giara master - en to nl translation catalogue (93 entries)

en: An app for Reddit
nl: Een toepassing voor Reddit

en: An app for Reddit.
nl: Een toepassing voor Reddit.

en: Browse Reddit from your Linux desktop or smartphone.
nl: Surf op Reddit vanaf uw Linux-computer of -smartphone.

en: New post
nl: Nieuwe post

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Send
nl: Verzenden

en: Post title…
nl: Titel voor post…

en: Link…
nl: Verwijzing…

en: Select media…
nl: Selecteer media…

en: Upvote
nl: Upvoten

en: Downvote
nl: Downvoten

en: Pinned
nl: Vastgezet

en: Open media
nl: Media openen

en: Open link
nl: Verwijzing openen

en: Save
nl: Opslaan

en: Share
nl: Delen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Add to multireddit
nl: Toevoegen aan multireddit

en: Back
nl: Terug

en: Create multireddit
nl: Multireddit aanmaken

en: Multireddit name…
nl: Multiredditnaam…

en: Create
nl: Aanmaken

en: Error getting client with refresh token, retrying…
nl: Fout bij verkrijgen van vernieuwingstoken voor cliënt, opnieuw proberen…

en: Error authorizing Reddit client, retrying…
nl: Fout bij autoriseren van Reddit-cliënt, opnieuw proberen…

en: Error authorizing Reddit client after retry, quitting…
nl: Fout bij autoriseren van Reddit-cliënt na tweede poging, annuleren…

en: Choose a folder
nl: Kies een map

en: None
nl: Geen

en: Are you sure you want to delete this item?
nl: Weet u zeker dat u dit item wilt verwijderen?

en: Link copied to clipboard
nl: Verwijzing gekopieerd naar klembord

en: Comment:
nl: Reactie:

en: Message
nl: Bericht

en: Author unknown
nl: Onbekende auteur

en: Comment
nl: Reactie

en: Image
nl: Afbeelding

en: Text
nl: Tekst

en: Link
nl: Verwijzing

en: Load more comments
nl: Meer reacties laden

en: Best
nl: Beste

en: Hot
nl: Populair

en: New
nl: Nieuw

en: Rising
nl: Stijgend

en: Controversial
nl: Controversieel

en: {0} Karma | {0} Karma
nl[0]: {0} karma
nl[1]: {0} karma

en: General
nl: Algemeen

en: General preferences
nl: Algemene voorkeuren

en: Default view
nl: Standaardweergave

en: Cache
nl: Cachegeheugen

en: Clear cache
nl: Cachegeheugen wissen

en: Clear
nl: Wissen

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Appearance preferences
nl: Voorkeuren voor uiterlijk

en: Dark mode
nl: Donkere modus

en: Blur NSFW images
nl: NSFW-afbeeldingen vervagen

en: Thumbnail preferences
nl: Voorkeuren voor miniatuurweergave

en: Show thumbnails in post previews
nl: Miniaturen in postvoorbeelden weergeven

en: Max thumbnail height
nl: Maximale miniatuurhoogte

en: Link replacement
nl: Verwijzingsvervanging

en: Replace Twitter links with Nitter
nl: Twitter-verwijzingen vervangen door Nitter

en: Nitter instance
nl: Nitter-instantie

en: Replace YouTube links with Invidious
nl: YouTube-verwijzingen vervangen door Invidious

en: Invidious instance
nl: Invidious-instantie

en: Comment in "{0}"
nl: Reageer op ‘{0}’

en: Inbox
nl: Postvak IN

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Saved posts
nl: Opgeslagen posts

en: Profile
nl: Profiel

en: Search
nl: Zoeken

en: Searching in {0}
nl: Zoeken in {0}

en: Do you want to log out? This will close the application.
nl: Wilt u zich afmelden? Dit zal de toepassing afsluiten.

en: Image:
nl: Afbeelding:

en: [Image]
nl: [Afbeelding]

en: Remove from multireddit
nl: Verwijderen uit multireddit

en: Edit multireddit
nl: Multireddit bewerken

en: Choose an image or video to upload
nl: Kies een afbeelding of video om te uploaden

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Select a subreddit…
nl: Selecteer een subreddit…

en: Select a flair…
nl: Selecteer een flair…

en: New comment
nl: Nieuwe reactie

en: Editing
nl: Bezig met bewerken

en: Edit
nl: Bewerken

en: {0} new message | {0} new messages
nl[0]: {0} nieuw bericht
nl[1]: {0} nieuwe berichten

en: {0} more | {0} more
nl[0]: {0} meer
nl[1]: {0} meer

en: Previous picture
nl: Vorige afbeelding

en: Next picture
nl: Volgende afbeelding

en: This subreddit is already part of this multireddit
nl: Deze subreddit zit al in deze multireddit

en: More actions
nl: Meer acties

en: Leave
nl: Verlaten

en: Join
nl: Lid worden

en: Description
nl: Beschrijving

en: Users
nl: Gebruikers

en: Sort by: {0}
nl: Sorteren op: {0}

en: Unfollow
nl: Ontvolgen

en: Follow
nl: Volgen
