gftp - en to nl translation catalogue (516 entries)

en: Invalid URL %s
nl: Ongeldige URL %s

en: Error: Invalid line %s in cache index file
nl: Fout: ongeldige regel %s in bufferindexbestand

en: Error: Could not make directory %s: %s
nl: Fout: kan map %s niet aanmaken: %s

en: Error: Cannot create temporary file: %s
nl: Fout: kan tijdelijk bestand niet aanmaken: %s

en: Error closing file descriptor: %s
nl: Fout bij het sluiten van bestandsbeschrijver %s

en: Error: Cannot seek on file %s: %s
nl: Fout: kan niet naar bestand %s zoeken: %s

en: Error converting string '%s' from character set %s to character set %s: %s
nl: Fout bij converteren van tekenreeks '%s' van karakterset %s naar karakterset %s: %s

en: Error: Cannot open local file %s: %s
nl: Fout: kan lokaal bestand %s: niet openen: %s

en: Error: Could not write to socket: %s
nl: Fout: kan niet naar buis schrijven: %s

en: Error: Could not read from socket: %s
nl: Fout: kan niet van buis lezen: %s

en: gFTP Error: Bad bookmarks file name %s
nl: gFTP-fout: verkeerd bladwijzerbestand %s

en: Warning: Cannot find master bookmark file %s
nl: Waarschuwing: kan bladwijzerbestand %s niet vinden

en: gFTP Error: Cannot open bookmarks file %s: %s
nl: gFTP-fout: kan bladwijzerbestand %s niet openen: %s

en: gFTP Warning: Skipping line %d in bookmarks file: %s
nl: gFTP-waarschuwing: regel %d in bladwijzerbestand overgeslagen: %s

en: gFTP Warning: Line %d doesn't have enough arguments
nl: gFTP-waarschuwing: Regel %d heeft niet genoeg argumenten

en: This section specifies which hosts are on the local subnet and won't need to go out the proxy server (if available). Syntax: dont_use_proxy=.domain or dont_use_proxy=network number/netmask
nl: Dit gedeelte specificeert welke hosts op het lokale subnet zijn en niet door de proxy server (indien aanwezig) hoeven te gaan. Standaard: dont_use_proxy=.domein of dont_use_proxy=netwerk nummer/netmasker

en: ext=file extenstion:XPM file:Ascii or Binary (A or B):viewer program. Note: All arguments except the file extension are optional
nl: ext=bestandsextensie:XPM bestand:Ascii of Binair (A of B):weergaveprogramma. NB: Alle argumenten behalve de bestandsextensie zijn optioneel

en: gFTP Error: Bad config file name %s
nl: gFTP-fout: verkeerd configuratiebestand %s

en: gFTP Error: Could not make directory %s: %s
nl: gFTP-fout: kan map %s niet aanmaken: %s

en: gFTP Error: Cannot find master config file %s
nl: gFTP-fout: kan configuratie bestand %s niet vinden

en: Did you do a make install?
nl: Is make install wel uitgevoerd?

en: gFTP Error: Cannot open config file %s: %s
nl: gFTP-fout: kan configuratiebestand %s niet openen: %s

en: Terminating due to parse errors at line %d in the config file
nl: Afgebroken door fouten op regel %d in configuratiebestand

en: gFTP Warning: Skipping line %d in config file: %s
nl: gFTP-waarschuwing: regel %d in configuratiebestand overgeslagen: %s

en: gFTP Error: Bad log file name %s
nl: gFTP-fout: verkeerd logbestand %s

en: gFTP Warning: Cannot open %s for writing: %s
nl: gFTP-waarschuwing: kan niet naar %s schrijven: %s

en: Bookmarks file for gFTP. Copyright (C) 1998-2007 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Warning: Any comments that you add to this file WILL be overwritten
nl: Bladwijzerbestand voor gFTP. Auteursrecht © 1998-2007 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Waarschuwing: al het toegevoegde commentaar ZAL overschreven worden

en: Note: The passwords contained inside this file are scrambled. This algorithm is not secure. This is to avoid your password being easily remembered by someone standing over your shoulder while you're editing this file. Prior to this, all passwords were stored in plaintext.
nl: Opmerking: De wachtwoorden in dit bestand zijn gecodeerd. Dit algoritme is niet veilig. Dit is slechts gedaan om te voorkomen dat mensen die over je schouder meekijken, niet je wachtwoorden zomaar kunnen lezen. Eerder werden de wachtwoorden onbeveiligd opgeslagen.

en: Config file for gFTP. Copyright (C) 1998-2007 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Warning: Any comments that you add to this file WILL be overwritten. If a entry has a (*) in it's comment, you can't change it inside gFTP
nl: Configuratiebestand voor gFTP. Auteursrecht (C) 1998-2007 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Waarschuwing: Al het toegevoegde commentaar ZAL overschreven worden. Een veld met (*) in het commentaar is niet binnen gFTP te veranderen

en: <unknown>
nl: <onbekend>

en: FATAL gFTP Error: Config option '%s' not found in global hash table
nl: FATALE gFTP-fout: Configuratie-optie '%s' niet gevonden in algemene hash-tabel

en: FTPS Support unavailable since SSL support was not compiled in. Aborting connection.
nl: FTPS niet beschikbaar omdat dit programma gecompileerd is zonder SSL-ondersteuning. Verbinding wordt afgebroken.

