bootloader - en to lt translation catalogue (94 entries)

note: ok button label txt_ok
en: OK
lt: Gerai

note: cancel button label txt_cancel
en: Cancel
lt: Atšaukti

note: reboot button label txt_reboot
en: Reboot
lt: Paleisti iš naujo

note: continue button label txt_continue
en: Continue
lt: Tęsti

note: txt_install
en: Installation
lt: Įdiegti

note: txt_safe_linux
en: Linux--Safe Settings
lt: Linux -- saugios nuostatos

note: txt_boot_harddisk
en: Boot from Hard Disk
lt: Paleisti iš standžiojo disko

note: txt_rescue
en: Rescue System
lt: Avarinė sistema

note: txt_memtest
en: Memory Test
lt: Tikrinti atmintį

note: txt_bootoptions
en: Boot Options
lt: Paleidimo parametrai

note: window title for exit dialog txt_exit_title (see txt_exit_dialog)
en: Exiting...
lt: Išeinama...

note: txt_exit_dialog
en: You are leaving the graphical boot menu and
    starting the text mode interface.
lt: Paliekate grafinį paleidimo meniu ir
    paleidžiate tekstinę sąsają.

note: txt_help
en: Help
lt: Pagalba

note: window title for kernel loading (see txt_load_kernel) txt_load_kernel_title
en: Starting...
lt: Paleidžiama...

note: Keep the three newlines! txt_load_kernel
en: Loading Linux Kernel
lt: Įkeliamas Linux branduolys

note: Keep the three newlines! txt_load_memtest
en: Loading memtest86
lt: Įkeliamas memtest86

note: info box title txt_info_title
en: Boot Loader
lt: Paleidyklė

note: error box title txt_error_title
en: I/O Error
lt: I/O klaida

note: boot disk change dialog title txt_change_disk_title
en: Change Boot Disk
lt: Keisti paleidimo diską

note: txt_insert_disk
en: Insert boot disk %u.
lt: Įdėkite paleidimo diską %u.

note: txt_insert_disk2
en: This is boot disk %u.
    Insert boot disk %u.
lt: Tai paleidimo diskas %u.
    Įdėkite paleidimo diską %u.

note: <product> is e.g. SuSE Linux X.Y or Enterprise Server Z txt_insert_disk3
en: This is not a <product> boot disk.
    Insert boot disk %u.
lt: Tai ne <product> paleidimo diskas.
    Įdėkite paleidimo diską %u.

note: password dialog title txt_password_title
en: Password
lt: Slaptažodis

note: txt_dud_ready
en: Get your driver update floppy ready.
lt: Paruoškite savo diskelį su tvarkyklės atnaujinimu.

note: power off dialog title txt_power_off_title
en: Power Off
lt: Išjungti

note: txt_power_off
en: Halt the system now?
lt: Sustabdyti sistemą?

note: menu entry for hard disk installation txt_harddisk
en: Hard Disk
lt: Standusis diskas

note: dialog title for hard disk installation txt_harddisk_title
en: Hard Disk Installation
lt: Diegimas iš standžiojo disko

note: txt_hd_diskdevice
en: Disk Device (Scans All Disks If Empty)
lt: Diskų įrenginys (jei nėra, skenuos visus diskus)

note: txt_directory
en: Directory
lt: Katalogas

note: dialog title for ftp installation txt_ftp_title
en: FTP Installation
lt: Diegimas per FTP

note: txt_server
en: Server
lt: Serveris

note: txt_password
en: Password
lt: Slaptažodis

note: label for ftp user input txt_user1
en: User (Anonymous Login If Empty)
lt: Naudotojas (jei tuščia, jungiamasi anonimiškai)

note: dialog title for nfs installation txt_nfs_title
en: NFS Installation
lt: Diegimas per NFS

note: label for smb user input txt_user2
en: User (Uses "guest" If Empty)
lt: Naudotojas (jei tuščia, naudojama „guest“)

note: dialog title for smb installation txt_smb_title
en: SMB (Windows Share) Installation
lt: Diegimas per SMB (Windows bendrasis išteklius)

note: dialog title for http installation txt_http_title
en: HTTP Installation
lt: HTTP diegimas

note: 'driver' as in '(hardware) driver update' txt_driver_update
en: Driver
lt: Tvarkyklė

note: as in Windows Authentication Domain txt_domain
en: Domain
lt: Sritis

note: button label for other/more options txt_other_options
en: Other Options
lt: Kiti parametrai

note: label for language selection txt_language
en: Language
lt: Kalba

note: txt_yes
en: Yes
lt: Taip

note: txt_no
en: No
lt: Ne

note: menu item for selecting a file txt_file
en: File
lt: Rinkmena

note: input label: share as in "Windows share" (SMB) txt_share
en: Share
lt: Bendrasis išteklius

note: txt_zenAuto
en: Automatic Mode
lt: Automatinė veiksena

note: txt_zenManual
en: Manual Mode
lt: Rankinė veiksena

note: txt_zenConfig
en: Configure Parameters on ZEN Partition
lt: Konfigūruoti ZEN skaidinio parametrus

note: txt_zenInstall
en: Install or Update ZEN Partition
lt: Įdiegti arba atnaujinti ZEN skaidinį

note: txt_zenLilo
en: Reinstall ZEN Partition Boot Loader
lt: Iš naujo įdiegti ZEN skaidinio paleidyklę

note: txt_zenDisable
en: Disable ZEN Partition
lt: Uždrausti ZEN skaidinį

note: txt_zenEnable
en: Enable ZEN Partition
lt: Įgalinti ZEN skaidinį

note: video mode menu item txt_text_mode
en: Text Mode
lt: Tekstinė veiksena

note: menu item, like 'memory test' txt_firmware
en: Firmware Test
lt: Programinės aparatinės įrangos patikrinimas

