gftp 0 - en to hr translation catalogue (538 entries)

en: Invalid URL %s
hr: Neispravan URL %s

en: Error: Invalid line %s in cache index file
hr: Greška: Pogrešan redak %s u datoteci indeksa međuspremnika

en: Error: Could not make directory %s: %s
hr: Greška: Ne mogu napraviti direktorij %s: %s

en: Error: Cannot create temporary file: %s
hr: Greška: Ne mogu napraviti privremenu datoteku: %s

en: Error closing file descriptor: %s
hr: Greška prilikom zatvaranja opisnika datoteke: %s

en: Error: Cannot seek on file %s: %s
hr: Greška: Ne mogu pretražiti datoteku %s: %s

en: Error: Cannot open local file %s: %s
hr: Greška: Ne mogu otvoriti lokalnu datoteku %s: %s

en: Error: Could not write to socket: %s
hr: Greška: Ne mogu pisati u socket: %s

en: Error: Could not read from socket: %s
hr: Greška: Ne mogu čitati sa socketa: %s

en: gFTP Error: Bad bookmarks file name %s
hr: Greška gFTP-a: Neispravan naziv datoteke s bilješkama %s

en: Warning: Cannot find master bookmark file %s
hr: Upozorenje: Ne mogu pronaći glavnu datoteku s bilješkama %s

en: gFTP Error: Cannot open bookmarks file %s: %s
hr: Greška gFTP-a: Ne mogu otvoriti datoteku s bilješkama %s: %s

en: gFTP Warning: Skipping line %d in bookmarks file: %s
hr: Upozorenje gFTP-a: Preskačem redak %d u datoteci s bilješkama: %s

en: gFTP Warning: Line %d doesn't have enough arguments
hr: Upozorenje gFTP-a: Redak %d ne sadrži dovoljno parametara

en: This section specifies which hosts are on the local subnet and won't need to go out the proxy server (if available). Syntax: dont_use_proxy=.domain or dont_use_proxy=network number/netmask
hr: Ovaj dio zadaje koja računala su na lokalnoj podmreži pa ne trebate koristiti proxy poslužitelj (ako je dostupan). Sintaksa: dont_use_proxy=.domena ili dont_use_proxy=mrežni broj/mrežnamaska

en: ext=file extenstion:XPM file:Ascii or Binary (A or B):viewer program. Note: All arguments except the file extension are optional
hr: ext=nastavak datoteke:XPM datoteka:Ascii ili binarna (A ili B):program za pregled. Napomena: Svi argumenti osim vrste datoteke su nisu obavezni

en: gFTP Error: Bad config file name %s
hr: Greška gFTP-a: Neispravan naziv datoteke s postavkama %s

en: gFTP Error: Could not make directory %s: %s
hr: Greška gFTP-a: Ne mogu napraviti direktorij %s: %s

en: gFTP Error: Cannot find master config file %s
hr: Greška gFTP-a: Ne mogu pronaći glavnu datoteku s postavkama %s

en: Did you do a make install?
hr: Jeste li instalirali program (make install)?

en: gFTP Error: Cannot open config file %s: %s
hr: Greška gFTP-a: Ne mogu otvoriti datoteku s postavkama %s: %s

en: Terminating due to parse errors at line %d in the config file
hr: Prekidanje zbog greške pri obradi retka %d u datoteci s postavkama

en: gFTP Warning: Skipping line %d in config file: %s
hr: Upozorenje gFTP-a: Preskačem redak %d u datoteci s postavkama: %s

en: gFTP Error: Bad log file name %s
hr: Greška gFTP-a: Neispravno ime dnevničke datoteke %s

en: gFTP Warning: Cannot open %s for writing: %s
hr: Upozorenje gFTP-a: Ne mogu otvoriti %s za pisanje: %s

en: Bookmarks file for gFTP. Copyright (C) 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Warning: Any comments that you add to this file WILL be overwritten
hr: Datoteka s bilješkama za gFTP. Sva prava zadržana (C) 1998–2002 Brian Masney  <masneyb@gftp.org>. Upozorenje: Svi komentari koje dodate ovoj datoteci biti će obrisani

en: Note: The passwords contained inside this file are scrambled. This algorithm is not secure. This is to avoid your password being easily remembered by someone standing over your shoulder while you're editing this file. Prior to this, all passwords were stored in plaintext.
hr: Napomena: lozinke u ovoj datoteci su ispremještane. Ovaj algoritam nije siguran. Ovo se koristi kako bi se izbjeglo da netko lako zapamti vašu lozinku dok stoji dok uređujete ovu datoteku. Prije toga, sve lozinke su spremljenje u izvornim tekstualnom obliku.

en: Config file for gFTP. Copyright (C) 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Warning: Any comments that you add to this file WILL be overwritten. If a entry has a (*) in it's comment, you can't change it inside gFTP
hr: Datoteka s postavkama za gFTP. Sva prava zadržana (C) 1998-2002 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Upozorenje: Svi komentari u datoteci će biti obrisani. Ako unos sadrži (*) u svom komentaru, onda ga ne možete promijeniti iz gFTP-a

en: <unknown>
hr: <nepoznato>

en: FATAL gFTP Error: Config option '%s' not found in global hash table
hr: Kobna greška gFTP-a: Odabir postavke "%s" nije nađen u općoj hash tablici

en: FTPS Support unavailable since SSL support was not compiled in. Aborting connection.
hr: Podrška za FTPS nije dostupna, jer podrška za SSL nije prisutna. Prekidam vezu.

en: HTTPS Support unavailable since SSL support was not compiled in. Aborting connection.
hr: Podrška za HTTPS nije dostupna je podrška za SSL nije prisutna. Prekidam vezu.

