gftp - en to he translation catalogue (161 entries)

en: Invalid URL %s
he: כתובת לא חוקית %s

en: Error: Invalid line %s in cache index file
he: שגיאה: שורה לא חוקית %s בקובץ האינדקס של המטמון

en: Error: Could not make directory %s: %s
he: שגיאה: לא ניתן ליצור את התיקייה %s:·%s

en: Error: Cannot create temporary file: %s
he: שגיאה: לא ניתן ליצור קובץ זמני: %s

en: Error closing file descriptor: %s
he: שגיאה בסגירת ציין קובץ: %s

en: Error: Cannot seek on file %s: %s
he: שגיאה: לא ניתן לחפש בקובץ %s: %s

en: Error: Cannot open local file %s: %s
he: שגיאה: לא ניתן לפתוח קובץ מקומי %s: %s

en: Error: Could not write to socket: %s
he: שגיאה: לא ניתן לכתוב לסוקט: %s

en: Error: Could not read from socket: %s
he: שגיאה: לא ניתן לקרוא מסוקט: %s

en: gFTP Error: Bad bookmarks file name %s
he: שגיאת gFTP: שם שגוי לקובץ סימניות %s

en: local filesystem
he: מערכת-קבצים מקומית

note: @null@
en: none
he: ללא

en: file
he: קובץ

en: size
he: גודל

en: user
he: שם משתמש

en: group
he: קבוצה

en: datetime
he: תאריך

en: General
he: כללי

en: View program:
he: תוכנת הצגת קבצים:

en: Edit program:
he: תוכנת עריכת קבצים:

en: Max Log Window Size:
he: גודל חלון לוגים מקסימלי:

en: Cache TTL:
he: מטמון TTL:

en: Append file transfers
he: צרף קבצים (ראה תיאור)

en: Do one transfer at a time
he: בצע העברה אחד בלבד באותה העת

en: Overwrite by Default
he: תמיד כתוב על קבצים בעלי שם זהה

en: Preserve file permissions
he: שמור הרשאות קבצים

en: Refresh after each file transfer
he: רענן לאחר כל קובץ מועבר

en: Sort directories first
he: סידור: תיקיות קודם

en: Show hidden files
he: הצג קבצים מוסתרים

en: Show transfer status in title
he: הצג מצב העברה בכותרת

en: Start file transfers
he: התחל אוטומטית העברות העומדות בתור

en: Allow manual commands in GUI
he: אשר פקודות ידניות בממשק

en: Network
he: תקשורת

en: Default Protocol:
he: פרוטוקול ברירת מחדל:

en: Enable IPv6 support
he: הפעל תמיכת IPv6

en: Bookmark
he: מועדף

en: Proxy hostname:
he: שרת הProxy:

en: Proxy port:
he: פורט הProxy:

en: Proxy username:
he: משתמש הProxy:

en: Your firewall username
he: משתמש חומת-האש שלך

en: Proxy password:
he: ססמת הProxy:

en: Your firewall password
he: ססמת חומת-האש שלך

en: Use HTTP/1.1
he: השתמש בHTTP/1.1

en: SITE command
he: פקודת SITE

en: Email address:
he: דוא"ל:

en: Proxy account:
he: חשבון הProxy:

en: Your firewall account (optional)
he: חשבון חומת-האש שלך (אופציונלי)

en: Proxy server type:
he: סוג שרת Proxy:

en: Password
he: סיסמה:

en: password
he: סיסמה

en: Enter Password
he: הכנס סיסמה:

en: OK
he: אישור

en: No such file or directory
he: לא נמצאה קובץ או תיקייה

en: Permission denied
he: גישה נדחתה

en: SSL Engine
he: מנוע SSL

en: Exit from gFTP
he: יציאה מgFTP

en: Run Bookmark
he: פתח סימניה

en: Add Bookmark
he: הוסף סימניה

en: Enter the name of the bookmark you want to add
    You can separate items by a / to put it into a submenu
    (ex: Linux Sites/Debian)
he: הזן שם המועדף שברצונך להוסיף. 
    הינך יכול לסדר אותו בתת-תפריט ע"י כתיבת / אחרי השם הרצוי, 
    (לדוגמא : Linux-Sites/Debian)

en: Remember password
he: זכור סיסמה

en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: Enter the name of the new folder to create
he: שם התיקיה החדשה :

en: Enter the name of the new item to create
he: שם הפריט החדש :

en: Delete Bookmark
he: מחק סימניה

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Description:
he: תיאור:

en: Hostname:
he: שרת:

en: Port:
he: פורט:

en: Protocol:
he: פרוטוקול:

en: Remote Directory:
he: תיקיה מרוחקת:

en: Local Directory:
he: תיקייה מקומית:

