hello-c-gnome3-0.25-pre1 - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Hello world!
sr: Здраво свима!

en: This program is running as process number %s.
sr: Овај програм се извршава као процес број %s.

en: This is another text
sr: Ово је још један текст

en: This is yet another text
sr: Богами и ово је још један текст

en: Hello
sr: Здраво

en: Hello, world!
sr: Здраво, свима!

en: Example Application
sr: Програм примера

en: Update text
sr: Опис ажурирања

en: Use XML markup
sr: Користи XML означавање

en: Whether to use XML markup in the text.
sr: Да ли ће да користи XML означавање у тексту.
