gettext-examples 0.19.4.73 - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Hello, world!
uk: Привіт, світе!

en: This program is running as process number %d.
uk: Ця програма виконується як процес з номером %d.

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
uk: <big>Вітаємо!</big>
    Ця програма виконується як процес з номером <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
uk: <big><u>Інший фрагмент тексту</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
uk: <big><i>Ще якийсь фрагмент тексту</i></big>

en: Hello
uk: Привіт

en: Example Application
uk: Програма-приклад

en: Update text
uk: Оновити текст

en: Use XML markup
uk: Використати розмітку XML

en: Whether to use XML markup in the text.
uk: Визначає, чи слід використовувати розмітку XML у тексті.

en: This program is running as process number %1.
uk: Ця програма виконується як процес з номером %1.

en: Hello example
uk: Приклад привітання

en: Hello world example
uk: Приклад «Привітання»

en: This program is running as process number $pid.
uk: Ця програма виконується як процес з номером $pid.

en: This program is running as process number %(pid)d.
uk: Ця програма виконується як процес з номером %(pid)d.

en: This program is running as process number ~D.
uk: Ця програма виконується як процес з номером ~D.

en: This program is running as process number {0}.
uk: Ця програма виконується як процес з номером {0}.

en: This program is running as process number {pid}.
uk: Ця програма виконується як процес з номером {pid}.
