hello-c-gnome3-0.22 - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
sr: <big>Здраво свима!</big>
    Овај програм се извршава као процес број <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
sr: <big><u>Ово је још један текст</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
sr: <big><i>Богами и ово је још један текст</i></big>

en: Hello
sr: Здраво

en: Hello, world!
sr: Здраво свима!

en: Example Application
sr: Програм примера

en: Update text
sr: Опис ажурирања

en: Use XML markup
sr: Користи ИксМЛ означавање

en: Whether to use XML markup in the text.
sr: Да ли ће да користи ИксМЛ означавање у тексту.
