hello-c-gnome3-0.25-pre1 - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Hello world!
sq: Tungjatjeta, botë!

en: This program is running as process number %s.
sq: Ky program po xhiron si procesi numër %s.

en: This is another text
sq: Ja dhe një tekst tjetër

en: This is yet another text
sq: Ja edhe një tekst tjetër akoma

en: Hello
sq: Tungjatjeta

en: Hello, world!
sq: Tungjatjeta, botë!

en: Example Application
sq: Aplikacion Shembull

en: Update text
sq: Përditësojeni tekstin

en: Use XML markup
sq: Përdor markup XML

en: Whether to use XML markup in the text.
sq: Të përdoret ose jo markup XML te teksti.
