ghex - en to et translation catalogue (227 entries)

en: Hex Editor
et: 16nd-süsteemi redaktor

en: Inspect and edit binary files
et: Binaarfailide vaatamine ja redigeerimine

en: Hex
et: 16nd-süsteem

en: Decimal
et: 10nd-süsteem

en: Octal
et: 8nd-süsteem

en: Binary
et: 2nd-süsteem

en: Character table
et: Märgitabel

en: Base Converter
et: Aluse konverter

note: entries
en: _Binary:
et: _2nd-süsteem:

en: _Octal:
et: _8nd-süsteem:

en: _Decimal:
et: _10nd-süsteem:

en: _Hex:
et: 1_6nd-süsteem:

note: get cursor button
en: _Get cursor value
et: _Võta kursori väärtus

en: Get cursor value
et: Võta kursori väärtus

en: Gets the value at cursor in binary, octal, decimal, hex and ASCII
et: Võtab kursori all oleva märgi väärtuse 2nd-, 8nd-, 10nd-, 16-ndarvuna ja ASCII koodina

en: ERROR
et: VIGA

en: GHex (%s): Find Data
et: GHex (%s): Andmete otsimine

en: Find String
et: Teksti otsimine

en: Find _Next
et: Otsi _järgmine

en: Find _Previous
et: Otsi _eelmine

en: Find Data
et: Otsi andmeid

en: Enter the hex data or ASCII data to search for
et: Sisesta otsitavad andmed 16nd või ASCII kujul

en: Find Next
et: Otsi järgmine

en: Finds the next occurrence of the search string
et: Otsi stringi järgmist esinemist

en: Find previous
et: Otsi eelmine

en: Finds the previous occurrence of the search string
et: Otsi stringi eelmist esinemist

en: Cancel
et: Loobu

en: Closes find data window
et: Sulgeb andmete otsimise akna

en: GHex (%s): Find Data: Add search
et: GHex (%s): Andmete otsimine: Otsingu lisamine

en: Add
et: Lisa

en: Search String
et: Otsi teksti

en: Highlight Colour
et: Esile tõstetud värv

en: _Add New
et: _Lisa uus

en: _Remove Selected
et: _Eemalda valitud

en: Close
et: Sulge

en: Closes advanced find window
et: Sulgeb andmete otsimise akna

en: GHex (%s): Find & Replace Data
et: GHex (%s): Otsi ja asenda andmeid

en: Replace With
et: Asendada tekstiga

en: Find _next
et: Otsi _järgmine

en: _Replace
et: _Asenda

en: Replace _All
et: Asenda _kõik

en: Replace Data
et: Andmete asendamine

en: Enter the hex data or ASCII data to replace with
et: Sisesta asendusandmed 16nd või ASCII kujul

en: Find next
et: Otsi järgmine

en: Replace
et: Asenda

en: Replaces the search string with the replace string
et: Asendab otsingustringi asendusstringiga

en: Replace All
et: Asenda kõik

en: Replaces all occurrences of the search string with the replace string
et: Asendab kõik otsingustringi leiud asendusstringiga

en: Closes find and replace data window
et: Sulgeb andmete otsimise ja asendamise akna

en: GHex (%s): Jump To Byte
et: GHex (%s): Hüppa baidile

en: Jump to byte
et: Hüppa baidile

en: Enter the byte to jump to
et: Sisesta bait, kuhu hüpata

en: OK
et: Olgu

en: Jumps to the specified byte
et: Hüppa määratud baidile

en: Closes jump to byte window
et: Sulgeb baidile hüppamise akna

en: There is no active document to search!
et: Pole aktiivset dokumenti, kust otsida!

en: There is no string to search for!
et: Pole teksti mida otsida!

en: End Of File reached
et: Faili lõpp käes

en: String was not found!
et: Teksti ei leitud!

en: Beginning Of File reached
et: Faili algus käes

en: There is no active document to move the cursor in!
et: Ei ole aktiivset dokumenti, kus kursorit liigutada!

en: No offset has been specified!
et: Asukoht ei ole määratud!

en: The specified offset is beyond the  file boundaries!
et: Asukoht on faili piiridest väljaspool!

en: Can not position cursor beyond the End Of File!
et: Kursorit ei saa panna faili lõpust kaugemale!

en: You may only give the offset as:
      - a positive decimal number, or
      - a hex number, beginning with '0x', or
      - a '+' or '-' sign, followed by a relative offset
et: Asukohta võib määrata kas:
      - positiivse 10nd-numbrina, või
      - 16nd-numbrina, mis algab '0x'-ga, või
      - '+' või '-' märgiga, millele järgneb suhteline asukoht

en: There is no active buffer to replace data in!
et: Ei ole aktiivset puhvrit, kus teksti asendada!

en: End Of File reached!
et: Faili lõpp käes!

en: There is no active document to replace data in!
et: Ei ole aktiivset dokumenti, kus teksti asendada!

en: No occurrences were found.
et: Ei leia ühtegi otsitavat.

en: Replaced %d occurrence. | Replaced %d occurrences.
et[0]: %d leid asendatud.
et[1]: %d leidu asendatud.