en: Could not change local directory to %s: %s
hr: Ne mogu promijeniti lokalni direktorij u %s: %s

en: Could not get current working directory: %s
hr: Ne mogu dohvatiti trenutni direktorij: %s

en: Error: Cannot truncate local file %s: %s
hr: Greška: Ne mogu skratiti lokalnu datoteku %s: %s

en: Could not get local directory listing %s: %s
hr: Ne mogu dohvatiti popis lokalnih direktorija %s: %s

en: Successfully changed local directory to %s
hr: Uspješno promijenjen lokalni direktorij u %s

en: Successfully removed %s
hr: Uspješno uklonjeno %s

en: Error: Could not remove directory %s: %s
hr: Greška: Ne mogu ukloniti direktorij %s: %s

en: Error: Could not remove file %s: %s
hr: Greška: Ne mogu ukloniti datoteku  %s: %s

en: Successfully made directory %s
hr: Uspješno stvoren direktorij  %s

en: Successfully renamed %s to %s
hr: Uspješno preimenovano  %s u %s

en: Error: Could not rename %s to %s: %s
hr: Greška: Ne mogu preimenovati %s u %s: %s

en: Successfully changed mode of %s to %d
hr: Uspješno promijenjen način rada %s u %d

en: Error: Could not change mode of %s to %d: %s
hr: Greška: Ne mogu promijeniti način rada %s u %d: %s

en: local filesystem
hr: lokalni datotečni sustav

en: usage: gftp
hr: uporaba: gftp

en: none
hr: ništa

en: file
hr: datoteka

en: size
hr: veličina

en: user
hr: korisnik

en: group
hr: grupa

en: datetime
hr: datum i vrijeme

en: attribs
hr: atributi

en: descending
hr: silazno

en: ascending
hr: uzlazno

en: General
hr: Općenito

en: View program:
hr: Program za pregled:

en: The default program used to view files. If this is blank, the internal file viewer will be used
hr: Uobičajeni program za pregled datoteka. Ako ovo ostavite prazno, koristiti će se ugrađeni program za pregled

en: Edit program:
hr: Program za uređivanje:

en: The default program used to edit files.
hr: Uobičajeni program za uređivanje datoteka

en: Startup Directory:
hr: Početni direktorij:

en: The default directory gFTP will go to on startup
hr: Uobičajeni direktorij u kome će gFTP biti pri pokretanju

en: Max Log Window Size:
hr: Najveća veličina dnevničkog prozora:

en: The maximum size of the log window in bytes for the GTK+ port
hr: Najveća veličina dnevničkog prozora u bajtovima za GTK+ inačicu programa

en: Remote Character Sets:
hr: Udaljeni znakovni skupovi:

en: This is a comma separated list of charsets to try to convert the remote messages to the current locale
hr: Ovo je popis znakocnih skupova razdvojenih zarezom za pokušaj prilagođavanja udaljenih poruka trenutnim lokalnim postavkama

en: Cache TTL:
hr: TTL međuspremnika:

en: The number of seconds to keep cache entries before they expire.
hr: Broj sekundi za zadržavanje stavki međuspremnika prije njihovog isteka.

en: Append file transfers
hr: Nadoveži prijenose datoteka

en: Append new file transfers onto existing ones
hr: Nadoveži nove prijenose datoteka na postojeće

en: Do one transfer at a time
hr: Jedan po jedan prijenos

en: Do only one transfer at a time?
hr: Radi samo jedan po jedan prijenos?

en: Overwrite by Default
hr: Prepisivanje je uobičajeno

en: Overwrite files by default or set to resume file transfers
hr: Prepisivanje datoteka ili nastavak prijenosa datoteka su uobičajeni

en: Preserve file permissions
hr: Spremi dozvole datoteka

en: Preserve file permissions of transfered files
hr: Spremi dozvole prenešenih datoteka

en: Refresh after each file transfer
hr: Osvježi nakon svakog prijenosa datoteke

en: Refresh the listbox after each file is transfered
hr: Osvježi popis nakon što je svaka datoteka prenesena

en: Sort directories first
hr: Prvo poredaj direktorije

en: Put the directories first then the files
hr: Pokaži prvo direktorije pa zatim datoteke

en: Show hidden files
hr: Pokaži skrivene datoteke

en: Show hidden files in the listboxes
hr: Pokaži skrivene datoteke u popisu

en: Show transfer status in title
hr: Prikaži stanje prijenosa u naslovnoj traci

en: Show the file transfer status in the titlebar
hr: Prikaži stanje prijenosa datoteke u naslovnoj traci

en: Start file transfers
hr: Pokreni prijenos datoteka

en: Automatically start the file transfers when they get queued
hr: Autmatski pokreče prijenos datoteka kad se postave u nizu čekanja.

en: Allow manual commands in GUI
hr: Omogućuje upisivanje ručnih naredbi u grafičko sučelje

en: Allow entering manual commands in the GUI (functions like the text port)
hr: Omogućuje upisivanje ručnih naredbi u grafičko sučelje (funkcije kao što su tekst port)

en: Network
hr: Mreža

en: Network timeout:
hr: Dozvoljeno vrijeme čekanja:

en: The timeout waiting for network input/output. This is NOT an idle timeout.
hr: Dozvoljeno vrijeme čekanja za mrežni ulaz/izlaz. Ovo NIJE istek vremena za besposleni rad.

en: Connect retries:
hr: Pokušaja povezivanja:

en: The number of auto-retries to do. Set this to 0 to retry indefinately
hr: Broj ponovnih auto-pokušaja. Postavite ovo na 0 da bi se pokušavalo neodređeno mnogo puta

en: Retry sleep time:
hr: Čekanje prije ponovnog pokušaja:

en: The number of seconds to wait between retries
hr: Broj sekundi čekanja između pokušaja

en: Max KB/S:
hr: Maks KB/s:

en: The maximum KB/s a file transfer can get. (Set to 0 to disable)
hr: Najveći broj KB/s koji prijenos datoteke može imati. (Postavite na 0 da biste isključili)

en: Default Protocol:
hr: Uobičajeni protokol:

en: This specifies the default protocol to use
hr: Ovo zadaje uobičajeni protokol koji će se koristiti

en: Enable IPv6 support
hr: Omogućuje podršku za IPv6

en: This defines what will happen when you double click a file in the file listboxes. 0=View file 1=Edit file 2=Transfer file
hr: Ovo zadaje šta će se desiti kada dva puta pritisnete ime datoteke u popisu.  0=Pregledaj datoteku 1=Uredi datoteku 2=Prenesi datoteku

en: The default width of the local files listbox
hr: Uobičajena širina popisa lokalnih datoteka

en: The default width of the remote files listbox
hr: Uobičajena širina popisa udaljenih datoteka

en: The default height of the local/remote files listboxes
hr: Uobičajena visina popisa lokalnih/udaljenih datoteka

en: The default height of the transfer listbox
hr: Uobičajena visina popisa prijenosa

en: The default height of the logging window
hr: Uobičajena visina dnevničkog prozora

en: The width of the filename column in the transfer window. Set this to 0 to have this column automagically resize.
hr: Širina stupca s imenom datoteke u prozoru prijenosa. Postavite ovo na 0 kako bi se ovaj stupac automatski proširivao.

