Xfce Apps - en to hy_AM translation catalogue (129 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
hy_AM: Միացնել բոլոր «ինքնամիացուող» էջանիշերը եւ դուրս գալ

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
hy_AM: Անտեսել գործող նմուշը, հարկադրելով բացել նոր նմուշ։

en: Print a list of supported URI schemes
hy_AM: Ցուցադրել սատարուող URI֊ների կառուցուածքը

en: Be verbose
hy_AM: Մանրամասն

en: Show version information
hy_AM: Ցուցադրել տարբերակի վերաբերեալ տեղեկոյթը

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
hy_AM: ֊ պարզ յետնաշերտ հակադարձ նիշքերին միանալու համար

en: Unix Device
hy_AM: Unix Սարք

en: WebDAV (secure)
hy_AM: WebDAV (անվտանգ)

en: Network
hy_AM: Ցանց

en: Archive
hy_AM: Պահոց

en: Photos
hy_AM: Նկարներ

en: Custom Location
hy_AM: Ընտրովի տեղադրութիւն

en: Connecting to "%s"
hy_AM: Միացում "%s"֊ին

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
hy_AM: Պարզ յետնաշերտ տեղային եւ հակադարձ նիշքերին միանալու համար

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
hy_AM: Gigolo֊ն կարող է գործածել հետեւեալ GVfs հաղորդակարգերից մեկը․

en: Supported Protocols
hy_AM: Սատարուող հաղորդակարգեր

en: The command '%s' failed
hy_AM: '%s'  հրամանի ձախողում

en: Error
hy_AM: Սխալ

en: Invalid terminal command
hy_AM: Վահանակի սխալ հրաման

en: No default location available for "%s"
hy_AM: Լռելեայն դիրք "%s" ֊ի համար գոյութիւն չունի

en: Edit _Bookmark
hy_AM: Խմբագրել _էջանիշը

en: Create _Bookmark
hy_AM: Նոր _էջանիշ

en: Connected
hy_AM: Միացուած է

en: Service Type
hy_AM: Ծառայութեան տիպ

en: Name
hy_AM: Անուն

en: Bookmarks
hy_AM: Էջանիշեր

en: Move it now?
hy_AM: Տեղաշարժե՞լ։

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
hy_AM: Gigolo֊ն տեղափոխում է կազմաձեւման հին նշարանը, մինչ մեկնարկը։

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
hy_AM: Անհնար է տեղափոխել կազմաձեւման  "%s"  հին նշարանները դէպի  "%s" (%s)։ Տեղափոխէք նշարանը ձեռքով, դէպի նոր տեղադրութիւն։

en: Warning
hy_AM: Զգուշացում

en: Domain: %s
hy_AM: Տիրոյթ․ %s

en: Share: %s
hy_AM: Փոխատրում․ %s

en: Folder: %s
hy_AM: Պանակ․ %s

en: Path: %s
hy_AM: Ուղի․ %s

en: Host
hy_AM: Խնամորդ

en: Port
hy_AM: Մուտք

en: Auto-Connect
hy_AM: Ինքնա֊միացում

en: Username
hy_AM: Աւգտատանուն

en: Other information
hy_AM: Այլ տեղեկոյթ

en: _Add
hy_AM: _Յաւելել

en: _Edit
hy_AM: _Խմբագրում

en: _Delete
hy_AM: _Ջնջել

en: Edit Bookmarks
hy_AM: Խմբագրել էջանիշերը

en: _Close
hy_AM: _Փակել

en: You must enter a name for the bookmark.
hy_AM: Մուտքագրէք անուն էջանիշի համար

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
hy_AM: Անունն արդէն գործածուում է։ Ընտրէք ուրիշը։

en: You must enter a server address or name.
hy_AM: Մուտքագրէք սպասարկչի հասցէն կամ անունը։

en: You must enter a share name.
hy_AM: Ներմուծէք փոխատրուած անունը։

en: You must enter a valid URI for the connection.
hy_AM: Մուտքագրէք միացման վաւեր URI։

en: _Device:
hy_AM: _Սարք․

en: _Server:
hy_AM: _Սպասարկիչ․

en: Create Bookmark
hy_AM: Նոր էջանիշ

en: Edit Bookmark
hy_AM: Խմբագրել էջանիշը

en: _OK
hy_AM: _Լաւ

en: Connect to Server
hy_AM: Միանալ սպասարկչին

en: _Cancel
hy_AM: _Չեղարկել

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
hy_AM: Էջանիշի կարգաւորումներ

en: _Name:
hy_AM: _Անուն․

en: _Color:
hy_AM: _Գոյն․

en: Au_to-Connect:
hy_AM: Ին_քնամիացում

note: Connection Settings
en: Connection Settings
hy_AM: Միացման կարգաւորումներ

en: Service t_ype:
hy_AM: Ծառայութեան տ_իպ․

en: _Location (URI):
hy_AM: _Տեղադրութիւն (URI):

en: P_ath:
hy_AM: Ու_ղի․

en: _Share:
hy_AM: _Փոխատրում․

note: Optional Information
en: Optional Information
hy_AM: Ընտրական տեղեկոյթ

en: _Port:
hy_AM: _Մուտք․

en: Set the port to 0 to use the default port
hy_AM: Սահմանէք մուտքը 0` լռելեայն մուտքը գործածելու համար

