hello-c-gnome3 0.26-pre1 - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Hello world!
pt: Olá mundo!

en: This program is running as process number %s.
pt: Este programa está em execução como processo nº %s.

en: This is another text
pt: Este é outro texto

en: This is yet another text
pt: Eis ainda outro texto

en: Hello
pt: Olá

en: Hello, world!
pt: Olá mundo!

en: Example Application
pt: Aplicação exemplo

en: Update text
pt: Actualizar texto

en: Use XML markup
pt: Usar marcação XML

en: Whether to use XML markup in the text.
pt: Se se deve usar marcação XML no texto.