en: The default column to sort by
hr: Uobičajeni stupac po kojem se vrši razvrstavanje

en: Sort ascending or descending
hr: Poredaj u rastućem ili padajućem poretku

en: The width of the filename column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
hr: Širina stupca s nazivom datoteke u popisima datoteka. Postavite ovo na 0 kako bi se stupac automatski proširivao. Postavite ovo na -1 da biste isključili ovaj stupac

en: The width of the size column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
hr: Širina stupca s veličinom datoteke u popisima datoteka. Postavite ovo na 0 kako bi se stupac automatski proširivao. Postavite ovo na -1 da biste isključili ovu stupac

en: The width of the user column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
hr: Širina stupca s imenom korisnika u popisima datoteka. Postavite ovo na 0 kako bi se stupac automatski proširivo. Postavite ovo na -1 da biste isključili ovaj stupac

en: The width of the group column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
hr: Širina stupca s nazivom grupe u popisima datoteka. Postavite ovo na 0 kako bi se stupac automatski proširivao. Postavite ovo na -1 da biste isključili ovaj stupac

en: The width of the date column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
hr: Širina stupca s datumom u popisima datoteka. Postavite ovo na 0 kako bi se stupac automatski proširivao. Postavite ovo na -1 da biste isključili ovaj stupac

en: The width of the attribs column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
hr: Širina stupca s atributima u popisima datoteka. Postavite ovo na 0 kako bi se stupac automatski proširivao. Postavite ovo na -1 da biste isključili ovaj stupac

en: The color of the commands that are sent to the server
hr: Boja naredbi koje se šalju na poslužitelj

en: The color of the commands that are received from the server
hr: Boja naredbi koje stižu od poslužitelja

en: The color of the error messages
hr: Boja poruka s greškama

en: The color of the rest of the log messages
hr: Boja ostalih dnevničkih poruka

en: Bookmark
hr: Knjižna bilješka

en: File transfer will be throttled to %.2f KB/s
hr: Prijenos datoteke će biti ograničen na %.2f KB/s

en: Loading directory listing %s from cache
hr: Učitavanje popisa direktorija %s iz međuspremnika

en: Error: Cannot write to cache: %s
hr: Greška: Ne mogu upisati u međuspremnik: %s

en: Error: Could not find bookmark %s
hr: Greška: ne mogu pronaći bilješku %s

en: Bookmarks Error: The bookmark entry %s does not have a hostname
hr: Greška s bilješkama: bilješka %s ne sadrži ime računala

en: The protocol '%s' is currently not supported.
hr: Protokol "%s" trenutno nije podržan.

en: Looking up %s
hr: Tražim %s

en: Cannot look up hostname %s: %s
hr: Ne mogu pronaći računalo  %s: %s

en: unknown
hr: nepoznato

en: Failed to create a socket: %s
hr: Nisam uspio napraviti socket: %s

en: Trying %s:%d
hr: Pokušavam %s:%d

en: Cannot connect to %s: %s
hr: Ne mogu se spojiti na %s: %s

en: Failed to create a IPv4 socket: %s
hr: Nisam uspio stvoriti vezu za IPv4: %s

en: Cannot look up service name %s/tcp. Please check your services file
hr: Ne mogu pronaći naziv servisae %s/tcp. Molim provjerite vašu datoteku sa servisima

en: Error: Cannot set close on exec flag: %s
hr: Greška: Ne mogu postavitim oznaku zatvaranja pri izvršavanju: %s

en: Connected to %s:%d
hr: Povezan na %s:%d

en: Connection to %s timed out
hr: Povezivanje na %s je isteklo

en: Cannot get socket flags: %s
hr: Ne mogu dohvatiti oznake socketa: %s

en: Cannot set socket to non-blocking: %s
hr: Ne mogu postavitim socket u neblokirajući način rada: %s

en: Error: Remote site %s disconnected. Max retries reached...giving up
hr: Greška: Udaljeno mjesto %s je prekinulo vezu. Najveći broj pokušaja je dostignut...odustajem

en: Error: Remote site %s disconnected. Will reconnect in %d seconds
hr: Greška: Udaljeno mjesto %s je prekinulo vezu. Pokušati ću ponovno povezivanje za %d sekundi

en: Cannot create a socket pair: %s
hr: Ne mogu napraviti par socketa: %s

en: Error: Cannot execute ssh: %s
hr: Greška: Ne mogu izvršiti ssh: %s

en: Cannot fork another process: %s
hr: Ne mogu forkati proces: %s

en: Cannot open master pty %s: %s
hr: Ne mogu otvoriti glavni pty %s: %s

en: Proxy hostname:
hr: Proxy korisnik:

en: Firewall hostname
hr: Ime računala vatrozida

en: Port to connect to on the firewall
hr: Port za povezivanje na vatrozid

en: Proxy username:
hr: Proxy korisnik:

en: Your firewall username
hr: Korisničko ime za vatrozid

en: Proxy password:
hr: Proxy Lozinka:

en: Your firewall password
hr: Lozinka za vatrozid

en: Use HTTP/1.1
hr: Koristi HTTP/1.1

en: Do you want to use HTTP/1.1 or HTTP/1.0
hr: Želite li koristiti HTTP/1.1 ili HTTP/1.0

en: Received wrong response from server, disconnecting
    Invalid chunk size '%s' returned by the remote server
hr: Primljen je pogrešan odgovor poslužitelja, prekidam vezu
    Udaljeni poslužitelj je vratio neispravnu veličinu odjeljka '%s'

en: Disconnecting from site %s
hr: Prekidam vezu s  %s

en: Starting the file transfer at offset %lld
hr: Pokrećem prijenos datoteke s pomakom %lld

en: Starting the file transfer at offset %ld
hr: Pokrećem prijenos datoteke s pomakom %ld

en: Cannot retrieve file %s
hr: Ne mogu dohvatiti datoteku %s

en: Retrieving directory listing...
hr: Dohvaćam popis direktorija...