en: Could not get current working directory: %s
nl: Kan niet naar huidige map %s gaan

en: Successfully changed local directory to %s
nl: Lokale map is naar %s veranderd

en: Could not change local directory to %s: %s
nl: Kan niet naar lokale map %s gaan: %s

en: Error: Cannot truncate local file %s: %s
nl: Fout: kan lokaal bestand %s niet beknotten: %s

en: Could not get local directory listing %s: %s
nl: Kan geen lijst van lokale map %s maken: %s

en: Successfully removed %s
nl: %s is verwijderd

en: Error: Could not remove directory %s: %s
nl: Fout: kan externe map %s niet verwijderen: %s

en: Error: Could not remove file %s: %s
nl: Fout: kan extern bestand %s niet verwijderen: %s

en: Successfully made directory %s
nl: Map %s is aangemaakt

en: Successfully renamed %s to %s
nl: %s is hernoemd naar %s

en: Error: Could not rename %s to %s: %s
nl: Fout: kan %s niet naar %s hernoemen: %s

en: Successfully changed mode of %s to %o
nl: Modus van %s is veranderd naar %o

en: Error: Could not change mode of %s to %o: %s
nl: Fout: kan de modus van %s niet veranderen naar %o: %s

en: Successfully changed the time stamp of %s
nl: Bestandstijd van %s gewijzigd

en: Error: Could not change the time stamp of %s: %s
nl: Fout: kan de bestandstijd van %s niet veranderen naar: %s

en: local filesystem
nl: lokaal bestandsysteem

en: usage: gftp
nl: gebruik: gftp

note: @null@
en: none
nl: geen

en: file
nl: bestand

en: size
nl: grootte

en: user
nl: gebruiker

en: group
nl: groep

en: datetime
nl: datumtijd

en: attribs
nl: rechten

note: @null@
en: descending
nl: aflopend

en: ascending
nl: oplopend

en: General
nl: Algemeen

en: View program:
nl: Weergaveprogramma:

en: The default program used to view files. If this is blank, the internal file viewer will be used
nl: Het standaardprogramma om bestanden weer te geven. Als dit leeg gelaten wordt, zal het interne weergaveprogramma gebruikt worden.

en: Edit program:
nl: Bewerkprogramma:

en: The default program used to edit files.
nl: Het standaardprogramma om bestanden te bewerken.

en: Max Log Window Size:
nl: Maximale grootte van het logvenster:

en: The maximum size of the log window in bytes for the GTK+ port
nl: De maximale grootte van het logvenster in bytes voor de GTK+ port

en: Remote Character Sets:
nl: Karaktersets van externe server:

en: This is a comma separated list of charsets to try to convert the remote messages to the current locale
nl: Dit is een door komma's gescheiden lijst van karaktersets van waaruit de berichten omgezet zouden kunnen worden naar de huidige locale

en: Remote LC_TIME:
nl: Externe LC_TIME:

en: This is the value of LC_TIME for the remote site. This is so that dates can be parsed properly in the directory listings.
nl: Dit is de waarde van LC_TIME op de server op afstand. Dit is in verband met het inlezen van data in de mappenlijsten.

en: Cache TTL:
nl: Buffer TTL:

en: The number of seconds to keep cache entries before they expire.
nl: Het aantal seconden om buffergegevens te bewaren voordat deze verlopen.

en: Append file transfers
nl: Toevoegen aan bestandsoverdrachten

en: Append new file transfers onto existing ones
nl: Voeg nieuwe bestandsoverdrachten aan bestaande overdrachten toe

en: Do one transfer at a time
nl: Een overdracht per keer

en: Do only one transfer at a time?
nl: Verzend bestanden één voor één.

en: Overwrite by Default
nl: Standaard overschrijven

en: Overwrite files by default or set to resume file transfers
nl: Standaard bestanden overschrijven of instellen op hervatten van overdrachten

en: Preserve file permissions
nl: Bestandsrechten behouden

en: Preserve file permissions of transferred files
nl: De bestandsrechten behouden van verstuurde/ontvangen bestanden

en: Preserve file time
nl: Bestandstijd behouden

en: Preserve file times of transferred files
nl: De bestandstijden behouden van verstuurde/ontvangen bestanden

en: Refresh after each file transfer
nl: Lijst herladen na elke bestandsoverdracht

en: Refresh the listbox after each file is transferred
nl: Lijst herladen na elke bestandsoverdracht

en: Sort directories first
nl: Mappen eerst

en: Put the directories first then the files
nl: De mappen voor de bestanden

en: Show hidden files
nl: Verborgen bestanden tonen

en: Show hidden files in the listboxes
nl: Verborgen bestanden tonen in de lijsten

en: Show transfer status in title
nl: Overdrachtstatus in titel tonen

en: Show the file transfer status in the titlebar
nl: De status van de overdracht in de venstertitel tonen

en: Start file transfers
nl: Begin bestandsoverdracht

en: Automatically start the file transfers when they get queued
nl: Begin automatisch met bestandsoverdracht als bestanden in de wachtrij geplaatst worden

en: Allow manual commands in GUI
nl: Sta handmatige commando's toe in de GUI

en: Allow entering manual commands in the GUI (functions like the text port)
nl: Toestaan van handmatige commando's in de GUI (functies zoals de text port)

en: Remember last directory
nl: Onthoud de laatste map

en: Save the last local and remote directory when the application is closed
nl: Sla de laatste lokale/externe mappen op bij het afsluiten

en: Connect to remote server on startup
nl: Verbinding maken met de externe server bij starten

en: Automatically connect to the remote server when the application is started.
nl: Automatisch verbinden met de externe server bij het starten.

en: Network
nl: Netwerk

en: Network timeout:
nl: Netwerk timeout:

en: The timeout waiting for network input/output. This is NOT an idle timeout.
nl: De tijd hoe lang gewacht moet worden op netwerk invoer/uitvoer. Dit is NIET een inactief timeout.

en: Connect retries:
nl: Aantal herverbindingen:

en: The number of auto-retries to do. Set this to 0 to retry indefinitely
nl: Het aantal keren opnieuw proberen. Stel in op 0 om oneindig aantal keren te proberen

en: Retry sleep time:
nl: Tijd tussen herverbindingen:

en: The number of seconds to wait between retries
nl: Aantal seconden wachten tussen herverbindingen

en: Max KB/S:
nl: Max KB/s:

en: The maximum KB/s a file transfer can get. (Set to 0 to disable)
nl: Het maximum KB/s die een bestandsoverdracht kan krijgen. (Geef een 0 om uit te schakelen)

en: Transfer Block Size:
nl: Blokgrootte overdracht:

en: The block size that is used when transferring files. This should be a multiple of 1024.
nl: De blokgrootte die wordt gebruikt bij bestandsoverdrachten. Dit zou een veelvoud van 1024 moeten zijn.

