Xfce Apps - en to cs translation catalogue (144 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
cs: Připojit všechny záložky označené jako „automaticky připojované“ a ukončit

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
cs: Ignorovat spuštěné instance, vynutit otevření nové instance

en: Print a list of supported URI schemes
cs: Vypsat seznam podporovaných schémat URI

en: Be verbose
cs: Podrobné informace

en: Show version information
cs: Zobrazit informace o verzi

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
cs: - jednoduché rozhraní pro snadné připojení ke vzdáleným systémům souborů

en: Unix Device
cs: Zařízení Unixu

en: Windows Share
cs: Sdílená složka Windows

en: WebDAV (secure)
cs: WebDAV (zabezpečený)

en: Network
cs: Síť

en: Archive
cs: Archiv

en: Photos
cs: Fotografie

en: Custom Location
cs: Vlastní umístění

en: Connecting to "%s"
cs: Připojování k "%s"

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
cs: Jednoduché rozhraní pro snadné připojení k místním a vzdáleným systémům souborů

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
cs: Aplikace Gigolo může používat následující protokoly poskytované systémem souborů GVfs:

en: Supported Protocols
cs: Podporované protokoly

en: The command '%s' failed
cs: Provedení příkazu "%s" se nezdařilo

en: Error
cs: Chyba

en: Invalid terminal command
cs: Neplatný příkaz terminálu

en: No default location available for "%s"
cs: Není dostupné výchozí umístění pro "%s"

en: Edit _Bookmark
cs: Upravit záložku

en: Create _Bookmark
cs: Vytvořit _záložku

en: Connected
cs: Připojen

en: Service Type
cs: Typ služby

en: Name
cs: Název

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Move it now?
cs: Přesunout nyní?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
cs: Aplikace Gigolo potřebuje před spuštěním přesunout starý adresář s nastavením.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
cs: Starý adresář s nastavením "%s" nemohl být přesunut do "%s" (%s). Přesuňte jej do nového umístění ručně.

en: Warning
cs: Varování

en: Domain: %s
cs: Doména: %s

en: Share: %s
cs: Sdílená složka: %s

en: Folder: %s
cs: Složka: %s

en: Path: %s
cs: Cesta: %s

en: Host
cs: Hostitel

en: Auto-Connect
cs: Připojit au_tomaticky

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Other information
cs: Jiné informace

en: _Add
cs: Přid_at

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Delete
cs: _Vymazat

en: Edit Bookmarks
cs: Upravit záložky

en: _Close
cs: %Zavřít

en: You must enter a name for the bookmark.
cs: Je nutné zadat název záložky.

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
cs: Název záložky se již používá. Vyberte jiný název.

en: You must enter a server address or name.
cs: Je nutné zadat adresu nebo název serveru.

en: You must enter a share name.
cs: Je nutné zadat název sdílené složky.

en: You must enter a valid URI for the connection.
cs: Je nutné zadat platný identifikátor URI pro připojení.

en: _Device:
cs: _Zařízení:

en: Create Bookmark
cs: Vytvořit záložku

en: Edit Bookmark
cs: Upravit záložky

en: Connect to Server
cs: Připojit se k serveru

en: _Cancel
cs: _Zrušit

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
cs: Nastavení záložky

en: _Name:
cs: _Název:

en: _Color:
cs: _Barva:

en: Au_to-Connect:
cs: Au_tomaticky připojit:

note: Connection Settings
en: Connection Settings
cs: Nastavení připojení

en: Service t_ype:
cs: T_yp služby:

en: _Location (URI):
cs: _Umístění (URI):

en: P_ath:
cs: _Cesta:

en: _Share:
cs: _Sdílená složka:

note: Optional Information
en: Optional Information
cs: Volitelné informace

en: Set the port to 0 to use the default port
cs: Pro použití výchozího portu nastavte hodnotu portu na 0

en: _Folder:
cs: _Složka:

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
cs: Tato volba se pro skutečné připojení nepoužívá, je pouze nutná k otevření bodu připojení ve správci souborů

en: _Domain:
cs: _Doména

en: _User Name:
cs: _Uživatelské jméno:

en: Icons
cs: Ikony

en: Both
cs: Text s ikonami

en: Both horizontal
cs: Text s ikonami vodorovně

en: Horizontal
cs: Vodorovné

en: Vertical
cs: Svislé

en: Symbols
cs: Ikony

en: Detailed List
cs: Podrobný seznam

en: General
cs: Obecné

note: Row
en: _File Manager
cs: _Správce souborů

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
cs: Zadejte název programu používaného pro zobrazování přípojných bodů

note: Row
en: _Terminal
cs: _Terminál

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
cs: Zadejte název programu používaného pro otevření přípojných bodů v terminálu

