hello-c-gnome3 0.19.4.73 - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
uk: <big>Вітаємо!</big>
    Ця програма виконується як процес з номером <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
uk: <big><u>Інший фрагмент тексту</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
uk: <big><i>Ще якийсь фрагмент тексту</i></big>

en: Hello
uk: Привіт

en: Hello, world!
uk: Привіт, світе!

en: Example Application
uk: Програма-приклад

en: Update text
uk: Оновити текст

en: Use XML markup
uk: Використати розмітку XML

en: Whether to use XML markup in the text.
uk: Визначає, чи слід використовувати розмітку XML у тексті.