en: Default Protocol:
nl: Standaardprotocol:

en: This specifies the default protocol to use
nl: Dit geeft het standaardprotocol aan om te gebruiken

en: Enable IPv6 support
nl: IPv6-ondersteuning inschakelen

en: This defines what will happen when you double click a file in the file listboxes. 0=View file 1=Edit file 2=Transfer file
nl: Dit geeft aan wat gebeurt als je op een bestand in de lijsten dubbelklikt. 0=Bestand weergeven 1=Bestand bewerken 2=Bestand overdragen

en: The default width of the local files listbox
nl: De standaard breedte van de lokale bestandenlijst

en: The default width of the remote files listbox
nl: De standaard breedte van de externe bestandenlijst

en: The default height of the local/remote files listboxes
nl: De standaard hoogte van de lokale/externe bestandenlijst

en: The default height of the transfer listbox
nl: De standaard hoogte van de overdrachtenlijst

en: The default height of the logging window
nl: De standaard hoogte van het log-venster

en: The width of the filename column in the transfer window. Set this to 0 to have this column automagically resize.
nl: De breedte van de bestandsnaam-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen.

en: The default column to sort by
nl: De standaard kolom sorteren op

en: Sort ascending or descending
nl: Aflopend of oplopend sorteren

en: The width of the filename column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
nl: De breedte van de bestandsnaam-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen. Geef een -1 om deze kolom uit te zetten

en: The width of the size column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
nl: De breedte van de bestandsgrootte-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen. Geef een -1 om deze kolom uit te zetten

en: The width of the user column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
nl: De breedte van de gebruikersnaam-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen. Geef een -1 om deze kolom uit te zetten

en: The width of the group column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
nl: De breedte van de groeps-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen. Geef een -1 om deze kolom uit te zetten

en: The width of the date column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
nl: De breedte van de datum-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen. Geef een -1 om deze kolom uit te zetten

en: The width of the attribs column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
nl: De breedte van de rechten-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen. Geef een -1 om deze kolom uit te zetten

en: The color of the commands that are sent to the server
nl: De kleur van de commando's die naar de server gezonden zijn

en: The color of the commands that are received from the server
nl: De kleur van de commando's die van de server ontvangen zijn

en: The color of the error messages
nl: De kleur van de foutmeldingen

en: The color of the rest of the log messages
nl: De kleur van de overige logberichten

en: Bookmark
nl: Bladwijzer

en: unknown
nl: onbekend

en: File transfer will be throttled to %.2f KB/s
nl: Bestandsoverdracht zal worden afgeremd tot %.2f KB/s

en: Error setting LC_TIME to '%s'. Falling back to '%s'
nl: Instellen van LC_TIME op '%s' mislukt. Terugvallen op '%s'

en: Loading directory listing %s from cache (LC_TIME=%s)
nl: Laden mappenlijst %s uit buffer (LC_TIME=%s)

en: Loading directory listing %s from server (LC_TIME=%s)
nl: Laden van mappenlijst %s van server (LC_TIME=%s)

en: Warning: Stripping path off of file '%s'. The stripped path (%s) doesn't match the current directory (%s)
nl: Let op: het pad wordt van het bestand '%s' gehaald. Het pad (%s) komt niet overeen met de huidige map (%s)

en: Error: Cannot write to cache: %s
nl: Fout: kan niet naar buffer schrijven: %s

en: Error: Could not find bookmark %s
nl: Fout: kan bladwijzer %s niet vinden

en: Bookmarks Error: The bookmark entry %s does not have a hostname
nl: Bladwijzerfout: de bladwijzer %s bevat geen hostnaam

en: The protocol '%s' is currently not supported.
nl: Het '%s'-protocol wordt op dit moment niet ondersteund.

en: Found recursive symbolic link %s
nl: Recursieve symbolische link %s gevonden

en: Error: Remote site %s disconnected. Max retries reached...giving up
nl: Fout: kan niet verbinden met %s. Max herverbindingen bereikt...opgegeven

en: Error: Remote site %s disconnected. Will reconnect in %d seconds
nl: Fout: externe site %s verbrak de verbinding. Herverbinding in %d seconden

en: Error: Cannot set close on exec flag: %s
nl: Fout: Kan exec-vlag niet sluiten: %s

en: Cannot open master pty %s: %s
nl: Kan hooft-pty %s niet openen: %s

en: Cannot create a socket pair: %s
nl: Kan geen buizenpaar te maken: %s

en: Error: Cannot execute ssh: %s
nl: Fout: kan ssh niet uitvoeren: %s

en: Cannot fork another process: %s
nl: Kan geen ander proces splitsen: %s

en: SITE command
nl: SITE commando

en: user@host
nl: gebruiker@host

en: user@host:port
nl: gebruiker@host:poort

en: AUTHENTICATE
nl: AUTHENTICATIE

en: user@host port
nl: gebruiker@host poort

en: user@host NOAUTH
nl: gebruiker@host NOAUTH

en: Custom
nl: Aangepast

en: Email address:
nl: E-mailadres:

en: This is the password that will be used whenever you log into a remote FTP server as anonymous
nl: Dit wachtwoord wordt gebruikt als je je anoniem aanmeldt op een FTP-server

en: Proxy hostname:
nl: Proxy hostnaam:

en: Firewall hostname
nl: Firewall hostnaam

en: Proxy port:
nl: Proxy poort:

en: Port to connect to on the firewall
nl: Poort om verbinding met de firewall te maken

en: Proxy username:
nl: Proxy gebruikersnaam:

en: Your firewall username
nl: Firewall gebruikersnaam

en: Proxy password:
nl: Proxy wachtwoord:

en: Your firewall password
nl: Je firewall wachtwoord

en: Your firewall account (optional)
nl: Je firewall account (optioneel)

en: Proxy server type:
nl: Proxy-server type:

en: This specifies how your proxy server expects us to log in. You can specify a 2 character replacement string prefixed by a % that will be replaced with the proper data. The first character can be either p for proxy or h for the host of the FTP server. The second character can be u (user), p (pass), h (host), o (port) or a (account). For example, to specify the proxy user, you can you type in %pu
nl: Dit specificeert op welke manier contact gelegd moet worden met je proxy. Je kunt codes van 2 tekens met een % ervoor gebruiken die vervangen zullen worden door de juiste informatie. Het eerste teken kan p voor proxy of h voor host van de FTP-server zijn. Het tweede teken kan u (gebruiker), p (wachtwoord), h (host) of a (account) zijn. Voorbeeld: voor de gebruikersnaam op de proxy gebruik je %pu

en: Ignore PASV address
nl: PASV-adres negeren

en: If this is enabled, then the remote FTP server's PASV IP address field will be ignored and the host's IP address will be used instead. This is often needed for routers giving their internal rather then their external IP address in a PASV reply.
nl: Indien dit aanstaat wordt het PASV IP-adres van de FTP-server genegeerd. In plaats daarvan wordt het IP-adres van de host gebruikt. Dit is vaak nodig bij routers die hun interne IP-adres doorgeven in plaats van hun externe IP-adres in een PASV-antwoord.

en: Passive file transfers
nl: Passieve bestandsoverdrachten

en: If this is enabled, then the remote FTP server will open up a port for the data connection. If you are behind a firewall, you will need to enable this. Generally, it is a good idea to keep this enabled unless you are connecting to an older FTP server that doesn't support this. If this is disabled, then gFTP will open up a port on the client side and the remote server will attempt to connect to it.
nl: Als dit ingeschakeld is, zal de FTP-server een speciale poort openen voor informatie. Als je achter een firewall zit, zul je dit moeten gebruiken. Deze optie is over het algemeen goed om altijd ingeschakeld te hebben, tenzij je contact legt met een oudere server die het niet ondersteunt.

en: Resolve Remote Symlinks (LIST -L)
nl: Externe symlinks opzoeken (LIST -L)

en: The remote FTP server will attempt to resolve symlinks in the directory listings. Generally, this is a good idea to leave enabled. The only time you will want to disable this is if the remote FTP server doesn't support the -L option to LIST
nl: De FTP-server zal symbolische links proberen te volgen. Dit is over het algemeen een goed idee. Je wilt dit alleen uitschakelen als de server de -L optie van LIST niet ondersteunt

en: Transfer files in ASCII mode
nl: Bestanden binair overzenden

en: If you are transferring a text file from Windows to UNIX box or vice versa, then you should enable this. Each system represents newlines differently for text files. If you are transferring from UNIX to UNIX, then it is safe to leave this off. If you are downloading binary data, you will want to disable this.
nl: Als je een tekstbestand van Windows naar UNIX of andersom verzendt, dan moet je dit inschakelen. Dit komt omdat beide een eigen manier van regeleindes weergeven hebben. Als je van UNIX naar UNIX verzendt, kun je dit veilig uit laten. Als je binaire informatie overzendt, wil je dit zeker uitgeschakeld hebben.

en: Invalid response '%c' received from server.
nl: Ongeldige respons '%c' ontvangen van de server.

en: Disconnecting from site %s
nl: Bezig met verbinding %s te verbreken

en: Failed to create a IPv4 socket: %s
nl: Kan geen IPv4-socket maken: %s

en: Cannot find an IP address in PASV response '%s'
nl: Kan geen IP adres in PASV antwoord vinden: '%s'

en: Ignoring IP address in PASV response, connecting to %d.%d.%d.%d:%d
nl: Het IP-adres in het PASV-antwoord wordt genegeerd, verbinden met %d.%d.%d.%d:%d

en: Cannot create a data connection: %s
nl: Kan geen gegevensverbinding maken: %s

en: Cannot get socket name: %s
nl: Kan naam van buis niet verkrijgen: %s

en: Cannot bind a port: %s
nl: Kan niet binden aan poort: %s

en: Cannot listen on port %d: %s
nl: Kan niet luisteren aan poort %d: %s

en: Failed to create a IPv6 socket: %s
nl: Kan geen IPv6-socket maken: %s

en: Error: It doesn't look like we are connected via IPv6. Aborting connection.
nl: Fout: Het lijkt erop dat we niet verbonden zijn via IPv6. Verbinding wordt verbroken.

en: Invalid EPSV response '%s'
nl: Ongeldige EPSV-reactie '%s'

en: Cannot get address of local socket: %s
nl: Kan adres van lokale poort niet vinden: %s

en: Cannot accept connection from server: %s
nl: Kan geen verbinding met server accepteren: %s

en: total
nl: totaal

en: Warning: Cannot parse listing %s
nl: Waarschuwing: kan lijst %s niet ontleden

en: Looking up %s
nl: %s opzoeken

en: Cannot look up hostname %s: %s
nl: Kan de hostnaam %s niet vinden: %s

en: Failed to create a socket: %s
nl: Mislukt om buis te maken: %s

en: Trying %s:%d
nl: Probeer %s:%d

en: Cannot connect to %s: %s
nl: Kan geen verbinding met %s maken: %s

en: Connected to %s:%d
nl: Verbonden met %s:%d

en: Connection to %s timed out
nl: Verbinding naar %s timeout

en: Cannot get socket flags: %s
nl: Kan buis opties niet verkrijgen: %s

en: Cannot set socket to non-blocking: %s
nl: Kan buis niet op niet-blokeren zetten: %s

en: SSH Prog Name:
nl: SSH programmanaam:

en: The path to the SSH executable
nl: Het pad naar het SSH uitvoerbaar bestand

en: SSH Extra Params:
nl: SSH extra parameters:

en: Extra parameters to pass to the SSH program
nl: Extra parameters om aan het SSH-programma door te geven

en: Need SSH User/Pass
nl: SSH gebruiker/wachtwoord nodig

en: Require a username/password for SSH connections
nl: Gebruikersnaam/wachtwoord voor SSH-verbindingen nodig

en: Running program %s
nl: Lopend programma %s

en: Enter Password
nl: Geef wachtwoord

en: Enter SecurID Password:
nl: Voer je SecureID-wachtwoord in:

en: Error: An incorrect password was entered
nl: Fout: er is een onjuist wachtwoord ingevoerd

note: SSH_FX_EOF
en: No such file or directory
nl: Bestand of map bestaat niet

note: SSH_FX_NO_SUCH_FILE
en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

note: SSH_FX_PERMISSION_DENIED
en: Failure
nl: Mislukt

note: SSH_FX_FAILURE
en: Bad message
nl: Slecht bericht

note: SSH_FX_BAD_MESSAGE
en: No connection
nl: Geen verbinding

note: SSH_FX_NO_CONNECTION
en: Connection lost
nl: Verbinding verloren

note: SSH_FX_CONNECTION_LOST
en: Operation unsupported
nl: Operatie niet ondersteund

note: SSH_FX_OP_UNSUPPORTED
en: Invalid file handle
nl: Ongeldige bestands-"handle"

note: SSH_FX_INVALID_HANDLE
en: Invalid file path
nl: Ongeldig bestandspad

note: SSH_FX_NO_SUCH_PATH
en: File already exists
nl: Bestand bestaat al

note: SSH_FX_FILE_ALREADY_EXISTS
en: Write-protected filesystem
nl: Bestandssysteem is beveiligd tegen schrijven

en: %d: Protocol Initialization
nl: %d: Protocol initialisatie

en: %d: Protocol version %d
nl: %d: Protocol versie %d

en: %d: Open %s
nl: %d: %s openen

en: %d: Close
nl: %d: Sluiten

en: %d: Open Directory %s
nl: %d: Map %s openen

en: %d: Read Directory
nl: %d: Map lezen

en: %d: Remove file %s
nl: %d: Kan bestand %s niet verwijderen

en: %d: Make directory %s
nl: %d: Map maken %s

en: %d: Remove directory %s
nl: %d: Map verwijderen %s

en: %d: Realpath %s
nl: %d: Echtpad %s

en: %d: File attributes
nl: %d: Bestandsrechten

en: %d: Rename %s
nl: %d: Hernoem %s

en: Unknown message returned from server
nl: Onbekend bericht ontavngen van server

en: Error: Message size %d too big
nl: Fout: Berichtgrootte %d te groot

en: Error: Message size %d too big from server
nl: Fout: Berichtgrootte %d van server te groot

en: There was an error initializing a SSH connection with the remote server. The error message from the remote server follows:
nl: Er is een fout opgetreden bij het opzetten van de SSH-verbinding met de server. De foutmelding van de server volgt:

en: Received wrong response from server, disconnecting
nl: Ontving verkeerd antwoord van server, verbinding wordt verbroken

en: Opening SSH connection to %s
nl: SSH-verbinding met %s openen

en: Cannot look up service name %s/tcp. Please check your services file
nl: Kan servicenaam %s/tcp niet opzoeken. Controleer je service-bestand

en: Successfully logged into SSH server %s
nl: Verbonden met SSH-server %s

en: Retrieving directory listing...
nl: Bestandenlijst aan het ontvangen...

en: SSL Engine
nl: SSL-motor

en: SSL Entropy File:
nl: SSL-entropiebestand:

en: SSL entropy file
nl: SSL-entropiebestand

en: Entropy Seed Length:
nl: Zaadlengte van entropie:

en: The maximum number of bytes to seed the SSL engine with
nl: Het maximum aantal te gebruiken bytes voor het starten van de SSL-motor

en: Verify SSL Peer
nl: SSL-peer verifiëren

en: Error with certificate at depth: %i
    Issuer = %s
    Subject = %s
    Error %i:%s
nl: Fout met certificaat op diepte: %i
    Eigenaar = %s
    Onderwerp = %s
    Fout %i:%s

en: Cannot get peer certificate
nl: Kan certificaat van contactpersoon niet verkrijgen

en: ERROR: The host in the SSL certificate (%s) does not match the host that we connected to (%s). Aborting connection.
nl: FOUT: De host in het SSL-certificaat (%s) komt niet overeen met de host waarmee we contact leggen (%s). Verbinding wordt verbroken.

en: Cannot initialize the OpenSSL library
nl: Kan de SSL-bibliotheek niet initialiseren

en: Could not initialize SSL Context
nl: Kon SSL-context niet starten

en: Error loading default SSL certificates
nl: Fout bij laden van standaard SSL-certificaten

en: Error setting cipher list (no valid ciphers)
nl: Fout bij opstellen coderingslijst (geen geldige coderingen)

en: Error: SSL engine was not initialized
nl: Fout: SSL-motor is niet gestart

en: Error setting up SSL connection (BIO object)
nl: Fout bij opzetten van SSL-verbinding (BIO-object)

en: Error setting up SSL connection (SSL object)
nl: Fout bij opzetten van SSL-verbinding (SSL-object)

en: Error with peer certificate: %s
nl: Fout in certificaat van contactpersoon: %s

en: Operation canceled
nl: Actie afgebroken

en: Waiting %d seconds until trying to connect again
nl: Wacht %d seconden om opnieuw te proberen verbinden

note: TRANSLATORS: Replace this string with your names, one name per line.
en: Translated by
nl: Vertaald door

en: Error: Not connected to a remote site
nl: Fout: Niet verbonden met een externe site

en: usage: chmod <mode> <file>
nl: gebruik: chmod <modus> <bestand>

en: usage: rename <old name> <new name>
nl: gebruik: hernoem <oude naam> <nieuwe naam>

en: usage: delete <file>
nl: gebruik: delete <bestand>

en: usage: rmdir <directory>
nl: gebruik: rmdir <map>

en: usage: site <site command>
nl: gebruik: site <site commando>

en: usage: mkdir <new directory>
nl: gebruik: mkdir <nieuwe map>

en: usage: chdir <directory>
nl: gebruik: chdir <map>

en: Invalid argument
nl: Ongeldig argument

en: Clear the directory cache
nl: Wis de mapbuffer

en: usage: open
nl: gebruik: open

en: usage: set [variable = value]
nl: gebruik: set [variabele = waarde]

en: Error: Variable %s is not a valid configuration variable.
nl: Fout: Variabele %s is geen geldige configuratievariabele.