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
cs: _Interval automatického připojení záložky

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
cs: Četnost automaticky opakovaných připojení záložek, v sekundách. Nula opakované připojování zakáže.

en: Interface
cs: Rozhraní

en: _Save window position and geometry
cs: _Uložit pozici a rozměry okna

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
cs: Uloží pozici a rozměry okna a obnoví je při startu

en: Show status _icon in the Notification Area
cs: Zobrazovat ikonu v _oznamovací oblasti

en: Start _minimized in the Notification Area
cs: Spustit jako _minimalizovaný v oznamovací oblasti

en: Show side panel
cs: Zobrazit postranní panel

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
cs: Zobrazování postranního panelu pro prohlížení dostupných sdílených složek Samba a Windows v lokální síti a seznamu záložek

en: Show auto-connect error messages
cs: Zobrazit chybové zprávy automatického připojení

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
cs: Zobrazování chybových dialogů při selhání automatického připojení záložek

en: _Connection List Mode
cs: _Režim seznamu připojení

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Show _toolbar
cs: Zobrazit _panel nástrojů

en: St_yle
cs: St_yl

en: _Orientation
cs: _Orientace

en: Preferences
cs: Předvolby

en: No bookmark
cs: Žádné záložky

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
cs: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Připojen: Yes
    Typ služby: %s
    Záložka: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
cs: <b>Zařízení Unixu: %s</b>

en: unknown
cs: neznámý

en: Connecting to "%s" failed.
cs: Připojení k „%s“ se nezdařilo.

en: Disconnecting from "%s" failed.
cs: Odpojení od „%s“ se nezdařilo.

en: Connecting
cs: Připojování

en: No Workgroups found
cs: Nebyly nalezeny žádné pracovní skupiny

en: No Shares found
cs: Nebyly nalezeny žádné sdílené složky

en: No Hosts found
cs: Nebyli nalezeni žádní hostitelé

en: _Connect
cs: _Připojit

en: Connect to the selected share
cs: Připojit se k vybrané sdílené složce

en: Create a bookmark from the selected share
cs: Vytvořit záložku z vybrané sdílené složky

en: Refresh the network list
cs: Obnovit seznam sítí

en: Close panel
cs: Zavřít panel

en: No bookmarks
cs: Žádné záložky

en: Connect to the selected bookmark
cs: Připojit se k vybrané záložce

en: _File
cs: _Soubor

en: _Quit
cs: _Ukončit

en: _Edit Bookmarks
cs: _Upravit záložky

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Toolbar
cs: _Panel nástrojů

en: Side _Panel
cs: Postranní _panel

en: Status _Icon
cs: _Stavová ikona

en: View as _Symbols
cs: Zobrazit jako _ikony

en: View as _Detailed List
cs: Zobrazit jako _podrobný seznam

en: _Actions
cs: _Akce

en: _Disconnect
cs: _Odpojit

en: _Bookmarks
cs: _Záložky

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Open in _Terminal
cs: Otevřít v _terminálu

en: _Copy URI
cs: Z_kopírovat identifikátor URI

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Online Help
cs: Nápověda online

en: About
cs: O aplikaci

en: Choose a bookmark to connect to
cs: Vyberte záložku k připojení

en: Disconnect the selected resource
cs: Odpojit vybraný prostředek

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
cs: Přidat, upravit nebo odstranit záložky pomocí správce záložek

en: Open the selected resource with a file manager
cs: Otevřít vybraný prostředek správcem souborů

en: Start a terminal from here
cs: Spustit terminál zde

en: Open _Terminal
cs: Otevřít _Terminál

en: Quit Gigolo
cs: Ukončit aplikaci Gigolo

en: _Edit Bookmark
cs: _Upravit záložku

en: Frontend for GIO/GVfs
cs: Front-end pro knihovnu GIO/systém souborů GVfs

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
cs: Jednoduché rozhraní pro snadné připojení ke vzdáleným systémům souborů