en: Received wrong response from server, disconnecting
hr: Primljen je pogrešan odgovor s poslužitelja, prekidam vezu

en: SITE command
hr: Naredba "SITE"

en: user@host
hr: korisnik@računalo

en: user@host:port
hr: korisnik@računalo:port

en: AUTHENTICATE
hr: AUTENTIFIKACIJA

en: user@host port
hr: korisnik@računalo port

en: user@host NOAUTH
hr: korisnik@računalo NOAUTH

en: HTTP Proxy
hr: HTTP proxy

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Email address:
hr: Poštanska adresa

en: This is the password that will be used whenever you log into a remote FTP server as anonymous
hr: Ovo je lozinka koja će se koristiti kada se prijavljujete anonimno na FTP poslužitelj

en: Proxy account:
hr: Proxy korisnički račun:

en: Your firewall account (optional)
hr: Korisnički račun za vatrozid (neobavezno)

en: Proxy server type:
hr: Vrsta proxy poslužitelja:

en: This specifies how your proxy server expects us to log in. You can specify a 2 character replacement string prefixed by a % that will be replaced with the proper data. The first character can be either p for proxy or h for the host of the FTP server. The second character can be u (user), p (pass), h (host), o (port) or a (account). For example, to specify the proxy user, you can you type in %pu
hr: Ovo određuje na koji način vaš proxy poslužitelj očekuje prijavu. Možete navesti tekst za zamjenu od 2 znaka kojima prethodi % i on će biti zamijenjen odgovarajućim podacima. Prvi znak može biti ili p za proxy ili  h za račznalo ili FTP poslužitelj. Drugㄩ znak može biti u (user), p (pass), h (host), o (port) ili a (account). Npr., za navođenje proxy korisnika unesite %pu

en: Passive file transfers
hr: Pasivan način prijenosa datoteka

en: If this is enabled, then the remote FTP server will open up a port for the data connection. If you are behind a firewall, you will need to enable this. Generally, it is a good idea to keep this enabled unless you are connecting to an older FTP server that doesn't support this. If this is disabled, then gFTP will open up a port on the client side and the remote server will attempt to connect to it.
hr: Ukoliko je ovo uključeno, onda će udaljeni FTP poslužitelj otvoriti port za ovo podatkovno povezivanje. Ukoliko ste iza vatrozida, morati ćete ovo uključiti. Općenito, poželjno je da ovo bude uključeno osim ukoliko se povezujete s starijim FTP poslužiteljem koji ovo ne podržava. Ukoliko je ovo isključeno, onda će gFTP otvoriti port na strani klijenta a udaljeni poslužitelj će se pokušati s njim povezati.

en: Resolve Remote Symlinks (LIST -L)
hr: Razrješi udaljene simboličke veze (LIST -L)

en: The remote FTP server will attempt to resolve symlinks in the directory listings. Generally, this is a good idea to leave enabled. The only time you will want to disable this is if the remote FTP server doesn't support the -L option to LIST
hr: Udaljeni FTP poslužitelj će pokušati razrješiti simboličke veze u popisima direktorija. Uopće, poželjno je ovo ostaviti uključeno. Jedina situacija u kojoj ovo želite isključiti je kada udaljeni FTP poslužitelj ne podržava -L opciju naredbe LIST

en: Transfer files in ASCII mode
hr: Prenesi datoteke u ASCII način radu

en: If you are transfering a text file from Windows to UNIX box or vice versa, then you should enable this. Each system represents newlines differently for text files. If you are transfering from UNIX to UNIX, then it is safe to leave this off. If you are downloading binary data, you will want to disable this.
hr: Ukoliko prenosite tekstualnu datoteku s Windowsa na Unix ili obrnuto, onda bi trebali ovo uključiti. Svaki sustav predstavlja nove redove na drugačiji način u tekstualnim datotekama. Ukoliko prenosite s Unixa na Unix, onda možete ostaviti isključeno. Ukoliko preuzimate binarne podatke, potrebno je ovo isključiti.

en: Invalid response '%c' received from server.
hr: Primljen je neispravan odaziv  "%c" s poslužitelja.

en: Cannot find an IP address in PASV response '%s'
hr: Ne mogu pronaći IP adresu u PASV odgovoru ‘%s’

en: Cannot create a data connection: %s
hr: Ne mogu napraviti podatkovnu vezu: %s

en: Cannot get socket name: %s
hr: Ne mogu dohvatiti naziv socketa: %s

en: Cannot bind a port: %s
hr: Ne mogu osluškivati (bind) na portu: %s

en: Cannot listen on port %d: %s
hr: Ne mogu osluškivati na portu %d: %s

en: Failed to create a IPv6 socket: %s
hr: Nisam uspio stvoriti vezu za IPv6: %s

en: Error: It doesn't look like we are connected via IPv6. Aborting connection.
hr: Greška: Izgleda da nismo povezani pomoću IPv6. Prekidam vezu.

en: Invalid EPSV response '%s'
hr: Neispravan EPSV odgovor "%s"

en: Cannot get address of local socket: %s
hr: Ne mogu dohvatiti adresu lokalnog socketa: %s

en: Cannot accept connection from server: %s
hr: Ne mogu prihvatiti vezu s poslužiteljem: %s

en: total
hr: ukupno

en: Warning: Cannot parse listing %s
hr: Upozorenje: Ne mogu da obraditi popis %s

en: SSH Prog Name:
hr: Ime programa za SSH:

en: The path to the SSH executable
hr: Putanja ka izvršnoj SSH datoteci

en: SSH Extra Params:
hr: Dodatni parametri SSH programa:

en: Extra parameters to pass to the SSH program
hr: Dodatni parametriza SSH program

en: SSH2 sftp-server path:
hr: SSH2 sftp-poslužitelj putanja:

en: Default remote SSH2 sftp-server path
hr: Uobičajena putanja udaljenog SSH2 sftp poslužitelja

en: Need SSH User/Pass
hr: Potrebni su SSH korisničko ime/lozinka

en: Require a username/password for SSH connections
hr: Zahtjevaj korisničko ime/lozinku za povezivanje SSH-om

en: Use ssh-askpass utility
hr: Koristi alat ssh-askpass

en: Use the ssh-askpass utility to supply the remote password
hr: Koristi ssh-askpass alat za pribavljanje lozinke korisnika

en: Use SSH2 SFTP subsys
hr: Koristi podsustav SSH2 - SFTP

en: Call ssh with the -s sftp flag. This is helpful because you won't have to know the remote path to the remote sftp-server
hr: Pozovite s ssh -s zastavicom. Ovo je korisno jer ne morate znati putanju do udaljenog sftp poslužitelja

en: Running program %s
hr: Pokrećem program %s

en: WARNING
hr: UPOZORENJE

en: Error: An incorrect password was entered
hr: Greška: Unesena je neispravna lozinka

en: Please connect to this host with the command line SSH utility and answer this question appropriately.
hr: Molim spojite se na ovo ačunalo koristeći program SSH iz naredbne linije i prikladno odgovorite na ovo pitanje.

en: Please correct the above warning to connect to this host.
hr: Molim vas da ispravite gornje upozorenje kako biste se povezali s ovim računalom.

