Xfce Apps - en to lt translation catalogue (150 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
lt: Prijungti visas žymeles kurios pažymėtos „prijungti automatiškai“ ir išeiti

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
lt: Nepaisyti veikiančių egzempliorių, priversti atverti naują egzempliorių

en: Print a list of supported URI schemes
lt: Parodyti palaikomų URI schemų sąrašą

en: Be verbose
lt: Išsamiai

en: Show version information
lt: Rodyti versijos informaciją

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
lt: - paprasta grafinė sąsaja, skirta leisti lengvai prisijungti prie nuotolinių failų sistemų

en: Unix Device
lt: Unix įrenginys

en: Windows Share
lt: Windows viešinys

en: WebDAV (secure)
lt: WebDAV (saugus)

en: Network
lt: Tinklas

en: Archive
lt: Archyvas

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: Custom Location
lt: Pasirinktinė vieta

en: Connecting to "%s"
lt: Jungiamasi prie „%s“

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
lt: Paprasta grafinė sąsaja, skirta leisti lengvai prisijungti/prijungti prie vietinių ir nuotolinių failų sistemų

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
lt: Gigolo gali naudoti šiuos GVfs suteiktus protokolus:

en: Supported Protocols
lt: Palaikomi protokolai

en: The command '%s' failed
lt: Komanda „%s“ nepavyko

en: Error
lt: Klaida

en: Invalid terminal command
lt: Netinkama terminalo komanda

en: No default location available for "%s"
lt: Nėra numatytosios vietos skirtos „%s“

en: Edit _Bookmark
lt: Taisyti ž_ymelę

en: Create _Bookmark
lt: _Sukurti žymelę

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Service Type
lt: Tarnybos tipas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Move it now?
lt: Perkelti dabar?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
lt: Prieš pradedant Gigolo turi perkelti jūsų senąjį konfigūracijos katalogą.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
lt: Jūsų senasis konfigūracijos katalogas „%s“ negalėjo būti perkeltas į „%s“ (%s). Perkelkite jį rankiniu būdu.

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Domain: %s
lt: Domenas: %s

en: Share: %s
lt: Bendrinti: %s

en: Folder: %s
lt: Aplankas: %s

en: Path: %s
lt: Kelias: %s

en: Host
lt: Serveris

en: Port
lt: Prievadas

en: Auto-Connect
lt: Automatiškai prisijungti

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Other information
lt: Kita informacija

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: Edit Bookmarks
lt: Taisyti žymeles

en: _Close
lt: _Užverti

en: You must enter a name for the bookmark.
lt: Privalote įvesti žymelės pavadinimą.

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
lt: Įvestas žymelės pavadinimas jau naudojamas. Pasirinkite kitą.

en: You must enter a server address or name.
lt: Turite įvesti serverio adresą arba pavadinimą.

en: You must enter a share name.
lt: Turite įvesti viešinio pavadinimą.

en: You must enter a valid URI for the connection.
lt: Prisijungimui turite įvesti tinkamą URI.

en: _Device:
lt: Į_renginys:

en: _Server:
lt: _Serveris:

en: Create Bookmark
lt: Sukurti žymelę

en: Edit Bookmark
lt: Taisyti žymelę

en: _OK
lt: _Gerai

en: Connect to Server
lt: Prisijungti prie serverio

en: Co_nnect
lt: Prisiju_ngti

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
lt: Žymelės nustatymai

en: _Name:
lt: Pavadi_nimas:

en: _Color:
lt: _Spalva:

en: Au_to-Connect:
lt: Au_tomatinis prisijungimas:

note: Connection Settings
en: Connection Settings
lt: Ryšio nustatymai

en: Service t_ype:
lt: _Tarnybos tipas:

en: _Location (URI):
lt: _Vieta (URI):

en: P_ath:
lt: K_elias:

en: _Share:
lt: _Bendrinti:

note: Optional Information
en: Optional Information
lt: Nebūtina informacija

en: _Port:
lt: _Prievadas:

en: Set the port to 0 to use the default port
lt: Norėdami naudoti numatytąjį prievadą įveskite 0

en: _Folder:
lt: _Aplankas:

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
lt: Tai nenaudojama tikram prijungimui, tai reikalinga prijungimo taško atvėrimui failų naršyklėje

en: _Domain:
lt: _Domenas:

en: _User Name:
lt: Na_udotojo vardas:

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Text
lt: Tekstas

en: Both
lt: Abu

en: Both horizontal
lt: Abu horizontaliai

en: Horizontal
lt: Horizontaliai

en: Vertical
lt: Vertikaliai

en: Symbols
lt: Simboliai

en: Detailed List
lt: Išsamus sąrašas

en: General
lt: Bendra

note: Row
en: _File Manager
lt: _Failų tvarkytuvė

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
lt: Įveskite programos, kuri atvers ar peržiūrės prijungimo taškus, pavadinimą

note: Row
en: _Terminal
lt: _Terminalas

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
lt: Įveskite programos, kuri atvers prijungimo taškus terminale, pavadinimą

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
lt: _Žymelių automatinio prijungimo intervalas

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
lt: Kaip dažnai bandyti prijungti žymeles, sekundėmis. Nulis išjungia tikrinimą.

en: Interface
lt: Sąsaja

en: _Save window position and geometry
lt: Į_rašyti lango poziciją ir dydį

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
lt: Įrašo lango poziciją ir dydį, ir paleidimo metu jį atkuria

en: Show status _icon in the Notification Area
lt: Rodyti pranešimų srityje _būsenos piktogramą

en: Start _minimized in the Notification Area
lt: Paleisti _suskleistą pranešimų srityje

en: Show side panel
lt: Rodyti šoninį skydelį

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
lt: Ar rodyti šoninį skydelį, vietinių tinklų naršymui prieinama Samba/Windows bendrinimui ir žymelių sąrašam

en: Show auto-connect error messages
lt: Rodyti automatinio prisijungimo klaidų pranešimus

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
lt: Ar rodyti klaidos pranešimą nepavykus prisijungti prie žymelių

en: _Connection List Mode
lt: _Prisijungimo sąrašo veiksena

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

en: Show _toolbar
lt: Rodyti įrankių juostą

en: St_yle
lt: St_ilius

en: _Orientation
lt: _Orientacija

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: No bookmark
lt: Nėra žymelių

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
lt: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Prisijungta: Taip
    Tarnybos tipas: %s
    Žymelė: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
lt: <b>Unix įrenginys: %s</b>

en: unknown
lt: nežinoma

en: Connecting to "%s" failed.
lt: Prisijungti prie „%s“ nepavyko.

en: Disconnecting from "%s" failed.
lt: Atsijungti nuo „%s“ nepavyko.

en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: No Workgroups found
lt: Darbo grupių nerasta

en: No Shares found
lt: Bendrinimų nerasta

en: No Hosts found
lt: Mazgų nerasta

en: _Connect
lt: _Prisijungti

en: Connect to the selected share
lt: Prisijungti prie pasirinkto bendrinimo

en: Create a bookmark from the selected share
lt: Iš pasirinktų žymelių sukurti bendrinimą

en: Refresh the network list
lt: Atnaujinti tinklų sąrašą

en: Close panel
lt: Užverti skydelį

en: No bookmarks
lt: Nėra žymelių

en: Connect to the selected bookmark
lt: Prijungti prie pasirinktos žymelės

en: _File
lt: _Failas

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: _Edit Bookmarks
lt: K_eisti žymeles

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _View
lt: R_odinys

en: _Toolbar
lt: Įra_nkių juosta

en: Side _Panel
lt: _Šoninis skydelis

en: Status _Icon
lt: Būsenos _piktograma

en: View as _Symbols
lt: Rodyti kaip _simbolius

en: View as _Detailed List
lt: Rodyti kaip _išsamų sąrašą

en: _Actions
lt: _Veiksmai

en: _Disconnect
lt: _Atsijungti

en: _Bookmarks
lt: Ž_ymelės

en: _Open
lt: _Atverti

en: Open in _Terminal
lt: Atverti _terminale

en: _Copy URI
lt: _Kopijuoti URI

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: Online Help
lt: Žinynas internete

en: About
lt: Apie

en: Choose a bookmark to connect to
lt: Pasirinkite žymelę prie kurios jungtis

en: Disconnect the selected resource
lt: Atjungti pasirinktą išteklių

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
lt: Norėdami pridėti, keisti ar pašalinti žymeles atverkite žymelių tvarkytuvę

en: Open the selected resource with a file manager
lt: Atverti pasirinktą išteklių, naudojant failų tvarkytuvę

en: Start a terminal from here
lt: Paleisti terminalą iš čia

en: Open _Terminal
lt: Atverti _terminalą

en: Quit Gigolo
lt: Išeiti iš Gigolo

en: _Edit Bookmark
lt: _Taisyti žymelę

en: Frontend for GIO/GVfs
lt: GIO/GVfs naudotojo sąsaja

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
lt: Paprasta grafinė sąsaja lengvam prisijungimui prie nuotolinių failų sistemų
