hello-c-gnome3-0.24-pre1 - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Hello world!
nl: Hallo wereld!

en: This program is running as process number %s.
nl: Dit programma draait als proces nummer %s.

en: This is another text
nl: Dit is een andere tekst

en: This is yet another text
nl: Dit is nog weer een andere tekst

en: Hello
nl: Hallo

en: Hello, world!
nl: Hallo, wereld!

en: Example Application
nl: Voorbeeldtoepassing

en: Update text
nl: Tekst bijwerken

en: Use XML markup
nl: XML-markup gebruiken

en: Whether to use XML markup in the text.
nl: Of er XML-markup gebruikt moet worden in de tekst.
