giara master - en to eu translation catalogue (101 entries)

en: An app for Reddit
eu: Reddit sarerako aplikazioa

en: An app for Reddit.
eu: Reddit sarerako aplikazioa.

en: Browse Reddit from your Linux desktop or smartphone.
eu: Arakatu Reddit zure Linux mahaigainetik edo telefonotik.

en: New post
eu: Bidalketa berria

en: Cancel
eu: Utzi

en: Send
eu: Bidali

en: Post title…
eu: Bidalketaren izenburua…

en: Link…
eu: Esteka…

en: Select media…
eu: Hautatu multimedia…

en: Upvote
eu: Eman aldeko botoa

en: Ups
eu: Gorakoak

en: Downvote
eu: Eman aurkako botoa

en: Pinned
eu: Ainguratua

en: Open media
eu: Ireki multimedia

en: Open link
eu: Ireki esteka

en: Save
eu: Gorde

en: Share
eu: Partekatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Add to multireddit
eu: Gehitu multireddit bati

en: Back
eu: Atzera

en: Create multireddit
eu: Sortu multireddit bat

en: Multireddit name…
eu: Multireddit-aren izena…

en: Create
eu: Sortu

en: Error getting client with refresh token, retrying…
eu: Errorea bezeroa freskatze-tokenarekin eskuratzean, berriro saiatzen…

en: Error authorizing Reddit client, retrying…
eu: Errorea Reddit bezeroa baimentzen, berriro saiatzen…

en: Error authorizing Reddit client after retry, quitting…
eu: Errorea Reddit baimentzen berriro saiatu ondoren, irteten…

en: Choose a folder
eu: Aukeratu karpeta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Are you sure you want to delete this item?
eu: Ziur zaude elementu hau ezabatu nahi duzula?

en: Link copied to clipboard
eu: Esteka arbelean kopiatu da

en: Comment:
eu: Iruzkina:

en: Message
eu: Mezua

en: Author unknown
eu: Egile ezezaguna

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Post
eu: Bidali

en: Image
eu: Irudia

en: Video
eu: Bideoa

en: Text
eu: Testua

en: Link
eu: Esteka

en: Load more comments
eu: Kargatu iruzkin gehiago

en: Best
eu: Onena

en: Hot
eu: Beroa

en: New
eu: Berria

en: Top
eu: Goian

en: Rising
eu: Igotzen

en: Controversial
eu: Eztabaidatua

en: {0} Karma | {0} Karma
eu[0]: {0} karma
eu[1]: {0} karma

en: General
eu: Orokorra

en: General preferences
eu: Hobespen orokorrak

en: Default view
eu: Ikuspegi lehenetsia

en: Cache
eu: Cachea

en: Clear cache
eu: Garbitu cachea

en: Clear
eu: Garbitu

en: Appearance
eu: Itxura

en: Appearance preferences
eu: Itxura-hobespenak

en: Dark mode
eu: Modu iluna

en: Blur NSFW images
eu: Lausotu NSFW irudiak

en: Thumbnail preferences
eu: Miniatura-hobespenak

en: Show thumbnails in post previews
eu: Erakutsi miniaturak bidalketa-aurrebistetan

en: Max thumbnail height
eu: Miniaturen gehieneko altuera

en: Privacy
eu: Pribatutasuna

en: Link replacement
eu: Esteken ordezkoa

en: Replace Twitter links with Nitter
eu: Ordeztu Twitter estekak Nitter erabilita

en: Nitter instance
eu: Nitter instantzia

en: Replace YouTube links with Invidious
eu: Ordeztu YouTube estekak Invidious erabilita

en: Invidious instance
eu: Invidious instantzia

en: Comment in "{0}"
eu: Iruzkina hemen: "{0}"

en: Inbox
eu: Sarrerako ontzia

en: Front page
eu: Lehen orria

en: Saved posts
eu: Gordetako bidalketak

en: Profile
eu: Profila

en: Subreddits
eu: Subreddit-ak

en: Search
eu: Bilatu

en: Multireddits
eu: Multireddit-ak

en: Searching in {0}
eu: Bilatzen hemen: {0}

en: Do you want to log out? This will close the application.
eu: Saioa amaitu nahi duzu? Aplikazioa itxiko da.

en: Image:
eu: Irudia:

en: [Image]
eu: [irudia]

en: Remove from multireddit
eu: Kendu multireddit-etik

en: Edit multireddit
eu: Editatu multireddit-a

en: Choose an image or video to upload
eu: Aukeratu kargatuko den irudi edo bideoa

en: Remove
eu: Kendu

en: Select a subreddit…
eu: Hautatu subreddit bat…

en: Select a flair…
eu: Hautatu flair bat…

en: New comment
eu: Iruzkin berria

en: Editing
eu: Edizioa

en: Edit
eu: Editatu

en: {0} new message | {0} new messages
eu[0]: Mezu berri {0}
eu[1]: {0} mezu berri

en: {0} more | {0} more
eu[0]: {0} gehiago
eu[1]: {0} gehiago

en: Previous picture
eu: Aurreko irudia

en: Next picture
eu: Hurrengo irudia

en: This subreddit is already part of this multireddit
eu: Subreddit hau multireddit honen atala da jadanik

en: More actions
eu: Ekintza gehiago

en: Leave
eu: Utzia

en: Join
eu: Elkartu

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Description
eu: Deskribapena

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Sort by: {0}
eu: Ordenatu honen arabera: {0}

en: Unfollow
eu: Utzi jarraitzeari

en: Follow
eu: Jarraitu
