bootloader - en to kk translation catalogue (95 entries)

note: ok button label txt_ok
en: OK
kk: ОК

note: cancel button label txt_cancel
en: Cancel
kk: Бас тарту

note: reboot button label txt_reboot
en: Reboot
kk: Қайта қосу

note: continue button label txt_continue
en: Continue
kk: Жалғастыру

note: txt_install
en: Installation
kk: Орнату

note: txt_safe_linux
en: Linux--Safe Settings
kk: Linux--Қауіпсіз баптаулар

note: txt_boot_harddisk
en: Boot from Hard Disk
kk: Қатты дискіден жүктелу

note: txt_rescue
en: Rescue System
kk: Жүйені қалпына келтіру

note: txt_memtest
en: Memory Test
kk: Жадыны тексеру

note: txt_bootoptions
en: Boot Options
kk: Жүктелу опциялары

note: window title for exit dialog txt_exit_title (see txt_exit_dialog)
en: Exiting...
kk: Шығу...

note: txt_exit_dialog
en: You are leaving the graphical boot menu and
    starting the text mode interface.
kk: Сіз графикалық жүктелу мәзірінен шығасыз және
    мәтіндік режиміне өтесіз.

note: txt_help
en: Help
kk: Көмек

note: window title for kernel loading (see txt_load_kernel) txt_load_kernel_title
en: Starting...
kk: Іске қосылу...

note: Keep the three newlines! txt_load_kernel
en: Loading Linux Kernel
kk: Linux ядросын жүктеу

note: Keep the three newlines! txt_load_memtest
en: Loading memtest86
kk: memtest86 жүктеу

note: info box title txt_info_title
en: Boot Loader
kk: Жүктеуші

note: error box title txt_error_title
en: I/O Error
kk: Е/Ш қатесі

note: boot disk change dialog title txt_change_disk_title
en: Change Boot Disk
kk: Жүктелу дискісін ауыстыру

note: txt_insert_disk
en: Insert boot disk %u.
kk: %u жүктелу дискісін салыңыз.

note: txt_insert_disk2
en: This is boot disk %u.
    Insert boot disk %u.
kk: Бұл - %u жүктелу дискі.
    %u жүктелу дискісін салыңыз.

note: <product> is e.g. SuSE Linux X.Y or Enterprise Server Z txt_insert_disk3
en: This is not a <product> boot disk.
    Insert boot disk %u.
kk: Бұл - <product> жүктелу дискі емес.
    %u жүктелу дискісін салыңыз.

note: password dialog title txt_password_title
en: Password
kk: Пароль

note: txt_dud_ready
en: Get your driver update floppy ready.
kk: Драйверді жаңарту иілгіш дискін дайындаңыз.

note: power off dialog title txt_power_off_title
en: Power Off
kk: Сөндіру

note: txt_power_off
en: Halt the system now?
kk: Жүйені сөндіру керек пе?

note: menu entry for hard disk installation txt_harddisk
en: Hard Disk
kk: Қатты диск

note: dialog title for hard disk installation txt_harddisk_title
en: Hard Disk Installation
kk: Қатты дискіден орнату

note: txt_hd_diskdevice
en: Disk Device (Scans All Disks If Empty)
kk: Диск құрылығысы (Бос болса, барлық дисктер қаралады)

note: txt_directory
en: Directory
kk: Бума

note: dialog title for ftp installation txt_ftp_title
en: FTP Installation
kk: FTP арқылы орнату

note: txt_server
en: Server
kk: Сервер

note: txt_password
en: Password
kk: Пароль

note: label for ftp user input txt_user1
en: User (Anonymous Login If Empty)
kk: Пайдаланушы (Бос болса, анонимды кіру орындалады)

note: dialog title for nfs installation txt_nfs_title
en: NFS Installation
kk: NFS арқылы орнату

note: label for smb user input txt_user2
en: User (Uses "guest" If Empty)
kk: Пайдаланушы (Бос болса, "guest" қолданылады)

note: dialog title for smb installation txt_smb_title
en: SMB (Windows Share) Installation
kk: SMB (Windows ортақ бумасы) арқылы орнату

note: dialog title for http installation txt_http_title
en: HTTP Installation
kk: HTTP арқылы орнату

note: 'driver' as in '(hardware) driver update' txt_driver_update
en: Driver
kk: Драйвер

note: as in Windows Authentication Domain txt_domain
en: Domain
kk: Домен

note: button label for other/more options txt_other_options
en: Other Options
kk: Басқа опциялар

note: label for language selection txt_language
en: Language
kk: Тіл

note: txt_yes
en: Yes
kk: Иә

note: txt_no
en: No
kk: Жоқ

note: menu item for selecting a file txt_file
en: File
kk: Файл

note: input label: share as in "Windows share" (SMB) txt_share
en: Share
kk: Желілік ортақ бума

note: txt_zenAuto
en: Automatic Mode
kk: Автоматты режим

note: txt_zenManual
en: Manual Mode
kk: Қолмен орнату режимі

note: txt_zenConfig
en: Configure Parameters on ZEN Partition
kk: ZEN бөлімін баптау

note: txt_zenInstall
en: Install or Update ZEN Partition
kk: ZEN бөлімін орнату не жаңарту

note: txt_zenLilo
en: Reinstall ZEN Partition Boot Loader
kk: ZEN бөлімінің жүктеушісін қайта орнату

note: txt_zenDisable
en: Disable ZEN Partition
kk: ZEN бөлімін сөндіру

note: txt_zenEnable
en: Enable ZEN Partition
kk: ZEN бөлімін іске қосу

note: video mode menu item txt_text_mode
en: Text Mode
kk: Мәтіндік режим

note: menu item, like 'memory test' txt_firmware
en: Firmware Test
kk: Firmware сынау

