Xfce Apps - en to hr translation catalogue (145 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
hr: Spoji sve zabilješke označene kao 'automatsko spajanje' i izađi

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
hr: Zanemari pokrenute instance i pokreni novu instancu

en: Print a list of supported URI schemes
hr: Ispiši listu podržanih URI shema

en: Be verbose
hr: Budi opširniji

en: Show version information
hr: Pokaži informaciju o verziji

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
hr: - jednostavno sučelje za lako spajanje s udaljenim sustavima

en: Unix Device
hr: Unix uređaj

en: Windows Share
hr: Windows dijeljenje

en: WebDAV (secure)
hr: WebDAV (sigurno)

en: Network
hr: Mreža

en: Archive
hr: Arhiva

en: Photos
hr: Fotografije

en: Custom Location
hr: Prilagođena lokacija

en: Connecting to "%s"
hr: Spajanje na "%s"

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
hr: Jednostavno sučelje za lako spajanje/umetanje na lokalne i udaljene sustave

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
hr: Gigolo može koristiti slijedeće protokole raspoložive preko GVfs:

en: Supported Protocols
hr: Podržani protokoli

en: The command '%s' failed
hr: Naredba '%s' nije uspjela

en: Error
hr: Greška

en: Invalid terminal command
hr: Neispravna terminalna naredba

en: No default location available for "%s"
hr: Nije dostupna zadana lokacija za "%s"

en: Edit _Bookmark
hr: Uredi _zabilješku

en: Create _Bookmark
hr: Napravi zabilješku

en: Connected
hr: Spojen

en: Service Type
hr: Vrsta servisa

en: Name
hr: Ime

en: Bookmarks
hr: Zabilješke

en: Move it now?
hr: Premjestiti sada?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
hr: Gigolo mora premjestiti vaš stari konfiguracijski direktorij prije pokretanja.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
hr: Vaš stari konfiguracijski direktorij "%s" se ne može premjestiti u "%s" (%s). Molim premjestite direktorij ručno na novu lokaciju.

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Domain: %s
hr: Domena: %s

en: Share: %s
hr: Djeli: %s

en: Folder: %s
hr: Mapa: %s

en: Path: %s
hr: Putanja: %s

en: Host
hr: Ime računala

en: Auto-Connect
hr: Samospajanje

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Other information
hr: Ostale informacije

en: _Add
hr: _Dodaj

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Delete
hr: _Izbriši

en: Edit Bookmarks
hr: Uredi zabilješke

en: _Close
hr: _Zatvori

en: You must enter a name for the bookmark.
hr: Morate unijeti ime za bilješku.

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
hr: Unešeno ime zabilješke je već u upotrebi.Molim izaberite drugo ime.

en: You must enter a server address or name.
hr: Morate unijeti adresu poslužitelja ili ime.

en: You must enter a share name.
hr: Morate upisati ime dijeljenja.

en: You must enter a valid URI for the connection.
hr: Morate upisati pravilan URI za spajanje.

en: _Device:
hr: _Uređaj:

en: _Server:
hr: _Poslužitelj:

en: Create Bookmark
hr: Napravi zabilješku

en: Edit Bookmark
hr: Uredi zabilješku

en: _OK
hr: _U redu

en: Connect to Server
hr: Spoji na poslužitelj

en: _Cancel
hr: _Otkaži

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
hr: Postavke zabilješki

en: _Name:
hr: _Ime:

en: _Color:
hr: _Boja:

en: Au_to-Connect:
hr: Sa_mospajanje:

note: Connection Settings
en: Connection Settings
hr: Postavke spajanja

en: Service t_ype:
hr: Vrsta s_ervisa:

en: _Location (URI):
hr: _Lokacija (URI):

en: P_ath:
hr: P_utanja:

en: _Share:
hr: _Dijeli:

note: Optional Information
en: Optional Information
hr: Opcionalne informacije

en: Set the port to 0 to use the default port
hr: Postavite porta na 0 za korištenje zadanog porta

en: _Folder:
hr: _Mapa:

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
hr: Ne koristi se za montiranje, potrebno je samo radi otvaranja točke montiranja u pregledniku datoteka

en: _Domain:
hr: _Domena:

en: _User Name:
hr: _Korisničko ime:

en: Icons
hr: Ikone

en: Text
hr: Tekst

en: Both
hr: Oboje

en: Both horizontal
hr: Oboje vodoravno

en: Horizontal
hr: Vodoravno

en: Vertical
hr: Okomito

en: Symbols
hr: Simboli

en: Detailed List
hr: Detaljna lista

en: General
hr: Općenito

note: Row
en: _File Manager
hr: _Upravitelj datotekama

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
hr: Upišite ime programa koji će se koristiti za otvaranje i pregled točki montiranja

