hello-c-gnome3 0.20.2 - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
tr: <big>Merhaba dünya!</big>
    Bu yazılım <b>%d</b> işlem numarası ile çalışıyor.

en: <big><u>This is another text</u></big>
tr: <big><u>Bu diğer metindir</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
tr: <big><i>Bu henüz başka bir metindir</i></big>

en: Hello
tr: Merhaba

en: Hello, world!
tr: Merhaba, dünya!

en: Example Application
tr: Örnek Uygulama

en: Update text
tr: Metni güncelleştir

en: Use XML markup
tr: XML betiğini kullan

en: Whether to use XML markup in the text.
tr: XML betiğinde kullanılıp kullanılmayacağını belirtir.
