ghex - en to uk translation catalogue (238 entries)

en: Inspect and edit binary files
uk: Вивчення та редагування двійкових файлів

en: GHex is a hex editor for the GNOME desktop.
uk: GHex — шістнадцятковий редактор для середовища GNOME.

en: GHex can load raw data from binary files and display them for editing in the traditional hex editor view. The display is split in two columns, with hexadecimal values in one column and the ASCII representation in the other. GHex is a useful tool for working with raw data.
uk: GHex може завантажувати необроблені дані з двійкових файлів і показувати їх для редагування у традиційному форматі шістнадцяткового редактора. Панель показу програми поділено на два стовпчики — у одному зі стовпчиків показано шістнадцяткові значення, а у другому — представлення цих значень символами ASCII. Корисний інструмент для роботи із необробленими даними.

en: Hex Editor
uk: Шістнадцятковий редактор

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! Here, 'binary' means a binary file (not the base-2 numeric system).
en: binary;debug;hexadecimal;
uk: binary;debug;hexadecimal;двійковий;бінарний;діагностика;зневадження;шістнадцятковий;

en: Character table
uk: Таблиця символів

en: Hex
uk: Шістнадцяткова

en: Decimal
uk: Десяткова

en: Octal
uk: Вісімкова

en: Binary
uk: Двійкова

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Ця програма є вільним програмним забезпеченням. Ви можете поширювати і/або вносити зміни до її тексту за умов дотримання загальної громадської ліцензії GNU (GNU General Public License) відповідно до оприлюдненого Free Software Foundation тексту цієї ліцензії версії 2 або (якщо вам того хочеться) будь-якої пізнішої версії.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Ця програма поширюється у сподіванні, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ; навіть без очевидної гарантії ПРАЦЕЗДАТНОСТІ або ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ З ПЕВНОЮ МЕТОЮ. Докладніше про це можна дізнатися з GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA
uk: Ви маєте отримати копію GNU General Public License разом з цією програмою; якщо це не так, повідомте про факт за адресою Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

note: Translators: these two strings here indicate the copyright time span, e.g. 1998-2018.
en: Copyright © %d–%d The GHex authors
uk: © Автори GHex, %d–%d

en: About GHex
uk: Про GHex

note: Translators: This is an error string for a print-related error * dialog.  The %s is the error generated by GError.
en: An error has occurred: %s
uk: Сталася помилка: %s

en: Close
uk: Закрити

en: Base Converter
uk: Конвертор систем числення

note: entries
en: _Binary:
uk: _Двійкове:

en: _Octal:
uk: _Вісімкове:

en: _Decimal:
uk: _Десяткове:

en: _Hex:
uk: _Шістнадцяткове:

note: get cursor button
en: _Get cursor value
uk: _Взяти значення під курсором

en: _Close
uk: _Закрити

en: Gets the value at cursor in binary, octal, decimal, hex and ASCII
uk: Взяти значення в позиції курсора у двійковій, вісімковій, десятковій, шістнадцятковій формі та ASCII

en: ERROR
uk: ПОМИЛКА

en: Enter the hex data or ASCII data to search for
uk: Введіть шістнадцяткові дані ASCII дані для пошуку

en: Find String
uk: Пошук рядка

en: Find _Next
uk: Знайти _наступне

en: Finds the next occurrence of the search string
uk: Знати наступне входження рядка пошуку

en: Find _Previous
uk: Знайти _попереднє

en: Finds the previous occurrence of the search string
uk: Знайти попереднє входження рядка пошуку

en: _Clear
uk: О_чистити

en: Clears the data you are searching for
uk: Вилучає дані, які ви шукали

en: Find options
uk: Параметри пошуку

en: View options of the find pane
uk: Перегляд параметрів панелі пошуку

en: Closes the find pane
uk: Закриває панель пошуку

en: _Regular expressions
uk: _Формальні вирази

en: _Ignore case
uk: _Ігнорувати регістр

en: Show:
uk: Показ:

en: Both
uk: Обидва

en: No string provided.
uk: Не надано рядка.

en: Beginning of file reached.
    
    No further matches found.
uk: Досягнуто початку файла.
    