en: %d: Protocol Initialization
hr: %d: Inicijalizacija protokola

en: %d: Protocol version %d
hr: %d: Inačica protokola %d

en: %d: Open %s
hr: %d: Otvori %s

en: %d: Close
hr: %d: Zatvori

en: %d: Open Directory %s
hr: %d: Otvori mapu %s

en: %d: Read Directory
hr: %d: Čitaj mapu

en: %d: Remove file %s
hr: %d: Ukloni datoteku %s

en: %d: Make directory %s
hr: %d: Kreiraj mapu %s

en: %d: Remove directory %s
hr: %d: Ukloni mapu %s

en: %d: Realpath %s
hr: %d: Stvarna putanja %s

en: %d: File attributes
hr: %d: osobine datoteke

en: OK
hr: U redu

en: No such file or directory
hr: Ne postoji datoteka ili mapa

en: Permission denied
hr: Pristup odbijen

en: Failure
hr: Neuspjeh

en: Bad message
hr: Loša poruka

en: No connection
hr: Veza nije uspostavljena

en: Connection lost
hr: Veza izgubljena

en: Operation unsupported
hr: Operacija nije podržana

en: Unknown message returned from server
hr: Poslužitelj je vratio nepoznatu poruku

en: Error: Message size %d too big
hr: Greška: Veličina poruke %d je prevelika

en: Error: Message size %d too big from server
hr: Greška: Veličina poruke %d s poslužitelja je prevelika

en: There was an error initializing a SSH connection with the remote server. The error message from the remote server follows:
hr: Došlo je do greške pri inicijalizaciji SSH veze na udaljeni poslužiteljom. Greška s udaljenog poslužitelja slijedi:

en: Opening SSH connection to %s
hr: Otvaram SSH vezu na %s

en: Successfully logged into SSH server %s
hr: Uspješno prijavljen na SSH poslužitelj %s

en: SSL Engine
hr: SSL

en: SSL Entropy File:
hr: Datoteka za entropiju SSL-a:

en: SSL entropy file
hr: Datoteka za entropiju SSL-a

en: Entropy Seed Length:
hr: Dužina sjemena entropije:

en: The maximum number of bytes to seed the SSL engine with
hr: Najveći broj bajtova za poslati kao sjeme SSL engineu

en: Verify SSL Peer
hr: Provjeri SSL točku

en: Error with certificate at depth: %i
    Issuer = %s
    Subject = %s
    Error %i:%s
hr: Greška s potvrdom na dubini: %i
    Izdavač = %s
    Naslov = %s
    Greška %i:%s

en: Cannot get peer certificate
hr: Ne mogu dobiti potvrdu od druge strae

en: ERROR: The host in the SSL certificate (%s) does not match the host that we connected to (%s). Aborting connection.
hr: GREŠKA: računalo u SSL certifikatu (%s) se ne poklapa s računaloom s kojim smo povezani (%s). Prekidam vezu.

en: Cannot initialized the OpenSSL library
hr: Ne mogu pokrenuti OpenSSL biblioteku

en: Error loading default SSL certificates
hr: Greška pri učitavanju uobičajenih SSL certifikata

en: Error setting cipher list (no valid ciphers)
hr: Greška pri postavljanju popisa šifri (nema ispravnih šifri)

en: Error: SSL engine was not initialized
hr: Greška:  SSL nije inicijaliziran

en: Error setting up SSL connection (BIO object)
hr: Greška pri uspostavljanju SSL veze (objekt BIO)

en: Error setting up SSL connection (SSL object)
hr: Greška pri uspostavljanju SSL veze (objekt SSL)

en: Error with peer certificate: %s
hr: Greška s potvrdom druge strane: %s

en: Waiting %d seconds until trying to connect again
hr: Čekam %d sekundi do sljedećeg ponovnog pokušaja povezivanja

en: Operation canceled
hr: Operacija je otkazana

en: >. If you have any questions, comments, or suggestions about this program, please feel free to email them to me. You can always find out the latest news about gFTP from my website at http://www.gftp.org/
hr: >. Ako imate pitanja, komentare, ili prijedloge za ovaj program, slobodno mi ih pošaljite e-poštom. Najnovije vijesti o gFTP-u uvijek možete saznati na mojoj web stanici  na adresi http://www.gftp.org/

en: gFTP comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, see the COPYING file. This is free software, and you are welcome to redistribute it under certain conditions; for details, see the COPYING file
hr: gFTP dolazi BEZ IKAKVE GARANCIJE; za detalje pogledajte datoteku COPYING. Ovo je slobodni softver, a vi ste pozvani da ga dijelite pod određenim uvjetima; za detalje, pogledajte datoteku COPYING

en: Translated by
hr: Preveli:

en: Error: Not connected to a remote site
hr: Greška: Nisam povezan s udaljenim mjestom

en: usage: chmod <mode> <file>
hr: upotreba: chmod <način rada> <datoteka>

en: usage: rename <old name> <new name>
hr: upotreba: rename <staro ime> <novo ime>

en: usage: delete <file>
hr: upotreba: delete <datoteka>

en: usage: rmdir <directory>
hr: upotreba: rmdir <direktorij>

en: usage: site <site command>
hr: uporaba: računalo <naredba za računalo>

en: usage: mkdir <new directory>
hr: upotreba: mkdir <novi direktorij>

en: usage: chdir <directory>
hr: upotreba: chdir <direktorij>

en: Invalid argument
hr: Neispravan argument

en: Clear the directory cache
hr: Očisti međuspremnik direktorija

en: usage: open
hr: uporaba: open

en: usage: set [variable = value]
hr: upotreba: set [varijabla = vrijednost]

en: Error: Variable %s is not a valid configuration variable.
hr: Greška: Varijabla %s nije ispravna varijabla podešavanja.

en: Error: Variable %s is not available in the text port of gFTP
hr: Greška: varijabla %s nije dostupna u tekstualnoj inačici gFTP-a

en: Supported commands:
hr: Podržane naredbe:

en: usage: %s <filespec>
hr: uporaba: %s <datoteka s odrednicama>

en: Shows gFTP information
hr: Pokaži informacije o gFTP-u

en: Sets the current file transfer mode to Ascii (only for FTP)
hr: Postavlja način rada prijenosa trenutne datoteke na ASCII (samo za FTP)

en: Sets the current file transfer mode to Binary (only for FTP)
hr: Postavlja način rada prijenosa trenutne datoteke na "binarno" (samo za FTP)

en: Changes the remote working directory
hr: Mijenjanje udaljenog radnog direktorija

en: Changes the permissions of a remote file
hr: Mijenjanje dozvola nad udaljenom datotekom

en: Available options: cache
hr: Dostupne mogućnosti: međuspremnik

en: Disconnects from the remote site
hr: Prekidanje povezivanja s udaljenim mjestom

