giara master - en to sl_SI translation catalogue (101 entries)

en: An app for Reddit
sl_SI: Program za Reddit

en: An app for Reddit.
sl_SI: Program za brskanje novičarskega združevalnika Reddit.

en: Browse Reddit from your Linux desktop or smartphone.
sl_SI: Brskanje zapisov Reddit z namizja Linux ali pametne naprave.

en: @authorfullname@, et al.
sl_SI: @authorfullname@ idr.

en: New post
sl_SI: Nova objava

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Post title…
sl_SI: Objavi naslov …

en: Link…
sl_SI: Povezava …

en: Select media…
sl_SI: Izbor predstavne vsebine …

en: Upvote
sl_SI: Povišaj

en: Downvote
sl_SI: Ponižaj

en: Pinned
sl_SI: Pripeto

en: Open media
sl_SI: Odpri predstavno vsebino

en: Open link
sl_SI: Odpri povezavo

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Share
sl_SI: Objavi

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Add to multireddit
sl_SI: Dodaj v multi reddit

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Create multireddit
sl_SI: Ustvari zbirnik multireddit

en: Multireddit name…
sl_SI: Ime zbirnika multireddit …

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: Error getting client with refresh token, retrying…
sl_SI: Napaka pridobivanja odjemalca z osvežitvenim žetonom …

en: Error authorizing Reddit client, retrying…
sl_SI: Napaka overjanja programa Reddit …

en: Error authorizing Reddit client after retry, quitting…
sl_SI: Napaka overjanja programa Reddit; program se zapira …

en: Choose a folder
sl_SI: Izbor mape

en: None
sl_SI: Brez

en: Are you sure you want to delete this item?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta predmet?

en: Link copied to clipboard
sl_SI: Povezava je kopirana v odložišče

en: Comment:
sl_SI: Opomba:

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Author unknown
sl_SI: Neznan avtor

en: Comment
sl_SI: Opomba

en: Post
sl_SI: Objavi

en: Image
sl_SI: Slika

en: Video
sl_SI: Posnetek

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Link
sl_SI: Povezava

en: Load more comments
sl_SI: Naloži več opomb

en: Best
sl_SI: Najboljše

en: Hot
sl_SI: Vroče

en: New
sl_SI: Novo

en: Top
sl_SI: Vrhnji

en: Rising
sl_SI: Vzhajajoče

en: Controversial
sl_SI: Kontroverzno

en: {0} Karma | {0} Karma
sl_SI[0]: Karma {0}
sl_SI[1]: Karma {0}
sl_SI[2]: Karma {0}
sl_SI[3]: Karma {0}

en: General
sl_SI: Splošno

en: General preferences
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Default view
sl_SI: Privzeti pogled

en: Cache
sl_SI: Predpomnilnik

en: Clear cache
sl_SI: Počisti predpomnilnik

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Appearance
sl_SI: Videz

en: Appearance preferences
sl_SI: Nastavitve videza

en: Dark mode
sl_SI: Temna tema

en: Blur NSFW images
sl_SI: Zabriši slike NSFW

en: Thumbnail preferences
sl_SI: Lastnosti sličic

en: Show thumbnails in post previews
sl_SI: Pokaži sličice v predogledu objave

en: Max thumbnail height
sl_SI: Največja višina sličice

en: Privacy
sl_SI: Zasebnost

en: Link replacement
sl_SI: Zamenjava povezave

en: Replace Twitter links with Nitter
sl_SI: Zamenjaj povezave Twitter s povezavami Nitter

en: Nitter instance
sl_SI: Okolje NItter

en: Replace YouTube links with Invidious
sl_SI: Zamenjaj povezave Youtube s povezavami Invidious

en: Invidious instance
sl_SI: Okolje Invidious

en: Comment in "{0}"
sl_SI: Dodaj opombe v »{0}«

en: Inbox
sl_SI: Dohodni predal

en: Front page
sl_SI: Začetna stran

en: Saved posts
sl_SI: Shranjene objave

en: Profile
sl_SI: Profil

en: Subreddits
sl_SI: Zbirnik Subreddit

en: Search
sl_SI: Poišči

en: Multireddits
sl_SI: Zbirnik Multireddit

en: Searching in {0}
sl_SI: Poteka iskanje v {0}

en: Do you want to log out? This will close the application.
sl_SI: Ali se želite odjaviti? S tem boste zaprli program.

en: Image:
sl_SI: Slika:

en: [Image]
sl_SI: [Slika]

en: Remove from multireddit
sl_SI: Odstrani iz zbirnika multireddit

en: Edit multireddit
sl_SI: Uredi zbirnik multireddit

en: Choose an image or video to upload
sl_SI: Izbor slike ali posnetka za pišiljanje

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Select a subreddit…
sl_SI: Izbor zbirnika subreddit …

en: Select a flair…
sl_SI: Izbor iskre …

en: New comment
sl_SI: Nova opomba

en: Editing
sl_SI: Urejanje

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: {0} new message | {0} new messages
sl_SI[0]: {0} novih sporočil
sl_SI[1]: {0} novo sporočilo
sl_SI[2]: {0} novi sporočili
sl_SI[3]: {0} nova sporočila

en: {0} more | {0} more
sl_SI[0]: {0} več
sl_SI[1]: {0} več
sl_SI[2]: {0} več
sl_SI[3]: {0} več

en: Previous picture
sl_SI: Predhodna slika

en: Next picture
sl_SI: Naslednja slika

en: This subreddit is already part of this multireddit
sl_SI: Ta zbirnik subreddit je že vključen v zbirnik multireddit

en: More actions
sl_SI: Več dejanj

en: Leave
sl_SI: Zapusti

en: Join
sl_SI: Spoji

en: Posts
sl_SI: Objave

en: Description
sl_SI: Opis

en: Users
sl_SI: Uporabniki

en: Sort by: {0}
sl_SI: Razvrsti po: {0}

en: Unfollow
sl_SI: Prekliči sledenje

en: Follow
sl_SI: Sledi