en: Error: Variable %s is not available in the text port of gFTP
nl: Fout: Variabele %s is niet beschikbaar in de tekstversie van gFTP

en: Supported commands:
nl: Ondersteunde commando's:

en: usage: %s <filespec>
nl: gebruik: %s <bestandspec>

en: Shows gFTP information
nl: gFTP informatie

en: Sets the current file transfer mode to Ascii (only for FTP)
nl: Zet de huidige bestandsoverdracht modus naar ascii (alleen voor FTP)

en: Sets the current file transfer mode to Binary (only for FTP)
nl: Zet de huidige bestandsoverdracht modus naar binair (alleen voor FTP)

en: Changes the remote working directory
nl: Verandert de externe werkmap

en: Changes the permissions of a remote file
nl: Verandert de rechten van een extern bestand

en: Available options: cache
nl: Beschikbare opties: buffer

en: Disconnects from the remote site
nl: Verbreekt de verbinding met de externe site

en: Removes a remote file
nl: Verwijdert een extern bestand

en: Shows the directory listing for the current remote directory
nl: Geeft de map-inhoud voor de huidige externe map

en: Downloads remote file(s)
nl: Externe bestanden downloaden

en: Shows this help screen
nl: Geeft dit help scherm

en: Changes the local working directory
nl: Verandert de lokale werkmap

en: Changes the permissions of a local file
nl: Verandert de rechten van een lokaal bestand

en: Removes a local file
nl: Verwijdert een lokaal bestand

en: Shows the directory listing for the current local directory
nl: Geeft de map-inhoud voor de huidige lokale werkmap

en: Creates a local directory
nl: Maakt een lokale map

en: Show current local directory
nl: Geeft de huidige lokale map

en: Rename a local file
nl: Hernoem een lokaal bestand

en: Remove a local directory
nl: Verwijdert een lokale map

en: Creates a remote directory
nl: Maakt een externe map

en: Uploads local file(s)
nl: Lokale bestanden uploaden

en: Opens a connection to a remote site
nl: Opent een verbinding naar een externe site

en: Show current remote directory
nl: Geeft de huidige externe map

en: Exit from gFTP
nl: gFTP afsluiten

en: Rename a remote file
nl: Een extern bestand hernoemen

en: Remove a remote directory
nl: Verwijdert een externe map

en: Show configuration file variables. You can also set variables by set var=val
nl: Configuratiebestand variabelen weergeven. Je kunt ook variabelen instellen met 'set var=wrd'

en: Run a site specific command
nl: Voe een site-specifiek commando uit

en: Error: Command not recognized
nl: Fout: Commando niet herkend

en: Successfully transferred %s at %.2f KB/s
nl: %s is overgedragen met %.2f KB/s

en: Skipping file %s on host %s
nl: Bestand %s overgeslagen op host %s

en: Stopping the transfer on host %s
nl: Stop de overdracht op host %s

en: Could not download %s from %s
nl: Kan %s niet van %s downloaden

en: There were %d files or directories that could not be transferred. Check the log for which items were not properly transferred.
nl: Er waren %d bestanden of mappen die niet overgebracht konden worden. Bekijk het logboek welke items niet overgebracht waren.

en: %s: Please hit the stop button first to do anything else
nl: %s: De stopknop moet eerst aangeklikt worden, om iets anders te doen

en: Run Bookmark
nl: Bladwijzers starten

en: Add Bookmark: You must enter a name for the bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen: er moet een naam voor de bladwijzer ingevuld worden

en: Add Bookmark: Cannot add bookmark %s because that name already exists
nl: Bladwijzer toevoegen: kan bladwijzer %s niet aanmaken omdat de naam al bestaat

en: Add Bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

en: Add Bookmark: You must enter a hostname
nl: Bladwijzer toevoegen: er moet een hostnaam ingevuld worden

en: Enter the name of the bookmark you want to add
    You can separate items by a / to put it into a submenu
    (ex: Linux Sites/Debian)
nl: Geef de naam van de toe te voegen bladwijzer
    Met een / kunnen submenus aangegeven worden
    (bijv: Linux/Debian)

en: Remember password
nl: Wachtwoord onthouden

en: You must specify a name for the bookmark.
nl: Er moet een naam voor de bladwijzer ingevuld worden.

en: Cannot add bookmark because that name already exists
nl: Kan bladwijzer niet aanmaken omdat de naam al bestaat

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: Enter the name of the new folder to create
nl: Geef de naam van de aan te maken map

en: New Item
nl: Nieuw item

en: Enter the name of the new item to create
nl: Geef de naam van het aan te maken veld

en: Are you sure you want to erase the bookmark
    %s and all its children?
nl: Moeten bladwijzer %s en alle onderliggende
    bladwijzers verwijderd worden?

en: Delete Bookmark
nl: Bladwijzer verwijderen

en: A bookmark with that description already exists.
nl: Een bladwijzer met die beschrijving bestaat al.

en: Edit Entry
nl: Ingang bewerken

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Hostname:
nl: Hostnaam:

en: Port:
nl: Poort:

en: Remote Directory:
nl: Externe map:

en: Local Directory:
nl: Lokale map:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Log in as ANONYMOUS
nl: Aanmelden als ANONYMOUS

en: Edit Bookmarks
nl: Bladwijzers bewerken

en: New _Folder...
nl: Nieuwe map...

en: New _Item...
nl: Nieuw _item...