en: Removes a remote file
hr: Uklanja udaljenu datoteku

en: Downloads remote file(s)
hr: Preuzimanje udaljenih datoteka

en: Shows this help screen
hr: Prikazuje ovaj prozor pomoći

en: Changes the local working directory
hr: Mijenjanje lokalnog radnog direktorija

en: Changes the permissions of a local file
hr: Mijenjanje dozvola nad lokalnom datoteke

en: Removes a local file
hr: Uklanja lokalnu datoteku

en: Shows the directory listing for the current local directory
hr: Prikazuje popis direktorija trenutnog lokalnog direktorija

en: Creates a local directory
hr: Stvaranje lokalnog direktorija

en: Show current local directory
hr: Prikazuje trenutni lokalni direktorij

en: Rename a local file
hr: Preimenuje lokalnu datoteku

en: Remove a local directory
hr: Uklanja lokalni direktorij

en: Shows the directory listing for the current remote directory
hr: Prikazuje popis direktorija trenutnog udaljenog direktorija

en: Creates a remote directory
hr: Stvaranje udaljenog direktorija

en: Uploads local file(s)
hr: Šalje lokalnu datoteku(e)

en: Opens a connection to a remote site
hr: Otvara vezu s udaljenim mjestom

en: Show current remote directory
hr: Prikazuje trenutni udaljeni direktorij

en: Exit from gFTP
hr: Izlaz iz gFTP-a

en: Rename a remote file
hr: Preimenuje udaljenu datoteku

en: Remove a remote directory
hr: Uklanja udaljeni direktorij

en: Show configuration file variables. You can also set variables by set var=val
hr: Prikazuje varijable iz datoteke s postavkama. Možete postaviti varijable i pomoću set varijabla=vrijednost

en: Run a site specific command
hr: Pokrenite naredbe specifične za to računalo

en: Error: Command not recognized
hr: Greška: Naredba nije prepoznata

en: Error: Remote site disconnected after trying to transfer file
hr: Greška: Udaljeno mjesto je prekinulo vezu nakon pokušaja prijenosa datoteke

en: Could not download %s from %s
hr: Ne mogu preuzeti %s s %s

en: Successfully transferred %s at %.2f KB/s
hr: Uspješno preneseno %s na %.2f KB/s

en: %s: Please hit the stop button first to do anything else
hr: %s: Molim prvo pritisnite stop gumb  da bi mogli raditi bilo što druho

en: Run Bookmark
hr: Pokreni bilješku

en: Add Bookmark: You must enter a name for the bookmark
hr: Dodaj knjižnu oznaku: Morate unesti ime za knjižnu oznaku

en: Add Bookmark: Cannot add bookmark %s because that name already exists
hr: Dodaj knjižnu oznaku: Ne mogu označiti %s jer to ime već potoji

en: Add Bookmark
hr: Dodaj bilješku

en: Add Bookmark: You must enter a hostname
hr: Dodaj knjižnu oznaku: Morate unesti ime raćunala

en: Enter the name of the bookmark you want to add
    You can separate items by a / to put it into a submenu
    (ex: Linux Sites/Debian)
hr: Unesite naziv bilješke koju želite dodati
    Možete razdvojiti stavke znakom ‘/’ kako biste napravili podizbornik
    (npr: Linux stranice/Debian)

en: Remember password
hr: Zapamti lozinku

en: New Folder
hr: Nova mapa

en: Enter the name of the new folder to create
hr: Unesite ime nove mape koju želite napraviti

en: Enter the name of the new item to create
hr: Unesite ime nove stavke koju želite napraviti

en: Are you sure you want to erase the bookmark
    %s and all it's children?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati bilješku
    %s i svu njezinu djecu?

en: Delete Bookmark
hr: Obriši knjišku oznaku

en: Bookmarks
hr: Bilješke

en: Edit Entry
hr: Uređivanje zapisa

en: Description:
hr: Opis:

en: Hostname:
hr: Ime računala:

en: Protocol:
hr: Protokol:

en: Remote Directory:
hr: Udaljeni direktorij:

en: Local Directory:
hr: Lokalni direktorij:

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Account:
hr: Račun:

en: Log in as ANONYMOUS
hr: Prijavi se kao ANONYMOUS

en:   Cancel
hr: Otkazati

en: Apply
hr: Primijeni

en: /_File
hr: /_Datoteka

en: /File/tearoff
hr: /Datoteka/tearoff

en: /File/New Folder...
hr: /Datoteka/Nova mapa...

en: /File/New Item...
hr: /Datoteka/Nova stavka...

en: /File/Delete
hr: /Datoteka/Obriši

en: /File/Properties...
hr: /Datoteka/Osobine...

en: /File/sep
hr: /Datoteka/sep

en: /File/Close
hr: /Datoteka/Zatvori

en: Edit Bookmarks
hr: Uredi bilješke

en: You can now adjust the attributes of your file(s)
    Note: Not all ftp servers support the chmod feature
hr: Sada možete podesiti atribute vaših datoteka
    Napomena: Svi ftp poslužitelji ne podržavaju chmod

en: Special
hr: Posebno

en: Sticky
hr: Ljepljiv

en: User
hr: Korisnik

en: Read
hr: Čitaj

en: Write
hr: Zapisivanje

en: Execute
hr: Izvrši

en: Group
hr: Grupa

en: Other
hr: Ostalo

en: Are you sure you want to delete these %ld files and %ld directories
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovih %ld datoteka(e) i %ld direktorij(a)

en: Delete Files/Directories
hr: Obriši datoteke/direktorije

en: Delete
hr: Obriši

en: Drag-N-Drop
hr: Povuci-i-ispusti

en: Received URL %s
hr: Primljen URL %s

en: Exit
hr: Izlaz

en: There are file transfers in progress.
    Are you sure you want to exit?
hr: Neki prenosi su u toku.
    Jeste li sigurni da želite izaći?

en: Connect via URL
hr: Poveži se koristeći URL

en: Enter a URL to connect to
hr: Upišite URL za spajanje

en: OpenURL
hr: Otvori URL

en: /FTP/Window 1
hr: /FTP/Prozor 1

en: /FTP/Window 2
hr: /FTP/Prozor 2

en: /FTP/Binary
hr: /FTP/Binarno

en: /FTP/_Options...
hr: /FTP/_Odrednice...

en: /FTP/_Quit
hr: /FTP/_Izađi

en: /_Local
hr: /_Lokalno

en: /Local/tearoff
hr: /Lokalno/tearoff

en: /Local/Open _URL...
hr: /Lokalno/Otvori _URL...

