ghex master - en to sl_SI translation catalogue (253 entries)

en: Inspect and edit binary files
sl_SI: Pregled in urejanje dvojiških datotek

en: GHex is a hex editor for the GNOME desktop.
sl_SI: GHex je šestnajstiški urejevalnik za namizje GNOME.

en: GHex can load raw data from binary files and display them for editing in the traditional hex editor view. The display is split in two columns, with hexadecimal values in one column and the ASCII representation in the other. GHex is a useful tool for working with raw data.
sl_SI: Program GHex omogoča nalaganje surovih podatkov dvojiških datotek in možnost urejanja v šestnajstiškem urejevalniku. Pogled je razdeljen na dva stolpca, šestnajstiški zapis v enem in običajni ASCII v drugem. Program je uporabno orodje za urejanje kodiranega zapisa.

en: Hex Editor
sl_SI: Urejevalnik šestnajstiških datotek

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! Here, 'binary' means a binary file (not the base-2 numeric system).
en: binary;debug;hexadecimal;
sl_SI: razhroščevanje;binarni;osmiški;urejevalnik;

en: New Window
sl_SI: Novo okno

en: Character table
sl_SI: Razpredelnica znakov

en: Hex
sl_SI: Šestnajstiško

en: Decimal
sl_SI: Desetiško

en: Octal
sl_SI: Osmiško

en: Binary
sl_SI: Dvojiško

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
sl_SI: Program je prosti program. Lahko ga razširjate in/ali spreminjate pod pogoji Splošnega javnega dovoljenja GNU (GPL) kot jo je objavila organizacija Free Software Foundation; bodisi pod različico 2 ali (po vašem mnenju) katerokoli kasnejšo različico.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
sl_SI: Ta program je na voljo v upanju, da bo uporaben, vendar je BREZ VSAKRŠNEGA JAMSTVA; tudi brez jamstva o USTREZNOSTI ZA PRODAJO ali PRIMERNOSTI ZA UPORABO. Za več podrobnosti si oglejte besedilo splošnega javnega dovoljenja (GNU GPL).

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA
sl_SI: S programom bi morali dobiti tudi kopijo Splošnega Javnega dovoljenja (GNU General Public License); v primeru, da je niste, stopite v stik s Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

note: Translators: these two strings here indicate the copyright time span, e.g. 1998-2018.
en: Copyright © %d–%d The GHex authors
sl_SI: Avtorske pravice © %d–%d Avtorji programa GHex

note: Translators: This is an error string for a print-related error * dialog.  The %s is the error generated by GError.
en: An error has occurred: %s
sl_SI: Prišlo je do napake: %s

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Base Converter
sl_SI: Pretvornik številske osnove

note: entries
en: _Binary:
sl_SI: _Dvojiško:

en: _Octal:
sl_SI: _Osmiško:

en: _Decimal:
sl_SI: _Desetiško:

en: _Hex:
sl_SI: _Šestnajstiško:

note: get cursor button
en: _Get cursor value
sl_SI: _Pridobi vrednost pod kazalko

en: _Close
sl_SI: _Zapri

en: Gets the value at cursor in binary, octal, decimal, hex and ASCII
sl_SI: Pridobi vrednost pod kazalko v dvojiškem, osmiškem, desetiškem in šestnajstiškem sistemu ter kot ASCII niz

en: ERROR
sl_SI: NAPAKA

en: Enter the hex data or ASCII data to search for
sl_SI: Vnos iskanega niza v šestnajstiški ali ASCII obliki

en: Find String
sl_SI: Iskani niz

en: Find _Next
sl_SI: Najdi _naslednje

en: Finds the next occurrence of the search string
sl_SI: Najde naslednji primer iskanega niza

en: Find _Previous
sl_SI: Najdi _predhodno

en: Finds the previous occurrence of the search string
sl_SI: Poišče prejšnjo ponovitev iskalnega niza

en: _Clear
sl_SI: Po_čisti

en: Clears the data you are searching for
sl_SI: Počisti podatke, ki jih iščete

en: Find options
sl_SI: Možnosti iskanja

en: View options of the find pane
sl_SI: Pokaži možnosti podokna za iskanje

en: Closes the find pane
sl_SI: Zapre podokno iskanja

en: _Regular expressions
sl_SI: _Regularni izrazi

en: _Ignore case
sl_SI: _Prezri velikost črk

en: Show:
sl_SI: Pokaži:

en: Both
sl_SI: Oboje

en: No string provided.
sl_SI: Niz ni podan.

en: Beginning of file reached.
    
