gettext-examples-0.20-rc1 - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Hello, world!
nl: Hallo, wereld!

en: This program is running as process number %d.
nl: Dit programma draait als proces nummer %d.

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
nl: <big>Hallo wereld!</big>
    Dit programma draait als proces nummer <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
nl: <big><u>Dit is een andere tekst</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
nl: <big><i>Dit is nog weer een andere tekst</i></big>

en: Hello
nl: Hallo

en: Example Application
nl: Voorbeeldtoepassing

en: Update text
nl: Tekst bijwerken

en: Use XML markup
nl: XML-markup gebruiken

en: Whether to use XML markup in the text.
nl: Of er XML-markup gebruikt moet worden in de tekst.

en: This program is running as process number %1.
nl: Dit programma draait als proces nummer %1.

en: Hello example
nl: 'Hallo'-voorbeeld

en: Hello world example
nl: 'Hallo wereld'-voorbeeld

en: This program is running as process number $pid.
nl: Dit programma draait als proces nummer $pid.

en: This program is running as process number %(pid)d.
nl: Dit programma draait als proces nummer %(pid)d.

en: This program is running as process number ~D.
nl: Dit programma draait als proces nummer ~D.

en: This program is running as process number {0}.
nl: Dit programma draait als proces nummer {0}.

en: This program is running as process number {pid}.
nl: Dit programma draait als proces nummer {pid}.
