Xfce Apps - en to kk translation catalogue (89 entries)

en: Be verbose
kk: Көбірек ақпаратты шығару

en: Show version information
kk: Нұсқа ақпаратын көрсету

en: Unix Device
kk: Unix құрылғысы

en: Windows Share
kk: Windows ортақ бумасы

en: WebDAV (secure)
kk: WebDAV (қауіпсіз)

en: Network
kk: Желі

en: Archive
kk: Архив

en: Photos
kk: Фотосуреттер

en: Custom Location
kk: Таңдауыңызша орналасу

en: Supported Protocols
kk: Қолдауы бар хаттамалар

en: The command '%s' failed
kk: '%s' командасы қатемен аяқталды

en: Error
kk: Қате

en: Invalid terminal command
kk: Жарамсыз терминал командасы

en: Edit _Bookmark
kk: Б_етбелгіні түзету

en: Connected
kk: Байланысқан

en: Service Type
kk: Қызмет түрі

en: Name
kk: Аты

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Move it now?
kk: Оны қа_зір жылжыту керек пе?

en: Warning
kk: Ескерту

en: Domain: %s
kk: Домен: %s

en: Share: %s
kk: Ортақ бума: %s

en: Folder: %s
kk: Бума: %s

en: Path: %s
kk: Жолы: %s

en: Host
kk: Хосты

en: Port
kk: Порты

en: Auto-Connect
kk: Автобайланысу

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: Other information
kk: Басқа ақпарат

en: _Add
kk: Қ_осу

en: _Edit
kk: Түз_ету

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: Edit Bookmarks
kk: Бетбелгілерді түзету

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Device:
kk: Құр_ылғы

en: _Server:
kk: _Сервер:

en: Create Bookmark
kk: Бетбелгі жасау

en: Edit Bookmark
kk: Бетбелгіні түзету

en: _OK
kk: _ОК

en: Connect to Server
kk: Серверге байланысты орнату

en: _Cancel
kk: _Бас тарту

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
kk: Бетбелгі баптаулары

en: _Name:
kk: _Аты:

en: _Color:
kk: Тү_с:

en: P_ath:
kk: _Жолы:

en: _Share:
kk: _Ортақ бума:

en: _Port:
kk: _Порт:

en: _Folder:
kk: Бу_ма

en: _Domain:
kk: До_мен:

en: _User Name:
kk: _Пайдаланушы аты:

en: Icons
kk: Таңбашалар

en: Text
kk: Мәтін

en: Both
kk: Екеуі де

en: Both horizontal
kk: Екеуі де жатық

en: Horizontal
kk: Жатық

en: Vertical
kk: Тік

en: Symbols
kk: Таңбалар

en: General
kk: Жалпы

note: Row
en: _File Manager
kk: _Файлдар басқарушысы

note: Row
en: _Terminal
kk: Тер_минал

en: Interface
kk: Сыртқы түрі

en: _Save window position and geometry
kk: Терезе_лер орналасуын мен өлшемдерін сақтау

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
kk: Терезелер орнал_асқан орнын мен өлшемдерін сақтап, қосылғанда орнату

en: Start _minimized in the Notification Area
kk: Тре_йге жасырылған күйінде қосылу

en: Toolbar
kk: Панель

en: Show _toolbar
kk: _Панелді көрсету

en: St_yle
kk: Ст_илі:

en: _Orientation
kk: _Бағдары

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: No bookmark
kk: Бетбелгілер жоқ

en: <b>Unix device: %s</b>
kk: <b>Unix құрылғысы: %s</b>

en: unknown
kk: белгісіз

en: Connecting
kk: Байланыс орнату

en: No bookmarks
kk: Бетбелгілер жоқ

en: _File
kk: _Файл

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Edit Bookmarks
kk: Бе_тбелгілерді түзету

en: _Preferences
kk: _Баптаулар

en: _View
kk: Тү_рі

en: _Toolbar
kk: Саймандар _панелі

en: Side _Panel
kk: Бү_йір панелі

en: View as _Detailed List
kk: _Толық тізім

en: _Actions
kk: Әр_екеттер

en: _Bookmarks
kk: Б_етбелгілер

en: _Open
kk: А_шу

en: Open in _Terminal
kk: Тер_миналда ашу

en: _Help
kk: _Көмек

en: Online Help
kk: Интернеттегі көмек

en: About
kk: Осы туралы