note: txt_dud_file_msg
en: To load driver updates directly from CD-ROM,
    enter the driver update file names (separated
    by commas ',') here:
kk: Драйверді тікелей CD-ROM ішінен жүктеу үшін,
    (үтірлермен "," ажыратылған) драйвер жаңарту
    файлдар аттарын осында енгізіңіз:

note: install source menu title ** please keep it really short (comparable to the english text) ** txt_install_source
en: Source
kk: Бастапқы код

note: video mode/display size menu title ** please keep it really short (comparable to the english text) ** txt_video_mode
en: Video Mode
kk: Видео режимі

note: driver update dialog title -> txt_dud_file_msg txt_driver_update2
en: Driver Update
kk: Драйверді жаңарту

note: menu label for selecting (cpu) architecture like i386, x86-64, ppc ** please keep it really short (comparable to the english text) ** txt_arch
en: Arch
kk: Архит-ра

note: menu label for selecting some (linux) kernel variant ** please keep it really short (comparable to the english text) ** txt_kernel
en: Kernel
kk: Ядро

note: menu item for kernel variant (cf. txt_kernel) txt_kernel_default
en: Default
kk: Стандартты

note: menu item for kernel variant (cf. txt_kernel) -> like in txt_safe_linux txt_kernel_safe
en: Safe Settings
kk: Қауіпсіз баптаулар

note: menu item for kernel variant (cf. txt_kernel) -> similar to txt_noacpi_install txt_kernel_noacpi
en: No ACPI
kk: ACPI-сіз

note: menu item for kernel variant (cf. txt_kernel) -> similar to txt_nolapic_install txt_kernel_nolapic
en: No Local APIC
kk: Local APIC-сіз

note: main menu: start in system repair mode txt_repain_system
en: Repair Installed System
kk: Орнатылған жүйені қалпына келтіру

note: menu item txt_mediacheck
en: Check Installation Media
kk: Орнату тасушысын тексеру

note: menu item for keyboard layout (please keep it short) txt_keyboard
en: Keyboard
kk: Пернетақта

note: menu title txt_dud_download
en: Download Driver Update
kk: Драйвер жаңартуын жүктеп алу

note: input label txt_dud_enter_url
en: Enter Driver Update URL
kk: Драйверді жаңарту сілтемесін енгізіңіз

note: menu item txt_http_proxy
en: HTTP Proxy
kk: HTTP прокси

note: menu item txt_network_config
en: Network Config
kk: Желіні баптау

note: menu item txt_no_network
en: No Network
kk: Желі жоқ

note: short menu item for manual network config (NOT some kind of manual) txt_manual_network
en: Manual
kk: Қолмен

note: dialog title for manual network config txt_manual_network_title
en: Manual Network Config
kk: Желіні қолмен баптау

note: label for gateway ip txt_gateway_ip
en: Gateway
kk: Шлюз

note: label for dns domain name (like 'opensuse.org') txt_domain_name
en: Domain Name
kk: Домен аты

note: label for netmask; 'Host IP' refers to label txt_host_ip above txt_netmask
en: Netmask
    (or use '/N' notation with Host IP)
kk: Желі маскасы
    (немесе хост IP адресімен '/N' жазылу түрін қолданыңыз)

note: label for Live CD installation txt_live_kde
en: openSUSE Live (KDE)
kk: openSUSE тірі жүйесі (KDE)

note: label for Live CD installation txt_live_gnome
en: openSUSE Live (GNOME)
kk: openSUSE тірі жүйесі (GNOME)

note: menu label for an update (as opposed to a new installation) txt_upgrade
en: Upgrade
kk: Жаңарту

note: label for name server (network setup) txt_nameservers
en: Name servers, separated by spaces
kk: DNS серверлері, бос аралықтармен ажыратыңыз

note: label for ip address (network setup) txt_host_ip
en: IP address with network prefix
    (Examples: 192.168.5.77/24 2001:db8:75:fff::3/64)
kk: IP адрес, желі префиксімен
    (Мысалы: 192.168.5.77/24 2001:db8:75:fff::3/64)

note: menu item to signify no KMS (KMS = kernel mode setting - keep the english acronym) txt_video_no_kms
en: No KMS
kk: KMS жоқ

note: menu item for booting an installed Linux system txt_systemboot
en: Boot Linux System
kk: Linux жүйесін жүктеу

note: menu item selecting a submenu with more entries txt_expert
en: More ...
kk: Көбірек ...

note: menu label for choosing installer screen size txt_installer_size
en: Installer Size
kk: Орнатқыш өлшемі

note: menu label for choosing text console size txt_console_size
en: Text Console Size
kk: Консоль өлшемі

note: menu label for choosing screen size via BIOS txt_video_bios_size
en: Video BIOS Size
kk: BIOS видеосы өлшемі

note: menu label for choosing the color scheme of the installer txt_color_mode
en: Color Mode
kk: Түстер схемасы

note: menu label for activating a screen reader (app reading screen content for blind people) txt_screen_reader
en: Screen Reader
kk: Экраннан оқу қолданбасы

note: menu label for a color mode (cf. /txt_color_mode) txt_high_contrast
en: High Contrast
kk: Жоғары контраст

note: menu label for a color mode (cf. /txt_color_mode) txt_white_on_black
en: White on Black
kk: Қара үстіндегі ақ

note: menu label for a color mode (cf. /txt_color_mode) txt_cyan_on_black
en: Cyan on Black
kk: Қара үстіндегі көгілдір

note: dialog title for https installation txt_https_title
en: HTTPS Installation
kk: HTTPS арқылы орнату
