gegl master - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Unable to read file: %s
sk: Nie je možné čítať súbor: %s

en: Invalid graph, abort.
sk: Neplatný graf. Prerušuje sa.

en: ERROR: '%s' option expected argument
sk: CHYBA: Voľba „%s“ očakávala parameter

en: Display on screen
sk: Zobrazí na obrazovke

en: Print XML
sk: Tlač XML

en: Output in a file
sk: Výstup do súboru

en: Display help information
sk: Zobrazí informácie pomocníka

en: unknown mode
sk: neznámy režim

en: 
    
    unknown argument '%s' giving you help instead
sk: 
    
    Neznámy parameter „%s“. Bude vám poskytnutý pomocník.

en: Module error
sk: Chyba modulu

en: Color model
sk: Model farieb

en: What color model used for the transformation
sk: Ktorý model farieb má byť použitý na transformáciu

en: Brightness
sk: Jas

en: Amount to increase brightness
sk: Množstvo na zvýšenie jasu

en: Elevation
sk: Zdvih

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Offset X
sk: Posun osi X

en: Offset Y
sk: Posun osi Y

en: Color 1
sk: Farba č. 1

en: The first cell color
sk: Farba prvej bunky

en: Color 2
sk: Farba č. 2

en: The second cell color
sk: Farba druhej bunky

en: Color
sk: Farba

en: Contrast Curve
sk: Krivka kontrastu

en: Adjusts the contrast of a grayscale image with a curve specifying contrast for intensity.
sk: Upraví kontrast obrázku v odtieňoch sivej pomocou krivky určujúcej intenzitu kontrastu.

en: Offset
sk: Posun

en: Red channel
sk: Kanál červenej farby

en: Green channel
sk: Kanál zelenej farby

en: Blue channel
sk: Kanál modrej farby

en: Alpha channel
sk: Alfa kanál

en: Border
sk: Okraj

en: Buffer
sk: Zásobník

en: An already existing GeglBuffer to write incoming buffer data to, or NULL.
sk: Už existujúci zásobník GeglBuffer, do ktoré sa majú zapisovať prichádzajúce údaje zásobníka, alebo NULL(prázdne).

en: X1 value, position
sk: Hodnota, pozícia osi X1

en: X2 value, position
sk: Hodnota, pozícia osi X2

en: Y1 value, position
sk: Hodnota, pozícia osi Y1

en: Y2 value, position
sk: Hodnota, pozícia osi Y2