en: /Local/Disconnect
hr: /Lokalno/Prekini vezu

en: /Local/sep
hr: /Lokalno/sep

en: /Local/Change Filespec...
hr: /Lokalno/Promijeni osobine datoteka...

en: /Local/Show selected
hr: /Lokalno/Pokaži označeno

en: /Local/Select All
hr: /Lokalno/Označi sve

en: /Local/Select All Files
hr: /Lokalno/Označi sve datoteke

en: /Local/Deselect All
hr: /Lokalno/Ukloni cijeli odabir

en: /Local/Save Directory Listing...
hr: /Lokalno/Spremi popis direktorija...

en: /Local/Send SITE Command...
hr: /Lokalno/Pošalji naredbu "SITE"...

en: /Local/Change Directory
hr: /Lokalno/Promijeni direktorij

en: /Local/Chmod...
hr: /Lokalno/Chmod...

en: /Local/Make Directory...
hr: /Lokalno/Napravi direktorij...

en: /Local/Rename...
hr: /Lokalno/Preimenuj...

en: /Local/Delete...
hr: /Lokalno/Obriši...

en: /Local/Edit...
hr: /Lokalno/Uredi...

en: /Local/View...
hr: /Lokalno/Pregledaj...

en: /Local/Refresh
hr: /Lokalno/Osvježi

en: /_Remote
hr: /_Udaljeno

en: /Remote/tearoff
hr: /Udaljeno/tearoff

en: /Remote/Open _URL...
hr: /Udaljeno/Otvori _URL..

en: /Remote/Disconnect
hr: /Udaljeno/Prekini povezivanje

en: /Remote/sep
hr: /Udaljeno/sep

en: /Remote/Change Filespec...
hr: /Udaljeno/Promijeni osobine datoteka...

en: /Remote/Show selected
hr: /Udaljeno/Pokaži označene

en: /Remote/Select All
hr: /Udaljeno/Označi sve

en: /Remote/Select All Files
hr: /Udaljeno/Označi sve datoteke

en: /Remote/Deselect All
hr: /Udaljeno/Ukloni cijeli odabir

en: /Remote/Save Directory Listing...
hr: /Udaljeno/Spremi popis direktorija...

en: /Remote/Send SITE Command...
hr: /Udaljeno/Pošalji naredbu "SITE"...

en: /Remote/Change Directory
hr: /Udaljeno/Promijeni direktorij

en: /Remote/Chmod...
hr: /Udaljeno/Chmod...

en: /Remote/Make Directory...
hr: /Udaljeno/Napravi direktorij

en: /Remote/Rename...
hr: /Udaljeno/Preimenuj

en: /Remote/Delete...
hr: /Udaljeno/Obriši

en: /Remote/Edit...
hr: /Udaljeno/Uredi...

en: /Remote/View...
hr: /Udaljeno/Pregledaj...

en: /Remote/Refresh
hr: /Udaljeno/Osvježi

en: /_Bookmarks
hr: /_Bilješke

en: /Bookmarks/tearoff
hr: /Knjižne oznake/otkini

en: /Bookmarks/Add bookmark
hr: /Knjižne oznake/Dodaj knjižnu oznaku

en: /Bookmarks/Edit bookmarks
hr: /Knjižne oznake/Uredi knjižne oznake

en: /Bookmarks/sep
hr: /Bilješke/sep

en: /_Transfers
hr: /_Prenosi

en: /Transfers/tearoff
hr: /Prijenosi/tearoff

en: /Transfers/Start Transfer
hr: /Prijenosi/Pokreni prijenos

en: /Transfers/Stop Transfer
hr: /Prijenosi/Zaustavi prijenos

en: /Transfers/sep
hr: /Prijenosi/sep

en: /Transfers/Skip Current File
hr: /Prijenosi/Preskoči trenutnu datoteku

en: /Transfers/Remove File
hr: /Prijenosi/Ukloni datoteku

en: /Transfers/Move File _Up
hr: /Prijenosi/Premjesti datoteku _naviše

en: /Transfers/Move File _Down
hr: /Prijenosi/Premjesti datoteku nani_že

en: /Transfers/Retrieve Files
hr: /Prijenosi/Preuzmi datoteke

en: /Transfers/Put Files
hr: /Prijenosi/Pošalji datoteke

en: /L_ogging
hr: /_Dnevnik

en: /Logging/tearoff
hr: /Dnevnik/tearoff

en: /Logging/Clear
hr: /Dnevnik/Očisti

en: /Logging/View log...
hr: /Dnevnik/Pregledaj dnevnik...

en: /Logging/Save log...
hr: /Dnevnik/Snimi dnevnik...

en: /Tool_s
hr: /Al_ati

en: /Tools/tearoff
hr: /Alati/tearoff

en: /Tools/Compare Windows
hr: /Alati/Usporedi prozore

en: /Tools/Clear Cache
hr: /Alati/Očisti međuspremnik

en: /_Help
hr: /_Pomoć

en: /Help/tearoff
hr: /Pomoć/tearoff

en: /Help/About...
hr: /Pomoć/O...

en: Host:
hr: Računalo:

en: User:
hr: Korisnik:

en: Pass:
hr: Lozinka:

en: Command:
hr: Naredba:

en: Filename
hr: Ime datoteke

en: Size
hr: Veličina

en: Date
hr: Datum

en: Attribs
hr: Atributi

en: Progress
hr: Napredak

en: Connect
hr: Spoji

en: Error: You must type in a host to connect to
hr: Greška: Morate unijeti računalo na koje se želite spojiti

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Enter Username
hr: Unesite korisničko ime:

en: Please enter your username for this site
hr: Molim, upišite svoje korisničko ime za ovo računalo

en: Enter Password
hr: Upišite šifru

en: Please enter your password for this site
hr: Molim unesite lozinku za ovo mjesto

en: Operation canceled...you must enter a string
hr: Postuipak je prekinut...Morate upisati znak

en: Make Directory
hr: Pravljenje direktorija

en: Enter name of directory to create
hr: Unesite naziv direktorija koji želite napraviti

en: Rename
hr: Preimenuj

en: What would you like to rename %s to?
hr: U što želite preimenovati %s?

en: Site
hr: Stranica

en: Enter site-specific command
hr: Unesite naredbu vezanu uz ovu stranicu

en: Skipped
hr: Preskočeno

en: Waiting...
hr: Pričekajte...