    Більше збігів не виявлено.

en: Beginning of file reached.
    
    No occurrences found from cursor.
uk: Досягнуто початку файла.
    
    Від курсора збігів не виявлено.

en: End of file reached.
    
    No further matches found.
uk: Досягнуто кінця файла.
    
    Більше збігів не виявлено.

en: End of file reached.
    
    No occurrences found from cursor.
uk: Досягнуто кінця файла.
    
    Від курсора збігів не виявлено.

en: No offset has been specified.
uk: Не вказано зміщення.

en: The specified offset is beyond the  file boundaries.
uk: Вказаний відступ перебуває за межами файла.

en: Can not position cursor beyond the end of file.
uk: Неможливо встановити курсор за межами файла!

en: You may only give the offset as:
      - a positive decimal number, or
      - a hex number, beginning with '0x', or
      - a '+' or '-' sign, followed by a relative offset
uk: Зсув можна вказати лише як:
      - додатне десяткове число, чи
      - шістнадцяткове число, що починається з «0x», чи
      - знак «+» або «-» із наступним відносним відступом

en: String was not found.
uk: Рядок не знайдено.

en: Search complete: %d replacements made.
uk: Пошук завершено: виконано %d замін.

en: No occurrences were found.
uk: Не виявлено входжень.

note: Translators: this is the string for an untitled buffer that will * be displayed in the titlebar when a user does File->New
en: Untitled
uk: Без назви

en: There was an error saving the file.
uk: Під час спроби зберегти файл сталася помилка.

en: <b>You have one or more files open with unsaved changes.</b>
    
    Are you sure you want to close the window?
uk: <b>У вас один або декілька файлів із незбереженими змінами.</b>
    
    Ви справді хочете закрити вікно?

en: _Close Anyway
uk: _Закрити попри це

en: _Go Back
uk: П_овернутися

note: Translators: %s is the filename that is currently being * edited.
en: <big><b>%s has been edited since opening.</b></big>
    
    Would you like to save your changes?
uk: <big><b>%s було змінено з моменту відкриття.</b></big>
    
    Хочете зберегти внесені зміни?

en: <b>The buffer has been edited since opening.</b>
    
    Would you like to save your changes?
uk: <b>Буфер було змінено з моменту відкриття.</b>
    
    Хочете зберегти внесені зміни?

en: _Save Changes
uk: З_берегти зміни

en: _Discard Changes
uk: _Відкинути зміни

en: There was an error saving the file to the path specified.
uk: Під час спроби збереження файла до вказаного каталогу сталася помилка.

en: An unknown error has occurred in attempting to reload the file you have just saved.
uk: Сталася невідома помилка під час спроби повторно завантажити файл, який ви щойно зберегли.

en: Select a file to save buffer as
uk: Виберіть файл для збереження буфера

note: Translators: %s here is the filename the user is being asked to * confirm whether they want to revert.
en: <big><b>Are you sure you want to revert %s?</b></big>
    
    Your changes will be lost.
    
    This action cannot be undone.
uk: <big><b>Ви справді хочете повернутися до попередньої версії %s?</b></big>
    
    Внесені вами зміни буде втрачено.
    
    Наслідки цієї дії не можна буде скасувати.

en: _Revert
uk: Від_новити

en: Select a file to open
uk: Вибрати файл для відкриття

en: Sorry, but help could not be opened.
    
    Various attempts were made to locate the help documentation unsuccessfully.
    
    Please ensure the application was properly installed.
    
    The specific error message is:
    
    %s
uk: Вибачте, але не вдалося відкрити довідку.
    
    Було виконано різноманітні невдалі спроби знайти документацію.
    
    Будь ласка, переконайтеся, що програму було встановлено належним чином.
    
    Отримане повідомлення про помилку:
    
    %s

en: Offset: <tt>0x%lX</tt>; <tt>0x%lX</tt> bytes from <tt>0x%lX</tt> to <tt>0x%lX</tt> selected
uk: Зсув: <tt>0x%lX</tt>; позначено <tt>0x%lX</tt> байтів від <tt>0x%lX</tt> до <tt>0x%lX</tt>

en: Offset: <tt>0x%lX</tt>
uk: Зсув: <tt>0x%lX</tt>

en: You are attempting to open a file 1GB or larger.
    
