bootloader - en to sr translation catalogue (67 entries)

note: ok button label txt_ok
en: OK
sr: У реду

note: cancel button label txt_cancel
en: Cancel
sr: Одустани

note: reboot button label txt_reboot
en: Reboot
sr: Ресетуј

note: continue button label txt_continue
en: Continue
sr: Настави

note: txt_install
en: Installation
sr: Инсталација

note: txt_safe_linux
en: Linux--Safe Settings
sr: Линукс — безбедна подешавања

note: txt_boot_harddisk
en: Boot from Hard Disk
sr: Покрени са тврдог диска

note: txt_rescue
en: Rescue System
sr: Спасилачки систем

note: txt_memtest
en: Memory Test
sr: Провера меморије

note: txt_bootoptions
en: Boot Options
sr: Опције за покретање

note: window title for exit dialog txt_exit_title (see txt_exit_dialog)
en: Exiting...
sr: Завршавам...

note: txt_exit_dialog
en: You are leaving the graphical boot menu and
    starting the text mode interface.
sr: Напуштате графички мени за покретање и
    покрећете текстуално сучеље.

note: txt_help
en: Help
sr: Помоћ

note: window title for kernel loading (see txt_load_kernel) txt_load_kernel_title
en: Starting...
sr: Покрећем...

note: Keep the three newlines! txt_load_kernel
en: Loading Linux Kernel
sr: Учитавам Линукс језгро

note: Keep the three newlines! txt_load_memtest
en: Loading memtest86
sr: Учитавам memtest86

note: info box title txt_info_title
en: Boot Loader
sr: Покретач система

note: error box title txt_error_title
en: I/O Error
sr: У/И грешка

note: boot disk change dialog title txt_change_disk_title
en: Change Boot Disk
sr: Промените диск за покретање

note: txt_insert_disk
en: Insert boot disk %u.
sr: Уметните диск за покретање %u.

note: txt_insert_disk2
en: This is boot disk %u.
    Insert boot disk %u.
sr: Ово је диск за покретање %u.
    Уметните диск за покретање %u.

note: <product> is e.g. SuSE Linux X.Y or Enterprise Server Z txt_insert_disk3
en: This is not a <product> boot disk.
    Insert boot disk %u.
sr: Ово није диск за покретање <product>.
    Уметните диск за покретање %u.

note: password dialog title txt_password_title
en: Password
sr: Лозинка

note: txt_dud_ready
en: Get your driver update floppy ready.
sr: Припремите вашу дискету са освежењем драјвера.

note: power off dialog title txt_power_off_title
en: Power Off
sr: Угаси

note: txt_power_off
en: Halt the system now?
sr: Сада угасити систем?

note: menu entry for hard disk installation txt_harddisk
en: Hard Disk
sr: Тврди диск

note: dialog title for hard disk installation txt_harddisk_title
en: Hard Disk Installation
sr: Инсталација на тврди диск

note: txt_hd_diskdevice
en: Disk Device (Scans All Disks If Empty)
sr: Диск (прегледај све дискове ако је празно)

note: txt_directory
en: Directory
sr: Директоријум

note: dialog title for ftp installation txt_ftp_title
en: FTP Installation
sr: FTP инсталација

note: txt_server
en: Server
sr: Сервер

note: txt_password
en: Password
sr: Лозинка

note: label for ftp user input txt_user1
en: User (Anonymous Login If Empty)
sr: Корсиник (анонимна пријава ако је празно)

note: dialog title for nfs installation txt_nfs_title
en: NFS Installation
sr: NFS инсталација

note: label for smb user input txt_user2
en: User (Uses "guest" If Empty)
sr: Корисник (користи „guest“ ако је празно)

note: dialog title for smb installation txt_smb_title
en: SMB (Windows Share) Installation
sr: SMB (дељени Windows диск) инсталација

note: dialog title for http installation txt_http_title
en: HTTP Installation
sr: HTTP инсталација

note: 'driver' as in '(hardware) driver update' txt_driver_update
en: Driver
sr: Драјвер

note: as in Windows Authentication Domain txt_domain
en: Domain
sr: Домен

note: button label for other/more options txt_other_options
en: Other Options
sr: Остале опције

note: label for language selection txt_language
en: Language
sr: Језик

note: txt_yes
en: Yes
sr: Да

note: txt_no
en: No
sr: Не

note: menu item for selecting a file txt_file
en: File
sr: Датотека

note: input label: share as in "Windows share" (SMB) txt_share
en: Share
sr: Дељено

note: txt_zenAuto
en: Automatic Mode
sr: Аутоматски режим

note: txt_zenManual
en: Manual Mode
sr: Ручни режим

note: txt_zenConfig
en: Configure Parameters on ZEN Partition
sr: Подеси параметре ZEN партиције

note: txt_zenInstall
en: Install or Update ZEN Partition
sr: Инсталирај или ажурирај ZEN партицију

note: txt_zenLilo
en: Reinstall ZEN Partition Boot Loader
sr: Реинсталирај ZEN Boot Loader

note: txt_zenDisable
en: Disable ZEN Partition
sr: Онемогући ZEN партицију

note: txt_zenEnable
en: Enable ZEN Partition
sr: Омогући ZEN партицију

note: video mode menu item txt_text_mode
en: Text Mode
sr: Текст режим

note: menu item, like 'memory test' txt_firmware
en: Firmware Test
sr: Firmware тест

note: txt_dud_file_msg
en: To load driver updates directly from CD-ROM,
    enter the driver update file names (separated
    by commas ',') here:
sr: Да учитате нове драјвере са CD-ROM-а,
    упишите имена нових фајлова (одвојена
    зарезима ',') овде:

note: install source menu title ** please keep it really short (comparable to the english text) ** txt_install_source
en: Source
sr: Извор

note: video mode/display size menu title ** please keep it really short (comparable to the english text) ** txt_video_mode
en: Video Mode
sr: Видео режим

note: driver update dialog title -> txt_dud_file_msg txt_driver_update2
en: Driver Update
sr: Ажурирање драјвера

note: menu label for selecting (cpu) architecture like i386, x86-64, ppc ** please keep it really short (comparable to the english text) ** txt_arch
en: Arch
sr: Арх.

note: menu label for selecting some (linux) kernel variant ** please keep it really short (comparable to the english text) ** txt_kernel
en: Kernel
sr: Језгро

note: menu item for kernel variant (cf. txt_kernel) txt_kernel_default
en: Default
sr: Подразумевано

note: menu item for kernel variant (cf. txt_kernel) -> like in txt_safe_linux txt_kernel_safe
en: Safe Settings
sr: Безбедна подешавања

note: menu item for kernel variant (cf. txt_kernel) -> similar to txt_noacpi_install txt_kernel_noacpi
en: No ACPI
sr: Без ACPI

note: menu item for kernel variant (cf. txt_kernel) -> similar to txt_nolapic_install txt_kernel_nolapic
en: No Local APIC
sr: Без локалног APIC

note: main menu: start in system repair mode txt_repain_system
en: Repair Installed System
sr: Поправи систем

note: dialog title for https installation txt_https_title
en: HTTPS Installation
sr: HTTPS инсталација