en: Overwrite
hr: Prebriši

en: Resume
hr: Nastavi

en: Skip
hr: Preskoči

en: Action
hr: Akcija

en: Transfer Files
hr: Prijenos datoteka

en: The following file(s) exist on both the local and remote computer
    Please select what you would like to do
hr: Sljedeće datoteke postoje i na lokalnom i na udaljenom računalu
    Molim vas odaberite što želite učiniti

en: Error
hr: Greška

en: Skip File
hr: Preskoči datoteku

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Deselect All
hr: Ukloni cijeli odabir

en: Change Filespec: Operation canceled...you must enter a string
hr: Promjena osobine datoteka: Operacija je otkazana...morate unijeti znakovni niz

en: Change Filespec
hr: Promijena osobine datoteka

en: Enter the new file specification
hr: Unesite novu specifikaciju datoteke

en: Error: Cannot open %s for writing: %s
hr: Greška: Ne mogu otvoriti %s za pisanje: %s

en: Save Directory Listing
hr: Spremi popis direktorija

en: Error: Error writing to %s: %s
hr: Greška: Greška prilikom upisa u %s: %s

en: Successfully wrote the log file to %s
hr: Uspješno sam zapisao datoteku dnevnika %s

en: Save Log
hr: Spremi dnevnik

en: Cannot find the license agreement file COPYING. Please make sure it is in either %s or in %s
hr: Ne mogu pronaći datoteku ugovora o licenciranju COPYING. Molim vas uvjerite se da se ona nalazi u %s ili u %s

en: About gFTP
hr: O gFTP-u

en: %s
    Copyright (C) 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.org>
    Official Homepage: http://www.gftp.org/
    Logo by: Aaron Worley <planet_hoth@yahoo.com>
hr: %s
    Copyright (C) 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.org>
    Sluzbena web stranica: http://www.gftp.org/
    Logo kreirao: Aaron Worley <planet_hoth@yahoo.com>

en: About
hr: O

en: License Agreement
hr: Licencni dogovor

en:   Close
hr: Zatvori

en: Compare Windows
hr: Usporedi prozore

en: All Files
hr: Sve datoteke

en: ] (Cached) [
hr: ] (u međuspremniku) [

en: Not connected
hr: Nije povezan

en: Error opening file %s: %s
hr: Greška prilikom otvaranja datoteke %s: %s

en: %s: Not connected to a remote site
hr: %s: Nije spojem na udaljenim siteom

en: %s: This feature is not available using this protocol
hr: %s: Ovo svojstvo nije dostupno koristeći ovaj protokol

en: %s: You must only have one item selected
hr: %s: Morate imati samo jedan predmet odabran

en: %s: You must have at least one item selected
hr: %s: Morate imati barem jedan predmet odabran

en: Change
hr: Promijeni

en: Add
hr: Dodaj

en: Cancel
hr: Odustani

en:   Yes
hr: Da

en:   No
hr: Ne

en: Getting directory listings
hr: Dohvaćam popise direktorija

en:   Stop
hr: Stani

en: Received %ld directories
    and %ld files
hr: Primljeno %ld direktorij(a)
    i %ld datoteka(e)

en: gFTP Error: Cannot find file %s in %s or %s
hr: Greška gFTP-a: Ne mogu pronaći datoteku %s u %s ili %s

en: Edit Host
hr: &Izvezi popis...

en: Add Host
hr: Dodaj korisnika

en: Domain
hr: Domena

en: Network Address
hr: Adresa mreže

en: Netmask
hr: Mrežna maska

en: Local Hosts
hr: Lokalni računalo

en: Edit
hr: Uređivanje

en: Options
hr: Odrednice

en: Receiving file names...
hr: Primam imena datoteka...

en: Connecting...
hr: Spajanje...

en: Retrieve Files: Not connected to a remote site
hr: Preuzimanje datoteka: Nisam povezan s udaljenim mjestom

en: Error: Child %d returned %d
hr: Greška: Dijete %d je vratilo %d

en: Child %d returned successfully
hr: Dijete %d se uspješno vratilo

en: Error: Cannot get information about file %s: %s
hr: Greška: Ne mogu dohvatiti informacije o datoteci %s: %s

en: File %s was not changed
hr: Datoteka %s nije promijenjena

en: File %s has changed.
    Would you like to upload it?
hr: Datoteka %s je promijenjena.
    Želite li je poslati?

en: Edit File
hr: Uređivanje datoteke

en: Finished
hr: Završeno

en: Stopping the transfer of %s
hr: Zaustavljanje prijenosa %s

en: %d%% complete, %02d:%02d:%02d est. time remaining. (File %ld of %ld)
hr: %d%% zavrseno, %02d:%02d:%02d procijenjeno preostalo vrijeme. (Datoteka %ld od %ld)

en: Recv %s of %s at %.2fKB/s, %02d:%02d:%02d est. time remaining
hr: Primljeno %s od %s pri %.2fKB/s, %02d:%02d:%02d je procijena preostalog vremena

en: Recv %s of %s, transfer stalled, unknown time remaining
hr: Primljeno %s od %s, prijenos je zastao, nepoznato vrijeme završetka

en: Retrieving file names...%s bytes
hr: Dohvaćam imena datoteka...%s bajtova

en: There are no file transfers selected
hr: Nema odabranih prijenosa datoteka

en: Stopping the transfer on host %s
hr: Zaustavljam prijenos na računalu %s

en: Skipping file %s on host %s
hr: Preskačem datoteku %s na računalu %s

en: View
hr: Pogled

en: View: %s is a directory. Cannot view it.
hr: Pregled: %s je direktorij. Ne mogu ga pregledavati.

en: Edit: You must specify an editor in the options dialog
hr: Uređivanje: Morate navesti uređivač u dijalogu s odrednicama

en: Edit: %s is a directory. Cannot edit it.
hr: Uređivanje: %s je direktorij. Ne mogu ga uređivati.

en: View: Cannot fork another process: %s
hr: Pregled: Ne mogu forkati proces: %s

en: Running program: %s %s
hr: Pokrećem program: %s %s

en: Opening %s with %s
hr: Otvaram %s preko %s

en: Viewing file %s
hr: Pregledavam datoteku %s

en: View: Cannot open file %s: %s
hr: Pregled: Ne mogu otvoriti datoteku %s: %s

en: Cannot open controlling terminal %s
hr: Ne mogu otvoriti upravljački terminal %s

en: Username [anonymous]:
hr: Korisničko ime [anonymous]:

en: %s already exists. (%s source size, %s destination size):
    (o)verwrite, (r)esume, (s)kip, (O)verwrite All, (R)esume All, (S)kip All: (%c)
hr: Već postoji %s. (%s veličina izvora, %s veličina odredišta):
    (o)prepiši, (r)nastavi, (s)preskoči, (O)prepiši sve, (R)nastavi sve, (S)preskoći sve: (%c)