    No further matches found.
sl_SI: Dosežen začetek datoteke.
    
    Nadaljnjih zadetkov ni bilo mogoče najti.

en: Beginning of file reached.
    
    No occurrences found from cursor.
sl_SI: Dosežen začetek datoteke.
    
    Od kazalca ni bilo nobenih zadetkov.

en: End of file reached.
    
    No further matches found.
sl_SI: Dosežen konec datoteke.
    
    Nadaljnjih zadetkov ni bilo mogoče najti.

en: End of file reached.
    
    No occurrences found from cursor.
sl_SI: Dosežen konec datoteke.
    
    Od kazalca ni bilo nobenih zadetkov.

en: No offset has been specified.
sl_SI: Odmik ni določen.

en: The specified offset is beyond the  file boundaries.
sl_SI: Navedeni odmik presega meje datoteke.

en: Can not position cursor beyond the end of file.
sl_SI: Kazalca ni mogoče postaviti onkraj konca datoteke.

en: You may only give the offset as:
      - a positive decimal number, or
      - a hex number, beginning with '0x', or
      - a '+' or '-' sign, followed by a relative offset
sl_SI: Odmik je dovoljeno podati kot:
      - pozitivno desetiško število,
      - šestnajstiško število, začeto z »0x«, ali 
      - število začeto s » + « ali z » - « in nato relativno vrednost odmika

en: String was not found.
sl_SI: Niza ni bilo mogoče najti.

en: Search complete: %d replacements made.
sl_SI: Iskanje dokončano: opravljenih je bilo %d zamenjav.

en: No occurrences were found.
sl_SI: Niza ni mogoče najti.

note: Translators: this is the string for an untitled buffer that will * be displayed in the titlebar when a user does File->New
en: Untitled
sl_SI: Neimenovano

en: There was an error saving the file.
sl_SI: Pri shranjevanju datoteke je prišlo do napake.

en: Save Changes?
sl_SI: Ali želite shraniti spremembe?

en: Open documents contain unsaved changes.
    Changes which are not saved will be permanently lost.
sl_SI: Odprti dokumenti vsebujejo spremembe, ki še niso shranjene.
    Neshranjene spremembe bodo trajno izgubljene.

en: _Cancel
sl_SI: Pre_kliči

en: _Discard
sl_SI: _Zavrzi

note: Translators: %s is the filename that is currently being * edited.
en: %s has been edited since opening.
sl_SI: %s je bil urejen, odkar je bil odprt.

en: The buffer has been edited since opening.
sl_SI: Medpomnilnik je bil od odprtja urejen.

en: Would you like to save your changes?
sl_SI: Ali želite shraniti spremembe?

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: There was an error saving the file to the path specified.
sl_SI: Pri shranjevanju datoteke na določeno pot je prišlo do napake.

en: An unknown error has occurred in attempting to reload the file you have just saved.
sl_SI: Pri poskusu vnovičnega nalaganja datoteke, ki ste jo pravkar shranili, je prišlo do neznane napake.

en: Select a file to save buffer as
sl_SI: Izbor datoteke za shranjevanje medpomnilnika

note: Translators: %s here is the filename the user is being asked to * confirm whether they want to revert.
en: Are you sure you want to revert %s?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite povrniti %s?

en: Your changes will be lost.
    This action cannot be undone.
sl_SI: Vaše spremembe bodo izgubljene.
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: _Revert
sl_SI: _Povrni

en: Select a file to open
sl_SI: Izbor datoteke za odpiranje

en: Sorry, but help could not be opened.
    
    Various attempts were made to locate the help documentation unsuccessfully.
    
    Please ensure the application was properly installed.
    
    The specific error message is:
    
    %s
sl_SI: Žal pomoči ni bilo mogoče odpreti.
    
    Izvedeni so bili različni poskusi, da bi našli dokumentacijo o pomoči.
    
    Preverite, ali je bil program pravilno nameščen.
    
