Xfce Apps - en to he translation catalogue (154 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
he: חבר את כל הסימניות כמסומנות בתור "חיבור אוטומטי" וצא

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
he: התעלם ממופעים פועלים, אכוף פתיחת מופע חדש

en: Print a list of supported URI schemes
he: הדפס רשימה של סכימות URI נתמכות

en: Be verbose
he: הרבה מלל

en: Show version information
he: הצג מידע גרסה

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
he: - מגשר חזיתי פשוט לחיבור בקלות למערכות קבצים רחוקות

en: Unix Device
he: התקן Unix‏

en: Windows Share
he: ‫Windows Share‏

en: FTP
he: ‫FTP‏

en: HTTP
he: ‫HTTP‏

en: Obex
he: ‫Obex‏

en: WebDAV
he: ‫WebDAV‏

en: WebDAV (secure)
he: ‏WebDAV (מאובטח)

en: Network
he: רשת

en: Archive
he: ארכיון

en: Photos
he: תצלומים

en: Custom Location
he: מיקום מותאם

en: Connecting to "%s"
he: מתחבר כעת אל "%s"

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
he: מגשר חזיתי פשוט לצורך התחברות/עגינה קלה למערכות קבצים מקומיות ומרוחקות

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
he: ‏Gigolo מסוגל להשתמש בפרוטוקולים הבאים אשר מסופקים באמצעות GVfs:

en: Supported Protocols
he: פרוטוקולים נתמכים

en: The command '%s' failed
he: הפקודה '%s' נכשלה

en: Error
he: שגיאה

en: Invalid terminal command
he: פקודת מסוף שגויה

en: No default location available for "%s"
he: אין מקום שגרתי עבור "%s"

en: Edit _Bookmark
he: ע_רוך סימנייה

en: Create _Bookmark
he: צור _סימנייה

en: Connected
he: מחובר

en: Service Type
he: טיפוס שירות

en: Name
he: שם

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Gigolo
he: ‏Gigolo

en: Move it now?
he: להעביר אותו כעת?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
he: על Gigolo להעביר את ספריית התצורה הישנה שלך לפני ההתחלה.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
he: ספריית התצורה הישנה שלך "%s" לא היתה יכולה לעבור לתוך "%s" ‏(%s). אנא העבר ידנית את הספרייה למיקום החדש.

en: Warning
he: אזהרה

en: Domain: %s
he: מתחם: %s

en: Share: %s
he: ‏Share: ‫%s

en: Folder: %s
he: תיקייה: %s

en: Path: %s
he: נתיב: %s

en: Host
he: מארח

en: Port
he: פורט

en: Auto-Connect
he: התחבר-אוטומטית

en: Username
he: שם משתמש

en: Other information
he: מידע אחר

en: _Add
he: _הוסף

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _Delete
he: _מחק

en: Edit Bookmarks
he: עריכת סימניות

en: _Close
he: _סגור

en: You must enter a name for the bookmark.
he: עליך להזין שם עבור הסימנייה.

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
he: שם סימנייה שהוזן מצוי כבר בשימוש. אנא בחר שם אחר.

en: You must enter a server address or name.
he: עליך להזין כתובת שרת או שם.

en: You must enter a share name.
he: עליך להזין שם Share.

en: You must enter a valid URI for the connection.
he: עליך להזין כתובת URI תקפה עבור החיבור.

en: _Device:
he: ה_תקן:

en: _Server:
he: _שרת:

en: Create Bookmark
he: יצירת סימנייה

en: Edit Bookmark
he: עריכת סימנייה

en: _OK
he: _אישור

en: Connect to Server
he: התחברות אל שרת

en: _Cancel
he: _בטל

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
he: הגדרות סימניה

en: _Name:
he: _שם:

en: _Color:
he: _צבע:

en: Au_to-Connect:
he: התחבר-או_טומטית:

note: Connection Settings
en: Connection Settings
he: הגדרות חיבור

en: Service t_ype:
he: _טיפוס שירות:

en: _Location (URI):
he: _מיקום (URI):

en: P_ath:
he: _נתיב:

en: _Share:
he: _‏Share:

note: Optional Information
en: Optional Information
he: מידע אופציונלי

en: _Port:
he: _פורט:

en: Set the port to 0 to use the default port
he: הגדרת הפתחה אל 0 כדי לעשות שימוש בפתחה המשתמטת

en: _Folder:
he: _תיקייה:

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
he: משתנים אלה אינם משמשים לצורך העיגון עצמו, הם רק משמשים לפתיחת נקודת העיגון בסייר הקבצים

en: _Domain:
he: _מתחם:

en: _User Name:
he: שם _משתמש:

en: Icons
he: סמלים

en: Text
he: טקסט

en: Both
he: גם וגם

en: Both horizontal
he: שניהם אופקיים

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Symbols
he: סמלים

en: Detailed List
he: רשימה מפורטת

en: General
he: כללי

note: Row
en: _File Manager
he: מנהל _קבצים

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
he: הזנת שם התוכנית לשימוש עבור פתיחה או צפיה של נקודת עיגון

note: Row
en: _Terminal
he: _מסוף

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
he: הזנת שם התוכנית לפתיחת נקודת עיגון בתוך מסוף

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
he: תדירות התחברות־אוטומטית של _סימנייה

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
he: באיזו תכיפות לנסות לחבר סימניות באופן אוטומטי, בשניות. אפס מנטרל בידוק.

en: Interface
he: ממשק

en: _Save window position and geometry
he: _שמור תנוחת וממדי חלון

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
he: שמירת תנוחת וממדי חלון ושחזורם בעת הפעלה

en: Show status _icon in the Notification Area
he: _הצג  סמל מצב באזור התראה

en: Start _minimized in the Notification Area
he: התחל _ממוזער באזור התראה

en: Show side panel
he: הצג לוח צד

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
he: אם להציג לוח צד עבור עיון ברשת המקומית עבור חלקי Share של Samba/Windows ועבור רשימת סימניות

en: Show auto-connect error messages
he: הצג הודעות שגיאת התחברות-אוטומטית

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
he: אם להציג דו שיח הודעת שגיאה כאשר התחברות-אוטומטית של סימניות נכשלת

en: _Connection List Mode
he: _צורת רשימת חיבור

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: Show _toolbar
he: הצג _סרגל כלים

en: St_yle
he: _סגנון

en: _Orientation
he: _כיוון הדפסה

en: Preferences
he: העדפות

en: No bookmark
he: אין סימנייה

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
he: ‫<b>%s</b>
    
    ‏URI: ‫%s
    מחובר: כן
    טיפוס שירות: %s
    סימנייה: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
he: <b>התקן Unix: ‫%s</b>

en: unknown
he: לא ידוע

en: Connecting to "%s" failed.
he: התחברות אל "%s" נכשלה.

en: Disconnecting from "%s" failed.
he: התנתקות מן "%s" נכשלה.

en: Connecting
he: כעת מתחבר

en: No Workgroups found
he: לא נמצאו Workgroups

en: No Shares found
he: לא נמצאו חלקי Share

en: No Hosts found
he: לא נמצאו מארחים

en: _Connect
he: הת_חבר

en: Connect to the selected share
he: התחבר אל Share נבחר

en: Create a bookmark from the selected share
he: צור סימנייה מתוך חלק Share הנבחר

en: Refresh the network list
he: רענן את רשימת הרשת

en: Close panel
he: סגור לוח

en: No bookmarks
he: אין סימניות

en: Connect to the selected bookmark
he: התחבר אל הסימנייה הנבחרת

en: _File
he: _קובץ

en: _Quit
he: _הפסק

en: _Edit Bookmarks
he: _ערוך סימניות

en: _Preferences
he: _העדפות

en: _View
he: _תצוגה

en: _Toolbar
he: סרגל _כלים

en: Side _Panel
he: _לוח צד

en: Status _Icon
he: _סמל מצב

en: View as _Symbols
he: הצג בתור _סמלים

en: View as _Detailed List
he: הצג בתור רשימה מ_פורטת

en: _Actions
he: _פעולות

en: _Disconnect
he: _התנתק

en: _Bookmarks
he: _סימניות

en: _Open
he: _פתח

en: Open in _Terminal
he: פתח בתוך _מסוף

en: _Copy URI
he: ה_עתק URI

en: _Help
he: _עזרה

en: Online Help
he: עזרה מקוונת

en: About
he: על אודות

en: Choose a bookmark to connect to
he: בחר סימנייה להתחבר אליה

en: Disconnect the selected resource
he: נתק את המקור הנבחר

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
he: פתח את מנהל הסימניות כדי להוסיף, לערוך או למחוק סימניות

en: Open the selected resource with a file manager
he: פתח את המקור הנבחר בעזרת מנהל קבצים

en: Start a terminal from here
he: התחל מסוף מכאן

en: Open _Terminal
he: פתח _מסוף

en: Quit Gigolo
he: צא מתוך Gigolo

en: _Edit Bookmark
he: ע_רוך סימנייה

en: Frontend for GIO/GVfs
he: מגשר חזיתי עבור GIO/GVfs

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
he: מגשר חזיתי פשוט לצורך התחברות קלה למערכות קבצים מרוחקות