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Password:
he: סיסמה:

en: Account:
he: חשבון:

en: Log in as ANONYMOUS
he: התחבר כאנונימי

en:   Cancel
he: ביטול

en: /_File
he: /_קובץ

en: Edit Bookmarks
he: ערוך סימניות

en: Chmod
he: שנה הרשאות

en: You can now adjust the attributes of your file(s)
    Note: Not all ftp servers support the chmod feature
he: הינך יכול לשנות הרשאות קבציך 
    הערה: לא כל שרתי הFTP תומכים באפשרות שינוי ההרשאות.

en: Special
he: מיוחד

en: Sticky
he: דביק

en: User
he: משתמש

en: Read
he: קריאה

en: Write
he: כתיבה

en: Execute
he: הרצה

en: Group
he: קבוצה

en: Other
he: אחר

en: Are you sure you want to delete these %ld files and %ld directories
he: ברצונך למחוק %ld קבצים ו %ld תיקיות אלו?

en: Delete
he: מחק

en: Connect
he: התחבר

en: Exit
he: יציאה

en: There are file transfers in progress.
    Are you sure you want to exit?
he: ישנן העברות בפעולה 
    האם אתה בטוח שברצונך לצאת ?

en: Enter a URL to connect to
he: הזן כתובת איטרנט

en: /_FTP
he: /_קובץ

en: /FTP/_Quit
he: /קובץ/יציאה

en: /_Local
he: /_מקומי

en: /Local/Select All Files
he: /מקומי/סמן כל הקבצים

en: /Local/Deselect All
he: /מקומי/בטל הכל

en: /Local/Save Directory Listing...
he: /מקומי/שמור רשימת תיקיה

en: /Local/Send SITE Command...
he: /מקומי/שלח פקודת SITE

en: /_Remote
he: /_מרוחק

en: /Remote/Select All Files
he: /מרוחק/סמן כל הקבצים

en: /Remote/Deselect All
he: /מרוחק/בטל הכל

en: /Remote/Save Directory Listing...
he: /מרוחק/שמור רשימת תיקייה

en: /Remote/Send SITE Command...
he: /מרוחק/שלח פקודת SITE

en: /_Bookmarks
he: /_מועדפים

en: /Tool_s
he: /_כלים

en: /Help
he: /עזרה

en: Host:
he: שרת:

en: Port:
he: פורט:

en: User:
he: שם משתמש:

en: Pass:
he: סיסמה:

en: Command:
he: פקודה:

en: Filename
he: שם קובץ

en: Size
he: גודל

en: Progress
he: פעולה:

en: Refresh
he: רענן

en: Enter Username
he: שם משתמש

en: Please enter your username for this site
he: אנא הכנס שם משתמש :

en: Please enter your password for this site
he: אנא הכנס סיסמה

en: Make Directory
he: צור תיקיה

en: Enter name of directory to create
he: שם התיקיה החדשה :

en: Rename
he: שנה שם

en: What would you like to rename %s to?
he: אתה בטוח שברצונך לשנות את %s ל ? :

en: Site
he: SITE

en: Enter site-specific command
he: פקודת SITE ספציפית :

en: Waiting...
he: מחכה...

en: Overwrite
he: כתוב על

en: Resume
he: המשך

en: Skip
he: דלג

en: Action
he: פעולה

en: The following file(s) exist on both the local and remote computer
    Please select what you would like to do
he: נוצרה התנגשות בין קבצים, מה ברצונך לעשות?

en: Skip File
he: דלג על קובץ זה

en: Select All
he: בחר הכל

en: Deselect All
he: בטל הכל

en: Enter the new file specification
he: שם הקובץ הספציפי :

en: Save Log
he: שמור לוג

en: About gFTP
he: אודות gFTP

en: About
he: אודות

en: License Agreement
he: רשיון

en:   Close
he:   סגור

en: Not connected
he: לא מחובר

en: Change
he: שנה

en: Add
he: הוסף

en: Cancel
he: ביטול

en:   Yes
he: כן

en:   No
he: לא

en:   Stop
he: עצור

en: Edit Host
he: ערוך שרת

en: Add Host
he: הוסף שרת

en: Domain
he: שם-מתחם (דומיין)

en: Netmask
he: מסכת רשת

en: Local Hosts
he: שרתים מקומיים

en: Edit
he: ערוך

en: Options
he: אפשרויות

en: Apply
he: החל

en: Connecting...
he: מתחבר...

en: Edit File
he: ערוך קובץ

en: Finished
he: סיים פעולה

en: View
he: הצג