    Specifično sporočilo o napaki je:
    
    %s

en: Offset: <tt>0x%lX</tt>; <tt>0x%lX</tt> bytes from <tt>0x%lX</tt> to <tt>0x%lX</tt> selected
sl_SI: Odmik: <tt>0x%lX</tt>; izbranih <tt>0x%lX</tt> bajtov od <tt>0x%lX</tt> do <tt>0x%lX</tt>

en: Offset: <tt>0x%lX</tt>
sl_SI: Odmik: <tt>0x%lX</tt>

en: Offset: <tt>%ld</tt>; <tt>%ld</tt> bytes from <tt>%ld</tt> to <tt>%ld</tt> selected
sl_SI: Odmik: <tt>%ld</tt>; izbranin <tt>%ld</tt> bajtov od <tt>%ld</tt> do <tt>%ld</tt>

en: Offset: <tt>%ld</tt>
sl_SI: Odmik: <tt>%ld</tt>

note: Weird rendering if you don't put the space at the start
en:  <sub>HEX</sub> Offset: <tt>0x%lX</tt>; <tt>0x%lX</tt> bytes from <tt>0x%lX</tt> to <tt>0x%lX</tt> selected <sub>DEC</sub> Offset: <tt>%ld</tt>; <tt>%ld</tt> bytes from <tt>%ld</tt> to <tt>%ld</tt> selected
sl_SI: <sub>ŠESTN</sub> Odmik: <tt>0x%lX</tt>; izbranih <tt>0x%lX</tt> bajtov od <tt>0x%lX</tt> do <tt>0x%lX</tt> <sub>DEC</sub> Odmik: izbranih <tt>%ld</tt>; <tt>%ld</tt> bajtov od <tt>%ld</tt> do <tt>%ld</tt>

en:  <sub>HEX</sub> Offset: <tt>0x%lX</tt> <sub>DEC</sub> Offset: <tt>%ld</tt>
sl_SI: <sub>ŠESTN</sub> Odmik: <tt>0x%lX</tt> <sub>DEC</sub> Odmik:<tt>%ld</tt>

en: You are attempting to open a file 1GB or larger.
    
    This can make GHex and your machine unstable as the file will be loaded into memory, using the active backend.
    
    Are you sure you want to proceed?
    
    This message will not be shown again for the remainder of this GHex session.
    
    To avoid this message from appearing, try using a different buffer backend.
sl_SI: Poskušate odpreti datoteko, ki je velika 1 GB ali večja.
    
    Zaradi tega lahko GHex in računalnik ostaneta nestabilna, saj bo datoteka naložena v pomnilnik z dejavnim zaledjem.
    
    Ali ste prepričani, da želite nadaljevati?
    
    To sporočilo ne bo več prikazano do konca te seje GHex.
    
    Če se želite izogniti prikazu tega sporočila, poskusite uporabiti drugo hrbtenico medpomnilnika.

en: There was an error reading the file.
sl_SI: Pri branju datoteke je prišlo do napake.

en: There was an error loading the requested file. The file either no longer exists, is inaccessible, or you may not have permission to access the file.
sl_SI: Pri nalaganju zahtevane datoteke je prišlo do napake. Datoteka ne obstaja več, ni dostopna ali pa morda nimate dovoljenja za dostop do datoteke.

en: _New Window
sl_SI: _Novo okno

en: Save _As
sl_SI: Shrani _kot

en: _Print
sl_SI: _Natisni

en: Print Previe_w
sl_SI: _Predogled tiskanja

en: Find and _Replace
sl_SI: Najdi in _zamenjaj

en: _Jump to Byte
sl_SI: S_koči na bajt

en: _Marks
sl_SI: _Oznake

en: _Edit
sl_SI: _Uredi

en: _Copy Special
sl_SI: Pose_bno kopiranje

en: _Paste Special
sl_SI: Posebno _lepljenje

en: G_roup Data As
sl_SI: _Združi podatke kot

en: _Bytes (8-bit)
sl_SI: _Bajti (8-bitni)

en: _Words (16-bit)
sl_SI: _Besede (16-bitne)

en: _Longwords (32-bit)
sl_SI: _Dolge besede (32-bitne)