    This can make GHex and your machine unstable as the file will be loaded into memory, using the active backend.
    
    Are you sure you want to proceed?
    
    This message will not be shown again for the remainder of this GHex session.
    
    To avoid this message from appearing, try using a different buffer backend.
uk: Ви робите спробу відкрити файл розміром 1 ГБ або більшим.
    
    Це може зробити роботу GHex та вашого комп'ютера нестабільною, оскільки файл буде завантажено до пам'яті за допомогою активного модуля обробки.
    
    Ви справді хочете виконати цю дію?
    
    Це повідомлення більше не буде показано протягом цього сеансу роботу GHex.
    
    Щоб уникнути цього повідомлення, спробуйте скористатися іншим модулем обробки буфера.

en: There was an error reading the file.
uk: Під час читання з файла сталася помилка.

en: There was an error loading the requested file. The file either no longer exists, is inaccessible, or you may not have permission to access the file.
uk: Під час завантаження бажаного файла сталася помилка. Файла або не існує, або він недоступний, або, можливо, у вас немає прав доступу до файла.

en: _New
uk: С_творити

en: Save _As
uk: Зберегти _як

en: _Print
uk: _Друк

en: Print Previe_w
uk: _Попередній перегляд

en: Find and _Replace
uk: Знайти й за_мінити

en: _Jump to Byte
uk: Пере_йти до байта

en: _Marks
uk: Позна_чки

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Copy Special
uk: С_пеціальне копіювання

en: _Paste Special
uk: Спе_ціальне вставлення

en: G_roup Data As
uk: _Групувати дані за

en: _Bytes (8-bit)
uk: _Байти (8-бітові)

en: _Words (16-bit)
uk: С_лова (16-бітові)

en: _Longwords (32-bit)
uk: Д_овгі слова (32-бітові)

en: _Quadwords (64-bit)
uk: _Чотири слова (64-бітові)

en: _Tools
uk: _Засоби

en: _Character Table
uk: _Таблиця символів

en: _Base Converter
uk: Перетворювач систем _числення

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Help
uk: _Довідка

en: _About GHex
uk: _Про GHex

en: Open a file for hex editing
uk: Відкрити файл у шістнадцятковому редакторі

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Find a string in the hex document
uk: Знайти рядок у шістнадцятковому документі

en: Save document
uk: Зберегти документ

en: No File Loaded
uk: Не завантажено жодного файла

en: • Press the Open button
    • Press Ctrl+N to start a new document
    • Press Ctrl+O to browse for a document
    
    Or, press Ctrl+W to close the window.
uk: • Натисніть кнопку «Відкрити»
    • Натисніть Ctrl+N, щоб створити документ
    • Натисніть Ctrl+O, щоб перейти до наявного документа
    
    або натисніть Ctrl+W, щоб закрити вікно.

en: Toggle insert mode (add data to file rather than replace existing data)
uk: Перемкнути режим вставлення (дописувати дані до файла, а не заміняти наявні дані)

en: Toggle a pane showing various numeric conversions
uk: Перемкнути панель, на якій показано різні числові перетворення

en: Automatic geometry
uk: Автоматична геометрія

en: Characters per line:
uk: Символів на рядок:

en: _Undo
uk: В_ернути

en: _Redo
uk: Повт_орити

en: Cu_t
uk: Ви_різати

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Geometry
uk: _Геометрія

en: Files
uk: Файли

en: New blank hex buffer
uk: Новий порожній шістнадцятковий буфер

en: Open a file for editing
uk: Відкрити файл для редагування

en: Save file
uk: Зберегти файл

en: Save as
uk: Зберегти як

en: Close tab
uk: Закрити вкладку

en: Print the hex file
uk: Надрукувати шістнадцятковий файл

en: Undo and Redo
uk: Керування змінами

en: Undo
uk: Скасувати

en: Redo
uk: Повторити

en: Find and Replace
uk: Знайти і замінити

en: Find
uk: Знайти

en: Find and replace
uk: Знайти і замінити

en: Marks
uk: Позначки

en: Marks dialog
uk: Вікно позначок

en: Activate mark (0-9)
uk: Задіяти позначку (0-9)

