hello-c-gnome3 0.19.4.73 - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
vi: <big>Chào thế giới!</big>
    Chương trình này đang chạy với mã số tiến trình <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
vi: <big><u>Đây là văn bản khác</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
vi: <big><i>Đây là văn bản khác nữa</i></big>

en: Hello
vi: Chào

en: Hello, world!
vi: Chào thế giới!

en: Example Application
vi: Ứng dụng mẫu

en: Update text
vi: Văn bản cập nhật

en: Use XML markup
vi: Dùng đánh dấu XML

en: Whether to use XML markup in the text.
vi: Có dùng đánh dấu XML trong văn bản hay không.