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: _Close
nl: _Sluiten

note: special menuitem that becomes the parent of menu_file, displays "_File"
en: _File
nl: _Bestand

note: empty path - it can only be the root node
en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

note: buttons
en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: You can now adjust the attributes of your file(s)
    Note: Not all ftp servers support the chmod feature
nl: De rechten van de bestanden kunnen nu aangepast worden
    NB: Niet alle ftp-servers ondersteunen de chmod optie

note: vbox -> hbox -> frames
en: Special
nl: Speciaal

en: User
nl: Gebruiker

en: Group
nl: Groep

en: Other
nl: Ander

en: Sticky
nl: Plakkerig

note: frame 0: special frame 1: user frame 2: group
en: Read
nl: Lezen

en: Write
nl: Schrijven

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Connect
nl: Verbinden

en: Received URL %s
nl: URL %s ontvangen

en: Drag-N-Drop
nl: Klik en Sleep

en: Exit
nl: Afsluiten

en: There are file transfers in progress.
    Are you sure you want to exit?
nl: Er zijn bestandsoverdrachten bezig.
    Weet je zeker dat je wilt afsluiten?

en: Open Location
nl: Open locatie

en: Enter a URL to connect to
nl: Geef een URL op om verbinding mee te maken

en: Set the focus on a list window
nl: Stel de focus op een venster met een lijst

en: _Preferences...
nl: _Voorkeuren...

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _Local
nl: _Lokaal

en: _Open Location...
nl: _Open Locatie...

en: D_isconnect
nl: Ver_binding verbreken

en: Change _Filespec
nl: _Bestandsspec veranderen

en: _Show selected
nl: _Geselecteerde weergeven

en: Navigate _Up
nl: Omhoog _navigeren

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: Select All Files
nl: Alle bestanden selecteren

en: Deselect All
nl: Alles deselecteren

en: Save Directory Listing...
nl: Bestandenlijst opslaan...

en: Send SITE Command..
nl: SITE-opdracht verzenden...

en: _Change Directory
nl: _Map veranderen

en: _Permissions...
nl: _Permissies...

en: _New Folder...
nl: _Nieuwe map...

en: Rena_me...
nl: Her_noemen...

en: _Delete...
nl: _Verwijderen...

en: _Edit...
nl: Be_werken...

en: _View...
nl: Be_kijken...

en: _Refresh
nl: V_erversen

en: _Remote
nl: _Extern

en: _Bookmarks
nl: Bl_adwijzers

en: Add _Bookmark
nl: _Bladwijzer toevoegen

en: _Transfer
nl: _Overdracht

en: Skip _Current File
nl: _Huidige bestand overslaan

en: _Remove File
nl: Bestand _verwijderen

en: Move File _Up
nl: Bestand om_hoog verplaatsen

en: Move File _Down
nl: Bestand om_laag verplaatsen

en: _Retrieve Files
nl: Bestanden _ontvangen

en: _Put Files
nl: _Put bestanden

en: L_og
nl: Logboe_k

en: _Clear
nl: _Wissen

en: _View
nl: Be_kijken

en: _Save...
nl: O_pslaan...

en: Tool_s
nl: E_xtra

en: C_ompare Windows
nl: Verge_lijk Vensters

en: _Clear Cache
nl: _Buffer leegmaken

en: _Help
nl: _Hulp

en: _About
nl: _Over

en: Window _1
nl: Venster _1

en: Window _2
nl: Venster _2

en: _Ascii
nl: _ascii

en: _Binary
nl: _binair

en: _User:
nl: _Gebruikersnaam:

en: Pass:
nl: Wachtwoord:

en: Command:
nl: Opdracht:

en: Directory %s is not listable
nl: Map %s kan geen lijst van worden weergegeven

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Progress
nl: Voortgang

en: Error: You must type in a host to connect to
nl: Fout: Er is geen host gegeven om verbinding mee te maken

en: Refresh
nl: Verversen

en: Enter Username
nl: Invoer gebruikersnaam

en: Please enter your username for this site
nl: Geef je wachtwoord voor deze site

en: Please enter your password for this site
nl: Geef je wachtwoord voor deze site

en: Operation canceled...you must enter a string
nl: Actie afgebroken...u moet een tekenreeks invoeren

en: Make Directory
nl: Map maken

en: Enter name of directory to create
nl: Geef de naam van de aan te maken map

en: Operation canceled...a file with the new name already exists
nl: Actie afgebroken... er bestaat al een bestand met deze naam

en: Rename
nl: Hernoemen

en: What would you like to rename %s to?
nl: Wat moet de nieuwe naam van %s worden?

en: Enter site-specific command
nl: Geef site-specifiek commando

en: Prepend with SITE
nl: SITE ervoor zetten

en: Skipped
nl: Overgeslagen

en: Waiting...
nl: Wachten...

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Resume
nl: Hervatten

en: Skip
nl: Overslaan

en: Transfer Files
nl: Bestanden Overdragen

en: The following file(s) exist on both the local and remote computer
    Please select what you would like to do
nl: De volgende bestanden bestaan zowel op de lokale als de externe computer
    Selecteer wat er moet gebeuren

en: Action
nl: Actie

en: Error
nl: Fout

en: Skip File
nl: Bestand overslaan

en: Select All
nl: Alles selecteren

note: header: right alignment
en: Size
nl: Grootte

en: Date
nl: Datum

en: Atribs
nl: Rechten

en: Change Filespec: Operation canceled...you must enter a string
nl: Bestandsspec veranderen: actie afgebroken...u moet een tekenreeks invoeren

en: Change Filespec
nl: Bestandsspec veranderen

en: Enter the new file specification
nl: Geef nieuwe bestandsspecificatie

en: Error: Cannot open %s for writing: %s
nl: Fout: kan %s niet openen voor schrijven: %s