en: _Quadwords (64-bit)
sl_SI: _Štiridelne besede (64-bitne)

en: _Tools
sl_SI: _Orodja

en: _Character Table
sl_SI: _Razpredelnica znakov

en: _Base Converter
sl_SI: _Pretvornik številske osnove

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice‫

en: _Preferences
sl_SI: _Možnosti

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About GHex
sl_SI: _O programu GHex

en: Open a file for hex editing
sl_SI: Odprite datoteko za šestnajstiško urejanje

en: _Open
sl_SI: _Odpri

en: New blank hex buffer
sl_SI: Nov prazni šestnajstiški medpomnilnik

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Main menu
sl_SI: Glavni meni

en: Find a string in the hex document
sl_SI: Iskanje niza v šestnajstiškem dokumentu

en: Save document
sl_SI: Shrani dokument

en: No File Loaded
sl_SI: Datoteka ni naložena

en: • Press the Open button
    • Press Ctrl+T to start a new document
    • Press Ctrl+O to browse for a document
    
    Or, press Ctrl+W to close the window.
sl_SI: • Pritisnite gumb Odpri.
    • Pritisnite krmilka+T, da pripravite nov dokument.
    • Pritisnite krmilka+O, da poiščete dokument.
    
    Ali pa pritisnite krmilka+W, da zaprete okno.

en: Toggle insert mode (add data to file rather than replace existing data)
sl_SI: Preklopi način vstavljanja (dodajanje podatkov v datoteko in ne zamenjava obstoječih)

en: Toggle a pane showing various numeric conversions
sl_SI: Preklopi podokno z različnimi številskimi pretvorbami

en: Automatic geometry
sl_SI: Samodejna geometrija

en: Characters per line:
sl_SI: Znaki na vrstico:

en: _Undo
sl_SI: _Razveljavi

en: _Redo
sl_SI: _Ponovno uveljavi

en: Cu_t
sl_SI: _Izreži

en: _Copy
sl_SI: _Kopiraj

en: _Paste
sl_SI: _Prilepi

en: _Geometry
sl_SI: _Geometrija

en: Files
sl_SI: Datoteke

en: Open a file for editing
sl_SI: Odprite datoteko za urejanje

en: Save file
sl_SI: Shrani datoteko

en: Save as
sl_SI: Shrani kot

en: Close tab
sl_SI: Zapri zavihek

en: Print the hex file
sl_SI: Natisni šestnajstiško datoteko

en: Undo and Redo
sl_SI: Razveljavi in ponovno uveljavi

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Redo
sl_SI: Ponovno uveljavi

en: Find and Replace
sl_SI: Najdi in zamenjaj

en: Find
sl_SI: Najdi

en: Find and replace
sl_SI: Najdi in zamenjaj

en: Marks
sl_SI: Oznake

en: Marks dialog
sl_SI: Pogovorno okno »Oznake«

en: Activate mark (0-9)
sl_SI: Aktiviraj oznako (0-9)

en: Clipboard
sl_SI: Odložišče

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Cut
sl_SI: Izreži

en: Paste
sl_SI: Prilepi

en: Copy special
sl_SI: Posebno kopiranje

en: Paste special
sl_SI: Posebno lepljenje

en: Navigation
sl_SI: Krmarjenje

en: Toggle left (hex) display
sl_SI: Preklopi levi (šestnajstiški) prikaz

en: Toggle right (ASCII) display
sl_SI: Preklopi desni (ASCII) prikaz

en: Switch to previous tab
sl_SI: Preklopi na prejšnji zavihek

en: Switch to next tab
sl_SI: Preklopi na naslednji zavihek

en: Jump to byte
sl_SI: Skoči na bit

en: Move to beginning of document
sl_SI: Premakni na začetek dokumenta

en: Move to end of document
sl_SI: Premakni na konec dokumenta

en: General
sl_SI: Splošno

en: New window
sl_SI: Novo okno

en: Show help
sl_SI: Pokaži pomoč

en: Show preferences
sl_SI: Pokaži nastavitve

en: Toggle insert mode
sl_SI: Preklopi način vstavljanja

en: The file appears to have an invalid path.
sl_SI: Zdi se, da ima datoteka neveljavno pot.

