Xfce Apps - en to hu translation catalogue (141 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
hu: Kapcsolódás minden „automatikus kapcsolódás” jelölésű könyvjelzőhöz és kilépés

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
hu: Futó példányok figyelmen kívül hagyása, új példány nyitása mindenképp

en: Print a list of supported URI schemes
hu: Támogatott URI sémák listájának kiírása

en: Be verbose
hu: Részletes kimenet

en: Show version information
hu: Verzióinformációk megjelenítése

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
hu: – egyszerű felület távoli fájlrendszerekhez való egyszerű csatlakozáshoz

en: Unix Device
hu: Unix eszköz

en: Windows Share
hu: Windows megosztás

en: WebDAV (secure)
hu: WebDAV (biztonságos)

en: Network
hu: Hálózat

en: Archive
hu: Archívum

en: Photos
hu: Fényképek

en: Custom Location
hu: Egyéni hely

en: Connecting to "%s"
hu: Csatlakozás ehhez: „%s”

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
hu: Egyszerű felület távoli fájlrendszerekhez való csatlakozáshoz vagy azok csatolásához

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
hu: A Gigolo a következő, a GVFS által biztosított protokollokat képes használni:

en: Supported Protocols
hu: Támogatott protokollok

en: The command '%s' failed
hu: A(z) „%s” parancs meghiúsult

en: Error
hu: Hiba

en: Invalid terminal command
hu: Érvénytelen terminálparancs

en: No default location available for "%s"
hu: Nem érhető el alapértelmezett hely a következőhöz: „%s”

en: Edit _Bookmark
hu: Könyvjelző s_zerkesztése

en: Create _Bookmark
hu: Kö_nyvjelző létrehozása

en: Connected
hu: Kapcsolódva

en: Service Type
hu: Szolgáltatástípus

en: Name
hu: Név

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

en: Move it now?
hu: Áthelyezi most?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
hu: A Gigolonak az indítás előtt át kell helyeznie a régi konfigurációs könyvtárát.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
hu: A régi konfigurációs könyvtára („%s”) nem helyezhető át ide: „%s” (%s). Helyezze át a könyvtárat saját kezűleg az új helyre.

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Domain: %s
hu: Tartomány: %s

en: Share: %s
hu: Megosztás: %s

en: Folder: %s
hu: Mappa: %s

en: Path: %s
hu: Útvonal: %s

en: Host
hu: Gép

en: Auto-Connect
hu: Automatikus kapcsolódás

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Other information
hu: Egyéb információk

en: _Add
hu: Hozzá_adás

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _Delete
hu: _Törlés

en: Edit Bookmarks
hu: Könyvjelzők szerkesztése

en: _Close
hu: _Bezárás

en: You must enter a name for the bookmark.
hu: Meg kell adnia a könyvjelző nevét.

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
hu: A megadott könyvjelzőnév már használatban van. Válasszon másik nevet.

en: You must enter a server address or name.
hu: Meg kell adnia egy kiszolgálócímet vagy -nevet.

en: You must enter a share name.
hu: Meg kell adnia egy megosztásnevet.

en: You must enter a valid URI for the connection.
hu: Meg kell adnia egy érvényes URI címet a kapcsolathoz.

en: _Device:
hu: _Eszköz:

en: _Server:
hu: _Kiszolgáló:

en: Create Bookmark
hu: Könyvjelző létrehozása

en: Edit Bookmark
hu: Könyvjelző szerkesztése

en: Connect to Server
hu: Kapcsolódás kiszolgálóhoz

en: _Cancel
hu: _Mégse

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
hu: Könyvjelző beállítások

en: _Name:
hu: _Név:

en: _Color:
hu: S_zín:

en: Au_to-Connect:
hu: Au_tomatikus kapcsolódás:

note: Connection Settings
en: Connection Settings
hu: Kapcsolódási beállítások

en: Service t_ype:
hu: Sz_olgáltatástípus:

en: _Location (URI):
hu: He_ly (URI):

en: P_ath:
hu: Út_vonal:

en: _Share:
hu: Meg_osztás:

note: Optional Information
en: Optional Information
hu: Elhagyható információk

en: Set the port to 0 to use the default port
hu: Az alapértelmezett port használatához a 0 értéket adja meg

en: _Folder:
hu: _Mappa:

