giara master - en to oc translation catalogue (69 entries)

en: Reply
oc: Respondre

en: Save
oc: Salvagardar

en: Share
oc: Partiment

en: Edit
oc: Edicion

en: Delete
oc: Suprimits

en: Inbox
oc: Bóstia de recepcion

en: Profile
oc: Perfil

en: Saved
oc: Enregistrat

en: Log Out
oc: Se desconnectar

en: New post
oc: Publicacion novèla

en: Refresh
oc: Actualizada

en: Menu
oc: Menú

en: Search
oc: Recercar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Send
oc: Mandar

en: Back
oc: Tornar

en: Waiting for authentication…
oc: En espèra d'autentificacion...

en: Close
oc: Tampar

en: Preferences
oc: Peferéncias

en: Keyboard Shortcuts
oc:  de clavièr

en: Text
oc: Tèxte

en: Link
oc: Ligam

en: Media
oc: Supòrts

en: Pinned
oc: Etiquetat

en: Follow
oc: Sègre

en: Open Menu
oc: Dobrir lo menú

en: Quit
oc: Quitar

en: Members
oc: Membres

en: Since
oc: Dempuèi

en: Join
oc: Rejónher

en: Create
oc: Crear

en: None
oc: Cap

en: Link copied to clipboard
oc: Ligam copiat al quichapapièrs

en: Comment:
oc: Comentari:

en: Message
oc: Messatge

en: Author unknown
oc: Autor desconegut

en: Comment
oc: Comentaris

en: Post
oc: Publicar

en: Image
oc: Imatge

en: Video
oc: Vidèo

en: Best
oc: Melhor

en: Hot
oc: Tendéncia

en: New
oc: Nòu

en: Top
oc: Superior

en: Choose a folder
oc: Causissètz un repertòri

en: General Settings
oc: Paramètres generals

en: Default view
oc: Vista per defaut

en: Clear cache
oc: Escafar lo cache

en: Clear
oc: Escafar

en: View
oc: Afichatge

en: View Settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Privacy
oc: Confidencialitat

en: Nitter instance
oc: instància Nitter

en: Image:
oc: Imatge :

en: [Image]
oc: [ Imatge]

en: Remove
oc: Levar

en: New comment
oc: Comentari novèl

en: Editing
oc: Edicion

en: {0} new message | {0} new messages
oc[0]: {0} messatge novèl
oc[1]: {0} messatges novèls

en: {0} more | {0} more
oc[0]: {0} de mai
oc[1]: {0} de mai

en: Previous picture
oc: Imatge precedent

en: Next picture
oc: Imatge seguent

en: Users
oc: Utilizaires

en: More actions
oc: Mai d’opcions

en: Leave
oc: Quitar

en: Posts
oc: Publicacions

en: Description
oc: Descripcion

en: Sort by: {0}
oc: Triar per : {0}

en: Unfollow
oc: Quitar de seguir