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Copy
uk: Копіювати

en: Cut
uk: Вирізати

en: Paste
uk: Вставити

en: Copy special
uk: Спеціальне копіювання

en: Paste special
uk: Спеціальне вставлення

en: Navigation
uk: Навігація

en: Toggle left (hex) display
uk: Перемкнути ліву (шістнадцяткову) панель показу

en: Toggle right (ASCII) display
uk: Перемкнути праву (ASCII) панель показу

en: Switch to previous tab
uk: Переключитися до попередньої вкладки

en: Switch to next tab
uk: Переключитися до наступної вкладки

en: Jump to byte
uk: Перейти до байта

en: Move to beginning of document
uk: Перейти на початок документа

en: Move to end of document
uk: Перейти в кінець документа

en: General
uk: Загальне

en: Show help
uk: Показати довідку

en: Show preferences
uk: Показати налаштування

en: Toggle insert mode
uk: Перемкнути режим вставлення

en: The file appears to have an invalid path.
uk: Здається, шлях до файла є некоректним.

en: Failed to read data from file.
uk: Не вдалося прочитати дані з файла.

en: Unable to retrieve file or directory information
uk: Не вдалося отримати дані щодо файла або каталогу

en: Unable to create file
uk: Не вдалося створити файл

en: Not a regular file or block device
uk: Не є звичайним файлом або блоковим пристроєм

en: Unable to open file for reading
uk: Не вдалося відкрити файл для читання

en: Unable to read file
uk: Не вдалося прочитати дані з файла

en: Error attempting to read block device
uk: Помилка під час спроби читання з блокового пристрою

en: With direct-write mode, you cannot save a file to a path other than its originating path
uk: У режимі безпосереднього запису ви не можете зберігати файл до місця, яке є відмінним від початкового

en: Error writing changes to file
uk: Помилка під час спроби записати зміни до файла.

en: Could not adjust %s from %lu to %lu bytes
uk: Не вдалося скоригувати %s з %lu до %lu байтів

en: Fatal error: Memory mapping of file (%lu bytes, fd %d) failed
uk: Критична помилка: не вдалося пов'язати пам'ять із файлом (%lu байтів, дескриптор файла %d)

en: Not a regular file
uk: Не є звичайним файлом

en: Failed to open temporary file.
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл.

en: Error reading file
uk: Помилка при зчитуванні файла

en: An error has occurred
uk: Сталася помилка

en: Signed 8 bit:
uk: Зі знаком 8 біт:

en: Unsigned 8 bit:
uk: Без знаку 8 біт:

en: Signed 16 bit:
uk: Зі знаком 16 біт:

en: Unsigned 16 bit:
uk: Без знаку 16 біт:

en: Signed 32 bit:
uk: Зі знаком 32 біт:

en: Unsigned 32 bit:
uk: Без знаку 32 біт:

en: Signed 64 bit:
uk: 64-бітове зі знаком:

en: Unsigned 64 bit:
uk: 64-бітове без знаку:

en: Float 32 bit:
uk: Дійсне 32-бітове:

en: Float 64 bit:
uk: Дійсне 64-бітове:

en: Hexadecimal:
uk: Шістнадцяткове:

en: Octal:
uk: Вісімкове:

en: Binary:
uk: Двійкове:

en: Show little endian decoding
uk: Показувати у розшифровці little endian

en: Show unsigned and float as hexadecimal
uk: Показувати беззнакові та з рухомою комою як шістнадцяткові

en: Stream Length:
uk: Довжина потоку:

en: Page
uk: Сторінка

en: Hex dump generated by
uk: Шістнадцятковий дамп згенеровано за

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Next page
uk: наступна сторінка

en: Jump to byte (enter offset):
uk: Перейти до байта (введіть зсув):

en: Enter the offset byte to jump to. The default is decimal format, but other format strings are supported such as hexadecimal format, if C-style notation using the '0x' prefix is used. If your string is not recognized, a dialog will be presented explaining the valid formats of strings accepted.
uk: Введіть байт зсуву, до якого слід перейти. Типовим є десятковий формат, але передбачено і підтримку інших форматувань рядків, зокрема шістнадцяткового формату, якщо використано позначення у стилі Сі із використанням префікса «0x». Якщо ваш рядок не буде розпізнано, програма покаже діалогове вікно із поясненням щодо прийнятних форматувань рядків.