note: txt_dud_file_msg
en: To load driver updates directly from CD-ROM,
    enter the driver update file names (separated
    by commas ',') here:
lt: Norėdami įkelti tvarkyklės atnaujinimus tiesiai
    iš CD-ROM, nurodykite tvarkyklės atnaujinimo
    rinkmenų pavadinimus (atskirtų kableliais) čia:

note: install source menu title ** please keep it really short (comparable to the english text) ** txt_install_source
en: Source
lt: Šaltinis

note: video mode/display size menu title ** please keep it really short (comparable to the english text) ** txt_video_mode
en: Video Mode
lt: Vaizdo veiksena

note: driver update dialog title -> txt_dud_file_msg txt_driver_update2
en: Driver Update
lt: Tvarkyklės atnaujinimas

note: menu label for selecting some (linux) kernel variant ** please keep it really short (comparable to the english text) ** txt_kernel
en: Kernel
lt: Branduolys

note: menu item for kernel variant (cf. txt_kernel) txt_kernel_default
en: Default
lt: Numatytasis

note: menu item for kernel variant (cf. txt_kernel) -> like in txt_safe_linux txt_kernel_safe
en: Safe Settings
lt: Saugios nuostatos

note: menu item for kernel variant (cf. txt_kernel) -> similar to txt_noacpi_install txt_kernel_noacpi
en: No ACPI
lt: Be ACPI

note: menu item for kernel variant (cf. txt_kernel) -> similar to txt_nolapic_install txt_kernel_nolapic
en: No Local APIC
lt: Be vietinio APIC

note: main menu: start in system repair mode txt_repain_system
en: Repair Installed System
lt: Taisyti įdiegtą sistemą

note: menu item txt_mediacheck
en: Check Installation Media
lt: Tikrinti diegimo laikmeną

note: menu item for keyboard layout (please keep it short) txt_keyboard
en: Keyboard
lt: Klaviatūra

note: menu title txt_dud_download
en: Download Driver Update
lt: Atsisiųsti tvarkyklių atnaujinimus

note: input label txt_dud_enter_url
en: Enter Driver Update URL
lt: Įveskite adresą tvarkyklės atnaujinimui

note: menu item txt_http_proxy
en: HTTP Proxy
lt: HTTP įgaliotasis serveris

note: menu item txt_network_config
en: Network Config
lt: Tinklo konfigūracija

note: menu item txt_no_network
en: No Network
lt: Be tinklo

note: short menu item for manual network config (NOT some kind of manual) txt_manual_network
en: Manual
lt: Rankinė

note: dialog title for manual network config txt_manual_network_title
en: Manual Network Config
lt: Rankinė tinklo konfigūracija

note: label for gateway ip txt_gateway_ip
en: Gateway
lt: Tinklų sietuvas

note: label for dns domain name (like 'opensuse.org') txt_domain_name
en: Domain Name
lt: Srities vardas

note: label for netmask; 'Host IP' refers to label txt_host_ip above txt_netmask
en: Netmask
    (or use '/N' notation with Host IP)
lt: Tinklo kaukė
    (naudokite „/N“ užrašą su kompiuterio IP)

note: label for Live CD installation txt_live_kde
en: openSUSE Live (KDE)
lt: Demonstracinė openSUSE (KDE)

note: label for Live CD installation txt_live_gnome
en: openSUSE Live (GNOME)
lt: Demonstracinė openSUSE (GNOME)

note: menu label for an update (as opposed to a new installation) txt_upgrade
en: Upgrade
lt: Atnaujinti

note: label for name server (network setup) txt_nameservers
en: Name servers, separated by spaces
lt: Vardų serveriai, atskirti tarpais

note: label for ip address (network setup) txt_host_ip
en: IP address with network prefix
    (Examples: 192.168.5.77/24 2001:db8:75:fff::3/64)
lt: IP adresas su tinklo priešdėliu
    (Pavyzdžiai: 192.168.5.77/24 2001:db8:75:fff::3/64)

note: menu item to signify no KMS (KMS = kernel mode setting - keep the english acronym) txt_video_no_kms
en: No KMS
lt: Be KMS

note: menu item for booting an installed Linux system txt_systemboot
en: Boot Linux System
lt: Paleisti Linux sistemą

note: menu item selecting a submenu with more entries txt_expert
en: More ...
lt: Kita...

note: menu label for choosing installer screen size txt_installer_size
en: Installer Size
lt: Diegyklės dydis

note: menu label for choosing text console size txt_console_size
en: Text Console Size
lt: Teksto konsolės dydis

note: menu label for choosing screen size via BIOS txt_video_bios_size
en: Video BIOS Size
lt: Video BIOS dydis

note: menu label for choosing the color scheme of the installer txt_color_mode
en: Color Mode
lt: Spalvų veiksena

note: menu label for activating a screen reader (app reading screen content for blind people) txt_screen_reader
en: Screen Reader
lt: Ekrano skaityklė

note: menu label for a color mode (cf. /txt_color_mode) txt_high_contrast
en: High Contrast
lt: Didelis kontrastas

note: menu label for a color mode (cf. /txt_color_mode) txt_white_on_black
en: White on Black
lt: Balta ant juodo

note: menu label for a color mode (cf. /txt_color_mode) txt_cyan_on_black
en: Cyan on Black
lt: Žydra ant juodo

note: dialog title for https installation txt_https_title
en: HTTPS Installation
lt: HTTPS diegimas
