giara master - en to fur translation catalogue (97 entries)

en: An app for Reddit
fur: Une aplicazion par Reddit

en: An app for Reddit.
fur: Une aplicazion par Reddit.

en: Browse Reddit from your Linux desktop or smartphone.
fur: Sgarfe in Reddit dal to scritori Linux o dal celulâr.

en: @authorfullname@, et al.
fur: @authorfullname@ e altris

en: New post
fur: Gnûf messaç

en: Cancel
fur: Anule

en: Send
fur: Invie

en: Post title…
fur: Titul dal messaç…

en: Link…
fur: Colegament…

en: Select media…
fur: Selezione multimedia…

en: Upvote
fur: Vôt positîf

en: Ups
fur: Aumente

en: Downvote
fur: Vôt negatîf

en: Pinned
fur: Fissât parsore

en: Open media
fur: Vierç multimedia

en: Open link
fur: Vierç colegament

en: Save
fur: Salve

en: Share
fur: Condivît

en: Delete
fur: Elimine

en: Add to multireddit
fur: Zonte a multireddit

en: Back
fur: Indaûr

en: Create multireddit
fur: Cree multireddit

en: Multireddit name…
fur: Non dal multireddit…

en: Create
fur: Cree

en: Error getting client with refresh token, retrying…
fur: Erôr tal otignî il client cul gjeton di inzornament, si torne a provâ…

en: Error authorizing Reddit client, retrying…
fur: Erôr tal autorizâ il client di Reddit, si torne a provâ…

en: Error authorizing Reddit client after retry, quitting…
fur: Erôr tal autorizâ il client di Reddit dopo un altri tentatîf, si jes…

en: Choose a folder
fur: Sielç une cartele

en: None
fur: Nissun

en: Are you sure you want to delete this item?
fur: Eliminâ pardabon chest element?

en: Link copied to clipboard
fur: Colegament copiât intes notis

en: Comment:
fur: Coment:

en: Message
fur: Messaç

en: Author unknown
fur: Autôr no cognossût

en: Comment
fur: Coment

en: Post
fur: Publiche

en: Image
fur: Imagjin

en: Text
fur: Test

en: Link
fur: Colegament

en: Load more comments
fur: Cjame plui coments

en: Best
fur: Miôrs

en: Hot
fur: Cjalts

en: New
fur: Gnûfs

en: Top
fur: Miôrs

en: Rising
fur: In salide

en: Controversial
fur: Dibatûts

en: General
fur: Gjenerâl

en: General preferences
fur: Preferencis gjenerâls

en: Default view
fur: Viodude predefinide

en: Clear cache
fur: Nete la cache

en: Clear
fur: Nete

en: Appearance
fur: Aspiet

en: Appearance preferences
fur: Preferencis dal aspiet

en: Dark mode
fur: Modalitât scure

en: Blur NSFW images
fur: Met fûr fûc lis imagjins NSFW

en: Thumbnail preferences
fur: Preferencis des miniaturis

en: Show thumbnails in post previews
fur: Mostre lis miniaturis tes anteprimis dai messaçs

en: Max thumbnail height
fur: Altece massime des miniaturis

en: Privacy
fur: Riservatece

en: Link replacement
fur: Sostituzion colegament

en: Replace Twitter links with Nitter
fur: Sostituìs i colegaments di Twitter cun Nitter

en: Nitter instance
fur: Istance di Nitter

en: Replace YouTube links with Invidious
fur: Sostituìs i colegaments di YouTube cun Invidious

en: Invidious instance
fur: Istance di Invidious

en: Comment in "{0}"
fur: Coment in "{0}"

en: Inbox
fur: In jentrade

en: Front page
fur: Pagjine frontâl

en: Saved posts
fur: Messaçs salvâts

en: Profile
fur: Profîl

en: Search
fur: Cîr

en: Searching in {0}
fur: Daûr a cirî in {0}

en: Do you want to log out? This will close the application.
fur: Desidersitu disconetiti? Cheste operazion e sierarà la aplicazion.

en: Image:
fur: Imagjin:

en: [Image]
fur: [Imagjin]

en: Remove from multireddit
fur: Gjave di multireddit

en: Edit multireddit
fur: Modifiche multireddit

en: Choose an image or video to upload
fur: Sielç une imagjin o un video di cjamâ in rêt

en: Remove
fur: Gjave

en: Select a subreddit…
fur: Selezione un subreddit…

en: Select a flair…
fur: Selezione un “flair”…

en: New comment
fur: Gnûf coment

en: Editing
fur: Daûr a modificâ

en: Edit
fur: Modifiche

en: {0} new message | {0} new messages
fur[0]: {0} gnûf messaç
fur[1]: {0} gnûfs messaçs

en: {0} more | {0} more
fur[0]: {0} altri
fur[1]: Altris {0}

en: Previous picture
fur: Figure precedente

en: Next picture
fur: Figure sucessive

en: This subreddit is already part of this multireddit
fur: Chest subreddit al è za part di chest multireddit

en: More actions
fur: Plui azions

en: Leave
fur: Lasse

en: Join
fur: Partecipe

en: Posts
fur: Messaçs

en: Description
fur: Descrizion

en: Users
fur: Utents

en: Sort by: {0}
fur: Ordenât par: {0}

en: Unfollow
fur: Smet di stâ daûr

en: Follow
fur: Sta daûr