en: Failed to read data from file.
sl_SI: Ni bilo mogoče prebrati podatkov iz datoteke.

en: Unable to retrieve file or directory information
sl_SI: Ni mogoče pridobiti informacij o datoteki ali mapi

en: Unable to create file
sl_SI: Datoteke ni mogoče ustvariti

en: Not a regular file or block device
sl_SI: Ni običajna datoteka ali blokovna naprava

en: Unable to open file for reading
sl_SI: Datoteke ni mogoče odpreti za branje

en: Unable to read file
sl_SI: Ni mogoče brati datoteke

en: Error attempting to read block device
sl_SI: Napaka pri poskusu branja blokovne naprave

en: With direct-write mode, you cannot save a file to a path other than its originating path
sl_SI: V načinu neposrednega pisanja datoteke ne morete shraniti na pot, ki ni njena izvorna pot

en: Error writing changes to file
sl_SI: Napake pri pisanju sprememb v datoteki

en: Could not adjust %s from %lu to %lu bytes
sl_SI: Ni bilo mogoče prilagoditi %s od %lu do %lu bajtov

en: Fatal error: Memory mapping of file (%lu bytes, fd %d) failed
sl_SI: Usodna napaka: preslikava pomnilnika datoteke (%lu bajtov, fd %d) ni uspela

en: Not a regular file
sl_SI: Ni veljavna datoteka

en: Failed to open temporary file.
sl_SI: Začasne datoteke ni bilo mogoče odpreti.

en: Error reading file
sl_SI: Napaka pri branju datoteke

en: An error has occurred
sl_SI: Prišlo je do napake

en: Signed 8 bit:
sl_SI: Podpisano 8-bitno:

en: Unsigned 8 bit:
sl_SI: Nepodpisano 8-bitno:

en: Signed 16 bit:
sl_SI: Podpisano 16-bitno:

en: Unsigned 16 bit:
sl_SI: Nepodpisano 16-bitno:

en: Signed 32 bit:
sl_SI: Podpisano 32-bitno:

en: Unsigned 32 bit:
sl_SI: Nepodpisano 32-bitno:

en: Signed 64 bit:
sl_SI: Podpisano 64 bitno:

en: Unsigned 64 bit:
sl_SI: Nepodpisano 64 bitno:

en: Float 32 bit:
sl_SI: Plavajoče 32-bitno:

en: Float 64 bit:
sl_SI: Plavajoče 64-bitno:

en: Hexadecimal:
sl_SI: Šestnajstiško:

en: Octal:
sl_SI: Osmiško:

en: Binary:
sl_SI: Dvojiško:

en: Show little endian decoding
sl_SI: Pokaži kodiranje little endian

en: Show unsigned and float as hexadecimal
sl_SI: Šestnajstiški prikaz nepodpisanih števil in plavajoče vejice

en: Stream Length:
sl_SI: Dolžina podatka:

en: Page
sl_SI: Stran

en: Hex dump generated by
sl_SI: Šestnajstiški izpis je ustvaril

en: Previous page
sl_SI: Predhodna stran

en: Next page
sl_SI: Naslednja stran

en: File Has Changed on Disk
sl_SI: Datoteka je bila na disku spremenjena

en: The file has been changed by another program.
sl_SI: Datoteka je bila spremenjena v drugem programu.

en: _Discard Changes and Reload
sl_SI: _Opusti spremembe in ponovno naloži

en: Jump to byte (enter offset):
sl_SI: Skoči na bajt (vneiste odmik):

en: Enter the offset byte to jump to. The default is decimal format, but other format strings are supported such as hexadecimal format, if C-style notation using the '0x' prefix is used. If your string is not recognized, a dialog will be presented explaining the valid formats of strings accepted.
sl_SI: Vnesite odmaknjeni bajt, na katerega lahko skočite. Privzeta vrednost je decimalne oblike, vendar so podprti tudi nizi drugih oblik, npr. šestnajstiški zapis, če je uporabljen zapis sloga C s predpono »0x«. Če niz ni prepoznan, se prikaže pogovorno okno z razlago veljavnih oblik sprejetih nizov.

