gettext-examples 0.19.4.73 - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Hello, world!
ast: ¡Hola, mundu!

en: This program is running as process number %d.
ast: Esti programa ta executándose como procesu númberu %d.

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
ast: <big>¡Hola mundu!</big>
    Esti programa ta executándose como procesu númberu <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
ast: <big><u>Esto ye otru testu</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
ast: <big><i>Esto ye otru testu más</i></big>

en: Hello
ast: Hola

en: Example Application
ast: Aplicación d'exemplu

en: Update text
ast: Anovar testu

en: Use XML markup
ast: Usar marques XML

en: Whether to use XML markup in the text.
ast: Usa o non marques XML nel testu.

en: This program is running as process number %1.
ast: Esti programa ta executándose como procesu númberu %1.

en: Hello example
ast: Hola d'exemplu

en: Hello world example
ast: Hola mundu d'exemplu

en: This program is running as process number $pid.
ast: Esti programa ta executándose como procesu númberu $pid.

en: This program is running as process number %(pid)d.
ast: Esti programa ta executándose como procesu númberu %(pid)d.

en: This program is running as process number ~D.
ast: Esti programa ta executándose como procesu númberu ~D.

en: This program is running as process number {0}.
ast: Esti programa ta executándose como procesu númberu {0}.

en: This program is running as process number {pid}.
ast: Esti programa ta executándose como procesu númberu {pid}.