en: Save Directory Listing
nl: Bestandenlijst opslaan

en: Error: Error writing to %s: %s
nl: Fout: Fout bij schrijven naar %s: %s

en: Successfully wrote the log file to %s
nl: Logbestand is naar %s geschreven

en: Save Log
nl: Log opslaan

en: A multithreaded ftp client
nl: Een multithreaded ftp-client

en: Compare Windows
nl: Vergelijk Vensters

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Are you sure you want to delete the %ld selected item(s)
nl: Weet je zeker dat je deze %ld geselecteerde item(s) wilt verwijderen

en: Delete Files/Directories
nl: Bestanden/mappen verwijderen

en: Disconnect from the remote server
nl: Verbinding verbreken met de externe server

en: Connect to the site specified in the host entry. If the host entry is blank, then a dialog is presented that will allow you to enter a URL.
nl: Verbinden met de opgegeven site in het host-veld. Indien het host-veld leeg is, wordt een dialoogvenster geopend waarin je een URL kunt invoeren.

en:  [ %d Files (%s) ]
nl:  [ %d Bestanden (%s) ]

en:  [ %d Dirs ]
nl:  [ %d Mappen ]

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: ] (Cached) [
nl: ] (Gebufferd) [

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: Error opening file %s: %s
nl: Fout tijdens openen van bestand %s: %s

en: %s: Not connected to a remote site
nl: %s: Niet verbonden met externe site

en: %s: This feature is not available using this protocol
nl: %s: Deze optie is nog niet beschikbaar met dit protocol

en: %s: You must only have one item selected
nl: %s: Er mag maar een onderdeel geselecteerd zijn

en: %s: You must have at least one item selected
nl: %s: Er moet minstens een onderdeel geselecteerd zijn

en: Change
nl: Wijzigen

en: Options
nl: Opties

en: Local Hosts
nl: Lokale hosts

en: Netmask
nl: Netmasker

en: Edit Host
nl: Host bewerken

en: Add Host
nl: Host toevoegen

en: Domain
nl: Domein

en: _Network address:
nl: _Netwerkadres:

en: N_etmask:
nl: N_etmasker:

en: _Domain:
nl: _Domein:

en: Enter domain
nl: Domeinnaam invoeren

en: Enter IP address
nl: IP-adres invoeren

en: Enter netmask
nl: Netmasker invoeren

en: Entry already exists
nl: Item bestaat al

en: Receiving file names...
nl: Bestandsnamen aan het ontvangen...

en: Connecting...
nl: Verbinding maken...

en: Retrieve Files: Not connected to a remote site
nl: Bestanden ontvangen: Er is geen verbinding met een externe site

en: Error: Child %d returned %d
nl: Fout: subproces %d geeft %d

en: Child %d returned successfully
nl: Subproces %d is afgerond

en: Error: Child %d did not terminate properly
nl: Fout: subproces %d is niet goed gesloten

en: Error: Cannot get information about file %s: %s
nl: Fout: kan geen informatie over bestand %s vinden: %s

en: File %s was not changed
nl: Bestand %s is niet gewijzigd

en: File %s has changed.
    Would you like to upload it?
nl: Bestand %s is gewijzigd.
    Wil je het uploaden?

en: Edit File
nl: Bestand bewerken

en: Finished
nl: Klaar

en: Sent %s of %s at %.2fKB/s, %02d:%02d:%02d est. time remaining
nl: Verz %s van %s met %.2fKB/s %02d:%02d:%02d resterende tijd

en: Recv %s of %s at %.2fKB/s, %02d:%02d:%02d est. time remaining
nl: Ontv %s van %s met %.2fKB/s %02d:%02d:%02d resterende tijd

en: Sent %s of %s, transfer stalled, unknown time remaining
nl: Verz %s van %s, overdracht gestremd, eindtijd onbekend

en: Recv %s of %s, transfer stalled, unknown time remaining
nl: Ontv %s van %s, overdracht gestremd, eindtijd onbekend

en: Unknown percentage complete. (File %ld of %ld)
nl: Onbekend percentage voltooid. (Bestand %ld van %ld)

en: %d%% complete, %02d:%02d:%02d est. time remaining. (File %ld of %ld)
nl: %d%% voltooid, %02d:%02d:%02d resterende tijd. (Bestand %ld van %ld)

en: Retrieving file names...%s bytes
nl: Bestandsnamen ontvangen...%s bytes

en: There are no file transfers selected
nl: Er zijn geen bestandsoverdrachten geselecteerd

en: View
nl: Weergave

en: Edit
nl: Bewerken

en: View directory: %s %s
nl: Bekijk map: %s %s

en: Couldn't execute command: %s
nl: Kon opdracht niet uitvoeren: %s

en: View: %s is a remote directory. Cannot view it.
nl: Weergave: %s is een externe map. Kan niet weergeven.

en: Edit: %s is a directory. Cannot edit it.
nl: Bewerken: %s is een map. Kan die niet bewerken.

en: Edit: You must specify an editor in the options dialog
nl: Bewerken: er moet een editor in de opties aangegeven zijn

en: View: Cannot fork another process: %s
nl: Weergave: kan geen ander proces afsplitsen: %s

en: Running program: %s %s
nl: Start programma: %s %s

en: Opening %s with %s
nl: Open %s met %s

en: Viewing file %s
nl: Weergave bestand %s

en: View: Cannot open file %s: %s
nl: Weergave: kan bestand %s niet openen: %s

en: Cannot open controlling terminal %s
nl: Kan hoofdterminal %s niet openen

en: Username [anonymous]:
nl: Gebruikersnaam [anonymous]:

en: %s already exists. (%s source size, %s destination size):
    (o)verwrite, (r)esume, (s)kip, (O)verwrite All, (R)esume All, (S)kip All: (%c)
nl: %s bestaat reeds. (%s bron grootte, %s doel grootte):
    (o)verschrijven, doo(r)gaan, (s)la over, (O)verschijf Alle, doo(R)gaan Alle, (S)la Alle over: (%c)
