hello-c-gnome3 0.19.4.73 - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
cs: <big>Ahoj světe!</big>
    Tento program běží jako proces číslo <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
cs: <big><u>Toto je nějaký další text</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
cs: <big><u>Toto je nějaký ještě další text</u></big>

en: Hello
cs: Ahoj

en: Hello, world!
cs: Ahoj světe!

en: Example Application
cs: Ukázková aplikace

en: Update text
cs: Aktualizovat text

en: Use XML markup
cs: Používat značkovací jazyk XML

en: Whether to use XML markup in the text.
cs: Zda v textu používat značkovací jazyk XML.