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
hu: Ez nem használatos az aktuális csatoláshoz, csak a csatolási pont fájlkezelőben történő megnyitásához szükséges

en: _Domain:
hu: _Tartomány:

en: _User Name:
hu: _Felhasználónév:

en: Icons
hu: Ikonok

en: Text
hu: Szöveg

en: Both
hu: Mindkettő

en: Both horizontal
hu: Mindkettő vízszintesen

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Symbols
hu: Szimbólumok

en: Detailed List
hu: Részletes lista

en: General
hu: Általános

note: Row
en: _File Manager
hu: _Fájlkezelő

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
hu: Adja meg a csatolási pontok megnyitására vagy megjelenítésére használandó program nevét

note: Row
en: _Terminal
hu: _Terminál

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
hu: Adja meg a csatolási pontok megnyitására vagy megjelenítésére használandó program nevét

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
hu: Könyvjelző automatikus kapcsolódási i_dőköze

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
hu: Milyen gyakran próbáljon automatikusan kapcsolódni a könyvjelzőkhöz, másodpercben. A nulla letiltja az ellenőrzést.

en: Interface
hu: Felület

en: _Save window position and geometry
hu: _Ablakpozíció és -geometria mentése

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
hu: Menti az ablak helyét és méreteit, majd indításkor visszaállítja

en: Show status _icon in the Notification Area
hu: Állap_otikon megjelenítése az értesítési területen

en: Start _minimized in the Notification Area
hu: In_dítás kis méretben az értesítési területen

en: Show side panel
hu: Oldalpanel megjelenítése

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
hu: Megjelenjen-e egy oldalpanel a helyi hálózaton elérhető Samba/Windows megosztások és a könyvjelzőlista tallózásához

en: Show auto-connect error messages
hu: Automatikus kapcsolódás hibaüzeneteinek megjelenítése

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
hu: Megjelenjenek-e hibaablakok a könyvjelzők automatikus csatolásának meghiúsulásakor

en: _Connection List Mode
hu: _Kapcsolatlista módja

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Show _toolbar
hu: _Eszköztár megjelenítése

en: St_yle
hu: _Stílus

en: _Orientation
hu: _Tájolás

en: Preferences
hu: Beállítások

en: No bookmark
hu: Nincs könyvjelző

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
hu: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Csatolva: Igen
    Szolgáltatástípus: %s
    Könyvjelző: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
hu: <b>Unix eszköz: %s</b>

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Connecting to "%s" failed.
hu: A csatlakozás meghiúsult ehhez: „%s”.

en: Disconnecting from "%s" failed.
hu: A leválás meghiúsult erről: „%s”.

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: No Workgroups found
hu: Nem találhatók munkacsoportok

en: No Shares found
hu: Nem találhatók megosztások

en: No Hosts found
hu: Nem találhatók gépek

en: _Connect
hu: _Kapcsolódás

en: Connect to the selected share
hu: Csatlakozás a kiválasztott megosztáshoz

en: Create a bookmark from the selected share
hu: Könyvjelző készítése a kiválasztott megosztásból

en: Refresh the network list
hu: Hálózatlista frissítése

en: Close panel
hu: Panel bezárása

en: No bookmarks
hu: Nincsenek könyvjelzők

en: Connect to the selected bookmark
hu: Csatlakozás a kiválasztott könyvjelzőhöz

en: _File
hu: _Fájl

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Edit Bookmarks
hu: Könyvjelzők s_zerkesztése

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: _View
hu: _Nézet

en: _Toolbar
hu: _Eszköztár

en: Side _Panel
hu: Oldal_panel

en: Status _Icon
hu: Állapotik_on

en: View as _Symbols
hu: Megjelenítés szimból_umokként

en: View as _Detailed List
hu: Megjelenítés _részletes listaként

en: _Actions
hu: _Műveletek

en: _Bookmarks
hu: _Könyvjelzők

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: Open in _Terminal
hu: Megnyitás _terminálban

en: _Help
hu: _Súgó

en: Online Help
hu: Online súgó

en: About
hu: Névjegy

en: Choose a bookmark to connect to
hu: Válasszon könyvjelzőt a kapcsolódáshoz

en: Disconnect the selected resource
hu: Kiválasztott erőforrás leválasztása

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
hu: A könyvjelzőkezelő megnyitása könyvjelzők hozzáadásához, szerkesztéséhez vagy törléséhez

en: Open the selected resource with a file manager
hu: A kiválasztott erőforrás megnyitása fájlkezelőben

en: Start a terminal from here
hu: Terminál indítása innen

en: Quit Gigolo
hu: Kilépés a Gigoloból

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
hu: Egyszerű felület távoli fájlrendszerekhez való egyszerű csatlakozáshoz
