giara master - en to ca translation catalogue (122 entries)

en: An app for Reddit
ca: Una aplicació per a Reddit

en: An app for Reddit.
ca: Una aplicació per a Reddit.

en: Browse Reddit from your Linux desktop or smartphone.
ca: Navega per Reddit des de l'escriptori o el telèfon intel·ligent Linux.

en: Collapse replies
ca: Redueix les respostes

en: Upvote
ca: Votar a favor

en: Downvote
ca: Votar en contra

en: Reply
ca: Respon

en: Save
ca: Desa

en: Share
ca: Comparteix

en: Edit
ca: Edita

en: Delete
ca: Esborra

en: Inbox
ca: Safata d'entrada

en: Profile
ca: Perfil

en: Saved
ca: Desat

en: Log Out
ca: Tanca la sessió

en: New post
ca: Publicació nova

en: Link
ca: Enllaç

en: Media
ca: Suport

en: Messages in your inbox
ca: Missatges a la safata d'entrada

en: Refresh
ca: Actualitza

en: Menu
ca: Menú

en: r/all
ca: r/tots

en: r/popular
ca: r/populars

en: Preferences
ca: Preferències

en: Keyboard Shortcuts
ca: Dreceres del teclat

en: About Giara
ca: Quant al Giara

en: Search
ca: Cerca

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Send
ca: Enviar

en: Post title…
ca: Títol de la publicació...

en: Link…
ca: Enllaç...

en: Select media…
ca: Seleccioneu el suport...

en: Back
ca: Enrere

en: Open externally
ca: Obre-ho externament

en: Welcome to Giara
ca: Benvinguts a Giara

en: Login
ca: Iniciar sessió

en: Waiting for authentication…
ca: S'està esperant l'autenticació...

en: The browser has not opened yet? Use the button below to copy the login link.
ca: Encara no s'ha obert el navegador? Utilitza el botó següent per a copiar l'enllaç d'inici de sessió.

en: Copy login link
ca: Copia l'enllaç d'inici de sessió

en: Close
ca: Tanca

en: Pinned
ca: Fixat

en: Open media
ca: Obre el suport

en: Open link
ca: Obre l'enllaç

en: Cake day
ca: Dia de la mona

en: Follow
ca: Segueix

en: Open Keyboard Shortcuts
ca: Obrir les dreceres de teclat

en: Open Menu
ca: Obrir el menú

en: Open Preferences
ca: Obre les preferències

en: Quit
ca: Sortir

en: Members
ca: Membres

en: Since
ca: Des de

en: Join
ca: Uneix-me

en: Add to multireddit
ca: Afegeix-ho a multireddit

en: Create multireddit
ca: Crea multireddit

en: Multireddit name…
ca: Nom multireddit…

en: Create
ca: Crea

en: Error getting client with refresh token, retrying…
ca: S'ha produït un error en obtenir el client amb el testimoni d'actualització, tornant a provar...

en: Error authorizing Reddit client, retrying…
ca: S'ha produït un error en autoritzar el client Reddit, tornant a provar...

en: Error authorizing Reddit client after retry, quitting…
ca: S'ha produït un error en autoritzar el client Reddit després de tornar a provar, abandonant...

en: None
ca: Cap

en: Are you sure you want to delete this item?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquest element?

en: Link copied to clipboard
ca: Enllaç copiat al porta-retalls

en: Comment:
ca: Comentari:

en: Message
ca: Missatge

en: Author unknown
ca: Autor desconegut

en: Comment
ca: Comentari

en: Post
ca: Publicació

en: Image
ca: Imatge

en: Video
ca: Vídeo

en: Best
ca: Millor

en: Hot
ca: Calent

en: New
ca: Nou

en: Top
ca: A dalt

en: Rising
ca: Augment

en: Controversial
ca: Controvertit

en: {0} Karma | {0} Karma
ca[0]: karma {0}
ca[1]: karma {0}

en: Do you want to log out? This will close the application.
ca: Voleu tancar la sessió? Es tancarà l'aplicació.

en: Choose a folder
ca: Tria una carpeta

en: General Settings
ca: Configuració general

en: Default view
ca: Visualització per defecte

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Clear cache
ca: Buida la memòria cau

en: Clear
ca: Neteja

en: View
ca: Veure

en: View Settings
ca: Visualitzar la configuració

en: Dark mode
ca: Mode fosc

en: Blur NSFW images
ca: Difuminar les imatges NSFW

en: Show thumbnails in post previews
ca: Mostra les miniatures a les previsualitzacions de publicacions

en: Max thumbnail height
ca: Alçada màxima de la miniatura

en: Privacy
ca: Privacitat

en: Link replacement
ca: Substitució d'enllaços

en: Replace Twitter links with Nitter
ca: Substitueix els enllaços de Twitter per Nitter

en: Replace YouTube links with Invidious
ca: Substituir els enllaços de YouTube per Invidious

en: Invidious instance
ca: Instància del Invidious

en: Nitter instance
ca: Instància del Nitter

en: Comment in "{0}"
ca: Comentari a «{0}»

en: Front page
ca: Portada

en: Saved posts
ca: Publicacions desades

en: Searching in {0}
ca: Cercant a {0}

en: Load more comments
ca: Carrega més comentaris

en: Image:
ca: Imatge:

en: [Image]
ca: [Imatge]

en: Remove from multireddit
ca: Suprimeix-ho del multireddit

en: Edit multireddit
ca: Edita multireddit

en: Choose an image or video to upload
ca: Tria una imatge o un vídeo per a penjar-lo

en: Remove
ca: Elimina

en: Select a subreddit…
ca: Seleccioneu un subreddit…

en: Select a flair…
ca: Seleccioneu un estil…

en: New comment
ca: Comentari biy

en: Editing
ca: Edició

en: {0} new message | {0} new messages
ca[0]: {0} missatge nou
ca[1]: {0} missatges nous

en: {0} more | {0} more
ca[0]: {0} més
ca[1]: {0} més

en: Previous picture
ca: Imatge anterior

en: Next picture
ca: Imatge següent

en: Users
ca: Usuaris

en: This subreddit is already part of this multireddit
ca: Aquest subreddit ja forma part d'aquest multireddit

en: More actions
ca: Més accions

en: Leave
ca: Deixa

en: Posts
ca: Publicacions

en: Description
ca: Descripció

en: Sort by: {0}
ca: Ordena per: {0}

en: Unfollow
ca: Deixa de seguir