en: _Jump
uk: Пере_йти

en: Jumps to the specified byte
uk: Перейти до вказаного байта

en: Closes the jump-to-byte pane
uk: Закриває панель переходу до байта

en: Show the application version
uk: Показати версію програми

en: This is GHex, version %s
uk: Це GHex, версія %s

en: GHex - A hex editor for the GNOME desktop
uk: GHex — шістнадцятковий редактор для середовища GNOME.

note: Translators: this is meant to show a range of hex offset values. * eg, "0xAA - 0xFF"
en: 0x%lX - 0x%lX
uk: 0x%lX – 0x%lX

en: Mark:
uk: Позначка:

en: Select the desired mark to set, jump to, or delete
uk: Виберіть позначку, яку слід встановити, до якої слід перейти або яку слід вилучити

en: Optional custom color for the mark
uk: Необов'язковий нетиповий колір для позначки

en: Pick a custom color for the mark, if desired.
uk: Виберіть, якщо хочете, нетиповий колір для позначки

en: _Set
uk: _Встановити

en: Set a mark on a byte or range of bytes
uk: Встановити позначку на байті або діапазоні байтів

en: Bring the cursor to the specified mark
uk: Перевести курсор до вказаної позначки

en: _Delete
uk: Ви_лучити

en: Delete the specified mark
uk: Вилучити вказану позначку

en: Closes the marks pane
uk: Закриває панель позначок

en: Paste failed; invalid hex format.
    
    The string must be in the format of space-delineated hex byte pairs.
    
    For example: "FF 3D 99 0A"
uk: Не вдалося вставити. Некоректний формат шістнадцяткових чисел.
    
    Рядок має бути вказано у форматі відокремлених пробілами пар шістнадцяткових байтів.
    
    Приклад: «FF 3D 99 0A»

en: GHex Paste Data
uk: Вставлення даних GHex

en: Copy Special
uk: Спеціальне копіювання

en: Plain text (as ASCII)
uk: Звичайний текст (як ASCII)

en: Plain text (Unicode)
uk: Звичайний текст (Unicode)

en: Plain text (as space-delimited hex pairs)
uk: Звичайний текст (як відокремлені пробілами шістн. пари)

en: Paste Special
uk: Спеціальне вставлення

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Display
uk: Представлення

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Font
uk: Шрифт

en: Dark mode
uk: Темний режим

en: Use system default
uk: Типовий системний

en: Hex Display
uk: Показ шістнадцяткових

en: Group data as
uk: Групувати дані за

en: Bytes (8-bit)
uk: Байти (8-бітові)

en: Words (16-bit)
uk: Слова (16-бітові)

en: Longwords (32-bit)
uk: Довгі слова (32-бітові)

en: Quadwords (64-bit)
uk: Чотири слова (64-бітові)

en: Show offsets column
uk: Показувати стовпчик зміщень

en: Printing
uk: Друкування

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Data font
uk: Шрифт даних

en: Header font
uk: Шрифт заголовка

en: Shaded rows
uk: Затінені рядки

en: Print alternating shaded rows
uk: Малювання рядків різними кольорами

en: Span across lines:
uk: Розбиття довгих рядків:

en: Page: %i/%i
uk: Сторінка: %i/%i

en: Enter the hex data or ASCII data to replace with
uk: Введіть шістнадцяткові чи  ASCII дані для заміни

en: Replace With
uk: Замінити на

en: _Replace
uk: За_мінити

en: Replaces the search string with the replace string
uk: Замінити рядок пошуку рядком заміни

en: Replace _All
uk: Замінити _все

en: Replaces all occurrences of the search string with the replace string
uk: Замінити всі екземпляри рядка пошуку рядком заміни
