hello-c-gnome3 1.0-pre2 - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Hello world!
ro: Salutare lume!

en: This program is running as process number %s.
ro: Acest program rulează ca procesul numărul %s.

en: This is another text
ro: Acesta este un alt text

en: This is yet another text
ro: Acesta este un alt rând de text

en: Hello
ro: Salut

en: Hello, world!
ro: Salutare, lume!

en: Example Application
ro: Exemplu de aplicație

en: Update text
ro: Actualizează textul

en: Use XML markup
ro: Folosește marcajul XML

en: Whether to use XML markup in the text.
ro: Dacă se folosește marcajul XML în text.