en: No string to search for!
et: Pole teksti mida otsida!

en: Can not open URI:
    %s
et: Ei saa URI avada:
    %s

en: Can not open file:
    %s
et: Ei saa faili avada:
    %s

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _View
et: _Vaade

en: _Group Data As
et: _Rühmita andmed

note: View submenu
en: _Windows
et: _Aknad

en: _Help
et: _Abi

note: File menu
en: _Open...
et: _Ava...

en: Open a file
et: Ava fail...

en: _Save
et: _Salvesta

en: Save the current file
et: Käesoleva faili salvestamine

en: Save _As...
et: Salvesta _kui...

en: Save the current file with a different name
et: Käesoleva faili salvestamine teise nime alla

en: Save As _HTML...
et: Salvesta kui _HTML...

en: Export data to HTML source
et: Andmete eksport HTML failiks

en: _Revert
et: _Taasta

en: Revert to a saved version of the file
et: Käesoleva faili salvestatud versioon taastamine

en: _Print
et: _Prindi

en: Print the current file
et: Käesoleva faili printimine

en: Print Previe_w...
et: Printimise eel_vaade...

en: Preview printed data
et: Vaata prinditavaid andmeid

en: _Close
et: _Sulge

en: Close the current file
et: Käesoleva faili sulgemine

en: E_xit
et: _Lõpeta

en: Exit the program
et: Programmi töö lõpetamine

note: Edit menu
en: _Undo
et: _Unusta

en: Undo the last action
et: Viimase tegevuse unustamine

en: _Redo
et: _Uuesti

en: Redo the undone action
et: Unustatud tegevuse uuestitegemine

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: Copy selection to clipboard
et: Kopeeri valik lõikelauale

en: Cu_t
et: _Lõika

en: Cut selection
et: Valiku lõikamine

en: Pa_ste
et: _Aseta

en: Paste data from clipboard
et: Lõikepuhvri sisu asetamine

en: _Find
et: _Otsi

en: Search for a string
et: Otsi stringi

en: _Advanced Find
et: _Täiustatud otsing

en: Advanced Find
et: Täiustatud otsing

en: R_eplace
et: _Asenda

en: Replace a string
et: Asenda string

en: _Goto Byte...
et: _Mine baidile...

en: Jump to a certain position
et: Liigu määratud asukohta

en: _Preferences
et: _Häälestus

en: Configure the application
et: Programmi konfiguratsioon

note: View menu
en: _Add View
et: _Lisa vaade

en: Add a new view to the buffer
et: Lisa puhvrile uus vaade

en: _Remove View
et: _Eemalda vaade

en: Remove the current view of the buffer
et: Eemaldab käesoleva puhvri vaate

note: Help menu
en: _Contents
et: _Sisu

en: Help on this application
et: Programmi abiinfo

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: About this application
et: Lähema teabe kuvamine programmi kohta

note: Edit menu
en: _Insert Mode
et: _Lisamise režiim

en: Insert/overwrite data
et: Lisa/kirjuta andmed üle

note: Windows menu
en: Character _Table
et: _Märgistik

en: Show the character table
et: Näitab märgistikku

en: _Base Converter
et: _Aluse konverter

en: Open base conversion dialog
et: Avab arvusüsteemide konverteri

en: Type Conversion _Dialog
et: Avab arvusüsteemide _konverteri

en: Show the type conversion dialog in the edit window
et: Näita konverterit redigeerimise aknas

en: _Bytes
et: _Baidid

en: Group data by 8 bits
et: Rühmitab andmed 8 biti kaupa

en: _Words
et: _Sõnad

en: Group data by 16 bits
et: Rühmitab andmed 16 biti kaupa

en: _Longwords
et: _Pikad sõnad

en: Group data by 32 bits
et: Rühmitab andmed 32 biti kaupa

en: Failed to load UI: %s
et: Kasutajaliidese laadimine ebaõnnestus: %s

en: Offset: %s
et: Asukoht: %s

en: ; %s bytes from %s to %s selected
et: ; märgistatud %s baiti alates %s kuni %s

en: Activate file %s
et: Aktiiveeri fail %s

en: Select a file to save buffer as
et: Valige fail, kuhu puhver salvestada

en: File %s exists.
    Do you want to overwrite it?
et: Fail %s on olemas.
    Kas kirjutada üle?

en: Saved buffer to file %s
et: Puhver salvestatud faili %s

en: Error saving file!
et: Viga faili salvestamisel!

en: Can't open file for writing!
et: Ei saa avada faili kirjutamiseks!

en: File %s has changed since last save.
    Do you want to save changes?
et: Faili %s on viimasest salvestamisest alates muudetud.
    Kas salvestada tehtud muudatused?

en: Do_n't save
et: _Ära salvesta

en: You don't have the permissions to save the file!
et: Sul ei ole faili salvestamiseks piisavalt õigusi!

en: An error occurred while saving file!
et: Faili salvestamisel tekkis viga!

