hello-c-gnome3-0.20.2 - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
hr: <big>Pozdrav, svijete!</big>
    Ovaj program se izvršava kao proces broj <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
hr: <big><u>Ovo je drukčiji tekst</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
hr: <big><i>A ovo je još drukčiji tekst</i></big>

en: Hello
hr: Pozdrav

en: Hello, world!
hr: Pozdrav, svijete!

en: Example Application
hr: Primjer uporabe

en: Update text
hr: Ažuriranje teksta

en: Use XML markup
hr: Uporaba XML oznaka

en: Whether to use XML markup in the text.
hr: Koristiti li XML oznaku u tekstu.
