Gespeaker - en to nl_NL translation catalogue (60 entries)

en: <b>Advanced settings</b>
nl_NL: <b>Geavanceerde instellingen</b>

en: <b>Base settings</b>
nl_NL: <b>Basisinstellingen</b>

en: <b>Insert text to play</b>
nl_NL: <b>Voer tekst in om af te spelen</b>

en: Dela_y:
nl_NL: Vertr_aging:

en: Fem_ale
nl_NL: Vrouw_elijk

en: P_itch:
nl_NL: T_oonhoogte:

en: Spee_d:
nl_NL: Snel_heid:

en: Voice:
nl_NL: Stem:

en: _Edit
nl_NL: _Bewerken

en: _File
nl_NL: Be_stand

en: _Help
nl_NL: _Hulp

en: _Language:
nl_NL: _Taal:

en: _Male
nl_NL: _Mannelijk

en: <b>Audio player</b>
nl_NL: <b>Audiospeler</b>

en: <b>Mbrola application</b>
nl_NL: <b>Mbrola-applicatie</b>

en: <b>Mbrola voices available</b>
nl_NL: <b>Mbrola-stemmen beschikbaar</b>

en: <b>Other settings</b>
nl_NL: <b>Andere instellingen</b>

en: <b>Recording</b>
nl_NL: <b>Opname</b>

en: <b>Saving preferences</b>
nl_NL: <b>Bezig met opslaan van voorkeuren</b>

en: <b>Welcome message</b>
nl_NL: <b>Welkomstbericht</b>

en: Co_mmand:
nl_NL: Co_mmando:

en: Custom mess_age:
nl_NL: Aangepast _bericht:

en: Enable te_xt wrapping
nl_NL: Te_kstomloop inschakelen

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Load voice _variants
nl_NL: Stem_varianten laden

en: Main program mbrola
nl_NL: Algemene applicatie mbrola

en: Mbrola voices
nl_NL: Mbrola-stemmen

en: Mbrola voices path:
nl_NL: Pad naar Mbrola-stemmen:

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Save main window s_ize
nl_NL: Algemene venster_grootte opslaan

en: Single track _record
nl_NL: Losse track_opname

en: Speak _welcome text on program start
nl_NL: _Welkomsttekst uitspreken bij programmastart

en: _Save voice settings automatically
nl_NL: Steminstellingen automatisch _opslaan

en: _Use custom welcome message
nl_NL: Aangepast welkomstbericht _gebruiken

en: Audio testing
nl_NL: Audiotest

en: There was an error during the test for the audio player.
    
    Error %s: %s
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het testen van de audiospeler.
    
    Fout %s: %s

en: default language
nl_NL: default

en: Do you want to delete the current text?
nl_NL: Wilt u de huidige tekst verwijderen?

en: Please select the text file to open
nl_NL: Selecteer een tekstbestand om te openen

en: Text files (*.txt)
nl_NL: Tekstbestanden (*.txt)

en: All files
nl_NL: Alle bestanden

en: Error opening the file
nl_NL: Fout bij openen van bestand

en: Please select where to save the text file
nl_NL: Selecteer opslaglocatie van tekstbestand

en: Error saving the file
nl_NL: Fout bij opslaan van bestand

en: Do you want to reset the default settings?
nl_NL: Wilt u de standaardinstellingen herstellen?

en: A GTK frontend for espeak
nl_NL: Een GTK-frontend voor espeak

en: Please select where to save the recorded file
nl_NL: Selecteer een opslaglocatie voor het opnamebestand

en: Wave files (*.wav)
nl_NL: Wave-bestanden (*.wav)

en: Recording audio track to: %s
nl_NL: Bezig met opnemen van audiotrack naar: %s

en: PulseAudio sound server
nl_NL: PulseAudio-geluidsserver

en: Custom sound application
nl_NL: Aangepaste geluidsapplicatie

en: _Test
nl_NL: _Testen

en: Language
nl_NL: Taal

en: Resource
nl_NL: Bron

en: Installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: Not installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: %d languages of %d detected
nl_NL: %d talen van %d gevonden

en: Package mbrola installed
nl_NL: Het mbrola-pakket is geïnstalleerd

en: Package mbrola not installed
nl_NL: Het mbrola-pakket is niet geïnstalleerd

en: Welcome in Gespeaker
nl_NL: Welkom bij Gespeaker
