giara master - en to el translation catalogue (81 entries)

en: An app for Reddit
el: Μια εφαρμογή για το Reddit

en: An app for Reddit.
el: Μια εφαρμογή για το Reddit.

en: Reply
el: Απάντηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Share
el: Διαμοιρασμός

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Inbox
el: Εισερχόμενα

en: Profile
el: Προφίλ

en: Saved
el: Αποθηκεύτηκε

en: Messages in your inbox
el: Μηνύματα στα εισερχόμενά σας

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Menu
el: Μενού

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Cancel
el: Aκύρωση

en: Send
el: Αποστολή

en: Link…
el: Σύνδεσμος…

en: Select media…
el: Επιλογή μέσου…

en: Back
el: Πίσω

en: Welcome to Giara
el: Καλώς ήλθατε στο Giara

en: Login
el: Σύνδεση

en: Waiting for authentication…
el: Αναμονή για πιστοποίηση…

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Preferences
el: Προτιμήσεις

en: Keyboard Shortcuts
el: Συντομεύσεις Πληκτρολογίου

en: About Giara
el: Περί Giara

en: Text
el: Κείμενο

en: Link
el: Σύνδεση

en: Media
el: Μέσο

en: Pinned
el: Καρφιτσώθηκε

en: Open media
el: Άνοιγμα μέσου

en: Open link
el: Άνοιγμα συνδεσμού

en: Comments
el: Σχόλια

en: Karma
el: Κάρμα

en: General
el: Γενικά

en: Open Keyboard Shortcuts
el: Άνοιγμα συντομεύσεων πληκτρολογίου

en: Open Menu
el: Άνοιγμα μενού

en: Open Preferences
el: Άνοιγμα προτιμήσεων

en: Quit
el: Έξοδος

en: Join
el: Συμμετοχή

en: Members
el: Μέλη

en: Since
el: Από

en: Create
el: Δημιουργία

en: Comment:
el: Σχόλιο:

en: Message
el: Μήνυμα

en: Author unknown
el: Άγνωστος συγγραφέας

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Post
el: Δημοσίευση

en: Image
el: Εικόνα

en: Video
el: Βίντεο

en: Best
el: Βέλτιστο

en: New
el: Νέο

en: {0} Karma | {0} Karma
el[0]: {0} Κάρμα
el[1]: {0} Κάρμα

en: Choose a folder
el: Επιλογή φακέλου

en: General Settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Default view
el: Προεπιλεγμένη εμφάνιση

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Clear cache
el: Εκκαθάριση λανθάνουσας μνήμης

en: Clear
el: Εκκαθάριση

en: View
el: Προβολή

en: View Settings
el: Προβολή ρυθμίσεων

en: Dark mode
el: Σκούρο θέμα

en: Privacy
el: Ιδιωτικότητα

en: Link replacement
el: Αντικατάσταση συνδέσμου

en: Replace Twitter links with Nitter
el: Αντικατάσταση συνδέσμων Twitter με Nitter

en: Replace YouTube links with Invidious
el: Αντικατάσταση συνδέσμων YouTube με Invidious

en: Comment in "{0}"
el: Σχόλιο σε "{0}"

en: Posts
el: Δημοσιεύσεις

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Saved posts
el: Αποθηκευμένες δημοσιεύσεις

en: Searching in {0}
el: Γίνεται αναζήτηση σε {0}

en: Load more comments
el: Φόρτωση περισσότερων σχολίων

en: Image:
el: Εικόνα:

en: New comment
el: Νέο σχόλιο

en: Editing
el: Επεξεργασία

en: {0} new message | {0} new messages
el[0]: {0} νέο μήνυμα
el[1]: {0} νέα μηνύματα

en: Users
el: Χρήστες

en: More actions
el: Περισσότερες ενέργειες

en: Leave
el: Αποχώρηση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Sort by: {0}
el: Ταξινόμηση κατά: {0}