en: Signed 8 bit:
et: Märgiga 8 bit:

en: Unsigned 8 bit:
et: Märgita 8 bit:

en: Signed 16 bit:
et: Märgiga 16 bit:

en: Unsigned 16 bit:
et: Märgita 16 bit:

en: Signed 32 bit:
et: Märgiga 32 bit:

en: Unsigned 32 bit:
et: Märgita 32 bit:

en: Float 32 bit:
et: Ujukoma 32 bit:

en: Float 64 bit:
et: Ujukoma 64 bit:

en: Hexadecimal:
et: 16nd-süsteem:

en: Octal:
et: 8nd-süsteem:

en: Binary:
et: 2nd-süsteem:

en: Show little endian decoding
et: Näita 'little endian' teisendust

en: Show unsigned and float as hexadecimal
et: Näita märgita- ja ujukomaarve 16nd-süsteemis

en: Stream Length:
et: Voo pikkus:

en: FIXME: no conversion function
et: PARANDA MIND: konversiooni funktsioon puudub

en: New document
et: Uus dokument

en: Page
et: Lehekülg

en: Saving to HTML...
et: HTMLina salvestamine...

en: Previous page
et: Eelmine lehekülg

en: Next page
et: Järgmine lehekülg

en: X geometry specification (see "X" man page).
et: Xi geomeetria spetsifikatsioon (vaata "X" manuaalilehte).

en: GEOMETRY
et: GEOMEETRIA

en: FILES
et: FAILID

en: - GTK+ binary editor
et: - GTK+ binaarfailide redaktor

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
et: %s
    Kõigi saadaolevate käsureavõtmete vaatamiseks Käivita '%s --help'.

en: Invalid geometry string "%s"
et: Vigane geomeetriastring "%s"

en: GHex Preferences
et: GHex häälestus

en: _Maximum number of undo levels:
et: _Mitu tegevust on võimalik järjest unustada:

en: Undo levels
et: Unustamiste arv

en: Select maximum number of undo levels
et: Mitu tegevust on võimalik järjest unustada

en: _Show cursor offset in statusbar as:
et: _Näita kursori asukohta staatusreal kui:

en: Hexadecimal
et: 16nd-süsteem

en: Custom
et: Omamääratud

en: Enter the cursor offset format
et: Sisesta kursori asukoha vorming

en: Select the cursor offset format
et: Vali kursori asukoha vorming

note: show offsets check button
en: Sh_ow offsets column
et: _Näita asukoha veergu

en: Editing
et: Redaktor

note: display font
en: Font
et: Kirjatüüp

note: default group type
en: Default Group Type
et: Vaikimisi grupeering

en: Display
et: Esitus

note: paper selection
en: Paper size
et: Paberi suurus

note: data & header font selection
en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: _Data font:
et: _Andmete kirjatüüp:

en: Data font
et: Andmete kirjatüüp

en: Select the data font
et: Vali andmete kirjatüüp

en: Header fo_nt:
et: _Päise kirjatüüp:

en: Header font
et: Päise kirjatüüp

en: Select the header font
et: Vali päise kirjatüüp

en: _Print shaded box over:
et: Prindi _tumedam taust üle:

en: Box size
et: Tumedama ala suurus

en: Select size of box (in number of lines)
et: Vali tumeda ala suurus (ridade arv)

en: lines (0 for no box)
et: rea (0, kui ei soovi)

en: Printing
et: Printimine

en: There was an error displaying help: 
    %s
et: Abiinfo kuvamisel tekkis viga: 
    %s

en: Can not open desired font!
et: Ei saa avada soovitud kirjatüüpi!

en: The offset format string contains invalid format specifier.
    Only 'x', 'X', 'p', 'P', 'd' and 'o' are allowed.
et: Asukoha vormingustring sisaldab vigaseid vormingutunnuseid.
    Ainult 'x', 'X', 'p', 'P', 'd' ja 'o' on lubatud.

en: Page: %i/%i
et: Lehekülg: %i/%i

en: hex data
et: 16-nd süsteemis

en: ASCII data
et: ASCII-s

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: See programm on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi 
    poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Seda programmi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos selle programmiga; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA

note: Translators: these two strings here indicate the copyright time span, e.g. 1998-2012.
en: Copyright © %Id–%Id The GHex authors
et: Autoriõigused © %Id–%Id GHex autorid

en: A binary file editor
et: Binaarfailide redaktor

en: About GHex
et: GHex'st lähemalt

en: GHex Website
et: GHex veebisait

en: Select a file to open
et: Valige fail, mis avada

en: Loaded file %s
et: Fail %s loetud

en: Can not open file!
et: Ei saa faili avada!

en: Select path and file name for the HTML source
et: Vali kataloogitee ja failinimi HTML lähtekoodifaili jaoks

en: You need to specify a base name for the HTML files.
et: Sa pead HTML failide jaoks alusnime määrama.

en: You don't have the permission to write to the selected path.
et: Sul ei ole valitud sihtkohta kirjutamiseks piisavalt õigusi.

en: Saving to HTML will overwrite some files.
    Do you want to proceed?
et: HTMLi salvestamine kirjutab mõned failid üle.
    Kas soovid jätkata?

en: Really revert file %s?
et: Soovite tõesti faili %s endisena taastada?

en: Reverted buffer from file %s
et: Puhver taastatud failist %s
