giara master - en to sr translation catalogue (108 entries)

en: Giara
sr: Ђара

en: Gabriele Musco
sr: Габриеле Муско

en: An app for Reddit
sr: Програм за Редит

en: An app for Reddit.
sr: Програм за Редит.

en: Browse Reddit from your Linux desktop or smartphone.
sr: Разгледајте Редит са радне површи Линукса или паметног телефона.

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: reddit;
sr: редит;reddit;

en: @authorfullname@, et al.
sr: @imeprezimeautora@, et al.

en: @TRANSLATORS@
sr: @ПРЕВОДИОЦИ@

en: New post
sr: Нова објава

en: Cancel
sr: Откажи

en: Send
sr: Пошаљи

en: Post title…
sr: Наслов објаве…

en: Link…
sr: Веза…

en: Select media…
sr: Изабери медиј…

en: Upvote
sr: Позитива

en: Ups
sr: Опс

en: Downvote
sr: Негатива

en: Pinned
sr: Прибодено

en: Open media
sr: Отворите медиј

en: Open link
sr: Отворите везу

en: Save
sr: Сачувај

en: Share
sr: Дели

en: Delete
sr: Обриши

en: Add to multireddit
sr: Додај у мултиредит

en: Back
sr: Назад

en: Create multireddit
sr: Направите мултиредит

en: Multireddit name…
sr: Назив мултиредита…

en: Create
sr: Направи

en: Error getting client with refresh token, retrying…
sr: Грешка добављања клијента са скупином освежавања, поново покушавам…

en: Error authorizing Reddit client, retrying…
sr: Грешка овлашћења клијента Редита, поново покушавам…

en: Error authorizing Reddit client after retry, quitting…
sr: Грешка овлашћења клијента Редита након поновог покушаја, излазим…

en: Choose a folder
sr: Изаберите фасциклу

en: None
sr: Ништа

en: Are you sure you want to delete this item?
sr: Да ли сигурно желите да избришете ову ставку?

en: Link copied to clipboard
sr: Веза је умножена у оставу

en: Comment:
sr: Напомена:

en: Message
sr: Порука

en: Author unknown
sr: Аутор није познат

en: Comment
sr: Напомена

en: Post
sr: Објава

en: Image
sr: Слика

en: Video
sr: Видео

en: Text
sr: Текст

en: Link
sr: Веза

en: Load more comments
sr: Учитај више напомена

en: Best
sr: Најбоља

en: Hot
sr: Врућа

en: New
sr: Нова

en: Top
sr: Најбоља

en: Rising
sr: У порасту

en: Controversial
sr: Спорно

en: {0} Karma | {0} Karma
sr[0]: {0} карма
sr[1]: {0} карме
sr[2]: {0} карми
sr[3]: Једна карма

en: General
sr: Опште

en: General preferences
sr: Опште поставке

en: Default view
sr: Основни приказ

en: Cache
sr: Остава

en: Clear cache
sr: Очистите оставу

en: Clear
sr: Очисти

en: Appearance
sr: Изглед

en: Appearance preferences
sr: Поставке изгледа

en: Dark mode
sr: Тамни режим

en: Blur NSFW images
sr: Замути NSFW слике

en: Thumbnail preferences
sr: Поставке сличица

en: Show thumbnails in post previews
sr: Покажи сличице у претпрегледима објава

en: Max thumbnail height
sr: Највећа висина сличице

en: Privacy
sr: Приватност

en: Link replacement
sr: Замена везе

en: Replace Twitter links with Nitter
sr: Замените Нитером везе Твитера

en: Nitter instance
sr: Примерак Нитера

en: Replace YouTube links with Invidious
sr: Замени Инвидиузом везе Јутјуба

en: Invidious instance
sr: Примерак Инвидиуза

en: Comment in "{0}"
sr: Напомена у „{0}“

en: Inbox
sr: Сандуче

en: Front page
sr: Челна страница

en: Saved posts
sr: Сачуване објаве

en: Profile
sr: Профил

en: Subreddits
sr: Подредити

en: Search
sr: Тражи

en: Multireddits
sr: Мултиредити

en: r/all
sr: r/све

en: r/popular
sr: r/популано

en: Searching in {0}
sr: Тражим у „{0}“

en: Do you want to log out? This will close the application.
sr: Да ли желите да се одјавите? Ово ће затворити програм.

en: Image:
sr: Слика:

en: [Image]
sr: [Слика]

en: Remove from multireddit
sr: Уклоните из мултиредита

en: Edit multireddit
sr: Уредите мултиредит

en: Choose an image or video to upload
sr: Изаберите слику или снимак за слање

en: Remove
sr: Уклони

en: Select a subreddit…
sr: Изабери субредит…

en: Select a flair…
sr: Изабери стил…

en: New comment
sr: Нова напомена

en: Editing
sr: Уређивање

en: Edit
sr: Уреди

en: {0} new message | {0} new messages
sr[0]: {0} нова порука
sr[1]: {0} нове поруке
sr[2]: {0} нових порука
sr[3]: Једна нова порука

en: {0} more | {0} more
sr[0]: Још {0}
sr[1]: Још {0}
sr[2]: Још {0}
sr[3]: Још {0}

en: Previous picture
sr: Претходна слика

en: Next picture
sr: Следећа слика

en: This subreddit is already part of this multireddit
sr: Овај субредит је већ део овог мултиредита

en: More actions
sr: Још радњи

en: Leave
sr: Напусти

en: Join
sr: Приступи

en: Posts
sr: Објаве

en: Description
sr: Опис

en: Users
sr: Корисници

en: Sort by: {0}
sr: Поређај према: {0}

en: Unfollow
sr: Откажи праћење

en: Follow
sr: Прати