en: _Folder:
hy_AM: _Պանակ․

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
hy_AM: Սա չի գործածուում տեղակայման համար, այն հարկաւոր է միայն նիշային զննարկչում տեղակայման կէտի բացման համար

en: _Domain:
hy_AM: _Տիրոյթ․

en: _User Name:
hy_AM: _Աւգտանուն․

en: Icons
hy_AM: Պատկերակներ

en: Text
hy_AM: Գրոյթ

en: Both
hy_AM: Երկուսը

en: Both horizontal
hy_AM: Երկուսն էլ հորիզոնական

en: Horizontal
hy_AM: Հորիզոնական

en: Vertical
hy_AM: Ուղղահայեաց

en: Symbols
hy_AM: Նշաններ

en: Detailed List
hy_AM: Մանրամասն ցուցակ

en: General
hy_AM: Ընդհանուր

note: Row
en: _File Manager
hy_AM: _Նիշք

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
hy_AM: Մուտքագրէք ծրագրի անունը, բացելու եւ դիտելու համար տեղակայման կէտերը

note: Row
en: _Terminal
hy_AM: _Վահանակ

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
hy_AM: Մուտքագրէք ծրագրի անունը, բացելու համար տեղակայման կէտերը վահանակում

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
hy_AM: _Էջանիշի ինքնամիացման միջանկեալ

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
hy_AM: Էջանիշերի ինքնամիացման հաճախականութիւնը, վարկեաններով։ Զրոն կանխում է ստուգումը։

en: Interface
hy_AM: Միջերես

en: _Save window position and geometry
hy_AM: _Պահել պատուհանի դիրքը եւ երկրաչափութիւնը

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
hy_AM: Պահել պատուհանի դիրքը եւ երկրաչափութիւնը վերականգնելով այն միացնելիս

en: Show status _icon in the Notification Area
hy_AM: Ցուցադրել վիճակի _պատկերակը ծանուցումների դաշտում

en: Start _minimized in the Notification Area
hy_AM: Գործարկել _փոքրացուած տարբերակը ծանուցումների գաւտում

en: Show side panel
hy_AM: Ցուցադրել կողային փեղկ

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
hy_AM: Ցուցադրել կողային փեղկը, Samba/Windows փոխատրումները, էջանիշերի ցուցակում, տեղային ցանցի աւգնութեամբ զննելու համար

en: Show auto-connect error messages
hy_AM: Ցուցադրել ինքնամիացման սխալների հաղորդագրութիւնները

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
hy_AM: Ցուցադրել սխալների հաղորդագրութիւնների պատուհանները, երբ էջանիշերի ինքամիացումը ձախողուում է

en: _Connection List Mode
hy_AM: _Միացումների ցուցակի աշխատակերպ

en: Toolbar
hy_AM: Գործեշերտ

en: Show _toolbar
hy_AM: Ցուցադրել _գործեշերտը

en: St_yle
hy_AM: Ո_ճ

en: _Orientation
hy_AM: _Դիրք

en: Preferences
hy_AM: Յարաչափեր

en: No bookmark
hy_AM: Էջանիշեր չկան

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
hy_AM: <b>%s</b>
    
    URI՝ %s
    Միացում․ Կայ
    Սպասարկման տիպ․ %s
    Էջանիշ․ %s

en: <b>Unix device: %s</b>
hy_AM: <b>Unix սարք․ %s</b>

en: unknown
hy_AM: անյայտ

en: Connecting to "%s" failed.
hy_AM: Չյաջողուեց միանալ "%s" ֊ին

en: Disconnecting from "%s" failed.
hy_AM: Չյաջողուեց անջատուել "%s"֊ից

en: Connecting
hy_AM: Միացում

en: No Workgroups found
hy_AM: Աշխատախմբեր չեն գտնուել

en: No Shares found
hy_AM: Փոխատրումներ չեն գտնուել

en: No Hosts found
hy_AM: Խնամորդ չի գտնուել

en: _Connect
hy_AM: _Միացում

en: Connect to the selected share
hy_AM: Միանալ ընտրուած փոխատրմանը

en: Create a bookmark from the selected share
hy_AM: Ստեղծել էջանիշ ընտրուած փոխատրումից

en: Refresh the network list
hy_AM: Թարմեցնել ցանցերի ցուցակը

en: Close panel
hy_AM: Փակել ընտրացանկը

en: No bookmarks
hy_AM: Էջանիշեր չկան

en: Connect to the selected bookmark
hy_AM: Անցնել նշուած էջանիշին

en: _File
hy_AM: _Նիշ

en: _Quit
hy_AM: _Փակել

en: _Preferences
hy_AM: _Կարգաւորումներ

en: _View
hy_AM: _Տեսք

en: _Toolbar
hy_AM: _Գործեշերտ

en: _Actions
hy_AM: _Գործողութիւններ

en: _Open
hy_AM: _Բացել

en: _Help
hy_AM: _Աջակցութիւն

en: About
hy_AM: Մասին

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
hy_AM: Պարզ յետնաշերտ,հակադարձ նիշքերին միանալու համար
