ghex 1.2.1 - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: GHex: Converter
nn: GHex: Konverterar

note: entries
en: _Binary
nn: _Binær

en: _Octal
nn: _Oktal

en: _Decimal
nn: _Desimal

en: _Hex
nn: _Heksadesimal

en: ERROR
nn: FEIL

en: Find Next
nn: Finn neste

en: Replace
nn: Byt ut

en: Page
nn: Side

en: Default
nn: Standard

en: Decimal
nn: Desimal

en: Hexadecimal
nn: Heksadesimal

en: Custom
nn: Tilpassa

note: display font
en: Font
nn: Skrifttype

en: Browse...
nn: Bla gjennom ...

en: Display
nn: Vising

note: data & header font selection
en: Fonts
nn: Skrifttypar

en: Printing
nn: Utskrift

en: Bytes
nn: Byte

en: Pages
nn: Sider

en: Hex
nn: Heksadesimal

en: Octal
nn: Oktal

en: Binary
nn: Binær