en: _Jump
sl_SI: _Skoči

en: Jumps to the specified byte
sl_SI: Skoči na določen bit

en: Closes the jump-to-byte pane
sl_SI: Zapre podokno skoka na bajt

en: Open a new window
sl_SI: Odpre novo okno

en: Show the application version
sl_SI: Pokaži različico programa

en: This is GHex, version %s
sl_SI: To je GHex, različica %s

en: GHex - A hex editor for the GNOME desktop
sl_SI: GHex — šestnajstiški urejevalnik za namizje GNOME

en: Mark:
sl_SI: Oznaka:

en: Select the desired mark to set, jump to, or delete
sl_SI: Izberite želeno oznako, ki jo želite nastaviti, skočiti nanjo ali jo izbrisati

en: Optional custom color for the mark
sl_SI: Neobvezna barva po meri za oznako

en: Pick a custom color for the mark, if desired.
sl_SI: Po želji izberite barvo po meri za oznako.

en: _Set
sl_SI: _Nastavi

en: Set a mark on a byte or range of bytes
sl_SI: Nastavite oznako na bajtu ali obsegu bajtov

en: Bring the cursor to the specified mark
sl_SI: Postavi kazalko na navedeno oznako

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: Delete the specified mark
sl_SI: Izbriše določeno oznako

en: Closes the marks pane
sl_SI: Zapre podokno oznak

en: Failed to paste. Unexpected end of text
sl_SI: Lepljenje ni uspelo. Nepričakovan konec besedila.

en: Failed to paste. The pasted string contains an invalid hex digit.
sl_SI: Lepljenje ni uspelo. Prilepljeni niz vsebuje neveljavno šestnajstiško števko.

en: GHex Paste Data
sl_SI: Lepljenje podatkov GHex

en: Copy Special
sl_SI: Posebno kopiranje

en: Plain text (as ASCII)
sl_SI: Navadno besedilo (kot ASCII)

en: Plain text (Unicode)
sl_SI: Navadno besedilo (Unicode)

en: Plain text (as hex string representing bytes)
sl_SI: Navadno besedilo (kot šestnajstiški niz, ki predstavlja bajte)

en: Paste Special
sl_SI: Posebno lepljenje

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Display
sl_SI: Pokaži

en: Appearance
sl_SI: Videz

en: Font
sl_SI: Pisava

en: Dark mode
sl_SI: Temni način

en: Use system default
sl_SI: Uporabi sistemsko privzeto vrednost

en: Hex Display
sl_SI: Šestnajstiški prikaz

en: Group data as
sl_SI: Združi podatke kot

en: Bytes (8-bit)
sl_SI: Bajti (8-bitni)

en: Words (16-bit)
sl_SI: Besede (16-bitne)

en: Longwords (32-bit)
sl_SI: Dolge besede (32-bitne)

en: Quadwords (64-bit)
sl_SI: Štiridelne besede (64-bitne)

en: Show offsets column
sl_SI: Pokaži stolpec odmikov

en: ASCII Display
sl_SI: Prikaz ASCII

en: Display ASCII control characters
sl_SI: Prikaži kontrolne znake ASCII

en: Status Bar
sl_SI: Vrstica stanja

en: Format offset as
sl_SI: Oblikuj odmik kot

en: Hexadecimal
sl_SI: Šestnajstiško

en: Printing
sl_SI: Tiskanje

en: Fonts
sl_SI: Pisave

en: Data font
sl_SI: Pisava podatkov

en: Header font
sl_SI: Pisava glave

en: Shaded rows
sl_SI: Senčene vrstice

en: Print alternating shaded rows
sl_SI: Natisni izmenično osenčene vrstice

en: Span across lines:
sl_SI: Razpni čez vrstice:

en: Page: %i/%i
sl_SI: Stran: %i/%i

en: Enter the hex data or ASCII data to replace with
sl_SI: Vnos novega niza v šestnajstiški ali ASCII obliki za zamenjavo

en: Replace With
sl_SI: Zamenjaj z

en: _Replace
sl_SI: _Zamenjaj

en: Replaces the search string with the replace string
sl_SI: Zamenja iskani niz z drugim nizom

en: Replace _All
sl_SI: Zamenjaj _vse

en: Replaces all occurrences of the search string with the replace string
sl_SI: Zamenja vse primere iskanega niza z drugim nizom