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
hr: Upišite ime programa za otvaranje točki montiranja u terminalu

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
hr: _Interval automatskog spajanja zabilješki

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
hr: Kako često će se pokušati automatsko spajanje zabilješki u sekundama. Nula onemogućava provjeravanje.

en: Interface
hr: Sučelje

en: _Save window position and geometry
hr: _Spremi poziciju i geometriju prozora

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
hr: Sprema poziciju i oblik prozora te ih vraća ih pri pokretanju

en: Show status _icon in the Notification Area
hr: Pokazuj ikonu _statusa u području obavijesti

en: Start _minimized in the Notification Area
hr: Pokreni _minimizirano u području obavijesti

en: Show side panel
hr: Pokaži bočnu ploču

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
hr: Treba li se pokazivati bočnu ploču za pregledavanje lokalne mreže s dostupnim Samba/Windows dijeljenjima i listom zabilješki

en: Show auto-connect error messages
hr: Pokazuj greške pri automatskom spajanju

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
hr: Trebaju li se pokazivati greške u okviru pri neuspješnom automatskom spajanju zabilješki

en: _Connection List Mode
hr: _Način lista veza

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Show _toolbar
hr: Pokaži _alatnu traku

en: St_yle
hr: St_il

en: _Orientation
hr: _Orijentacija

en: Preferences
hr: Osobitosti

en: No bookmark
hr: Nema zabilješki

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
hr: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Spojeno: Da
    Tip servisa: %s
    Zabilješka: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
hr: <b>Unix uređaj: %s</b>

en: unknown
hr: nepoznato

en: Connecting to "%s" failed.
hr: Spajanje na "%s" nije uspjelo.

en: Disconnecting from "%s" failed.
hr: Odspajanje sa "%s" nije uspjelo.

en: Connecting
hr: Spajanje

en: No Workgroups found
hr: Nije pronađena radna grupa

en: No Shares found
hr: Nisu pronađena djeljenja

en: No Hosts found
hr: Nisu pronađeni domaćini

en: _Connect
hr: _Spoji

en: Connect to the selected share
hr: Spoji se na odabrana dijeljenja

en: Create a bookmark from the selected share
hr: Stvori zabilješku za odabrano dijeljenje

en: Refresh the network list
hr: Osvježi mrežnu listu

en: Close panel
hr: Zatvori ploču

en: No bookmarks
hr: Nema zabilješki

en: Connect to the selected bookmark
hr: Spoji se na odabranu zabilješku

en: _File
hr: _Datoteka

en: _Quit
hr: _Odustani

en: _Edit Bookmarks
hr: _Uredi zabilješke

en: _Preferences
hr: _Osobitosti

en: _View
hr: _Pogled

en: _Toolbar
hr: _Alatna traka

en: Side _Panel
hr: Bočna _ploča

en: Status _Icon
hr: Ikona _statusa

en: View as _Symbols
hr: Pogledaj kao _simbole

en: View as _Detailed List
hr: Pogledaj kao _detaljnu listu

en: _Actions
hr: _Radnje

en: _Disconnect
hr: _Oddspoji

en: _Bookmarks
hr: _Zabilješke

en: _Open
hr: _Otvori

en: Open in _Terminal
hr: Otvori u _terminalu

en: _Copy URI
hr: _Kopiraj URI

en: _Help
hr: _Pomoć

en: Online Help
hr: Pomoć na mreži

en: About
hr: O programu

en: Choose a bookmark to connect to
hr: Odaberite zabilješku za spajanje

en: Disconnect the selected resource
hr: Odspoji odabrani izvor

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
hr: Otvori upravitelja zabilješkama za dodavanje, uređivanje ili brisanje zabilješki

en: Open the selected resource with a file manager
hr: Otvori odabrani izvor sa upraviteljem datoteka

en: Start a terminal from here
hr: Pokreni terminal odavde

en: Open _Terminal
hr: Otvori _Terminal

en: Quit Gigolo
hr: Isključi Gigolo

en: _Edit Bookmark
hr: _Uredi zabilješku

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
hr: Jednostavno sučelje za lako spajanje s udaljenim sustavima
