Xfce Apps - en to lv translation catalogue (124 entries)

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
lv: Ignorēt jau palaistās instances, uzspiest atvērt jaunu instanci

en: Print a list of supported URI schemes
lv: Izdrukāt sarakstu ar atbalstītajām URI shēmām

en: Be verbose
lv: Būt detalizētam

en: Show version information
lv: Rādīt versijas informāciju

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
lv: - vienkāršs priekšgals lai viegli pieslēgtos attālinātām failu sistēmām

en: Unix Device
lv: Unix iekārta

en: Windows Share
lv: Windows koplietotā mape

en: WebDAV (secure)
lv: WebDAV (drošs)

en: Network
lv: Tīkls

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Photos
lv: Attēli

en: Custom Location
lv: Pielāgota vieta

en: Connecting to "%s"
lv: Pieslēdzas "%s"

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
lv: Gigolo var izmantot sekojošos GVfs atbalstītos protokolus:

en: Supported Protocols
lv: Atbalstītie protokoli

en: The command '%s' failed
lv: Komanda "%s" neizdevās

en: Error
lv: Kļūda

en: Edit _Bookmark
lv: Labot grāmatzīmi

en: Create _Bookmark
lv: Izveidot _grāmatzīmi

en: Connected
lv: Pieslēdzies

en: Service Type
lv: Pakalpojuma veids

en: Name
lv: Nosaukums

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Move it now?
lv: Pārvietot tagad?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
lv: Gigolo ir nepieciešams pārvietot jūsu veco konfigurācijas mapi pirms palaišanās.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
lv: Jūsu veco konfigurācijas mapi "%s" nevarēja pārvietot uz "%s" (%s). Lūdzu pats pārvietojiet šo mapi uz jauno vietu.

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Domain: %s
lv: Domēns: %s

en: Share: %s
lv: Koplietotā mape: %s

en: Folder: %s
lv: Mape: %s

en: Path: %s
lv: Ceļš: %s

en: Host
lv: Resursdators

en: Port
lv: Ports

en: Auto-Connect
lv: Auto-pieslēgšanās

en: Username
lv: Lietotājs

en: Other information
lv: Cita informācija

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: Edit Bookmarks
lv: Rediģēt grāmatzīmes

en: _Close
lv: Ai_zvērt

en: You must enter a name for the bookmark.
lv: Jums jāievada grāmatzīmes nosaukums

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
lv: Jūsu ievadītais grāmatzīmes nosaukums jau tiek izmantots. Lūdzu izvēlieties citu.

en: You must enter a server address or name.
lv: Jums jāievada servera adrese vai vārds.

en: You must enter a share name.
lv: Jums jāievada koplietošanas mapes nosaukums.

en: You must enter a valid URI for the connection.
lv: Jums jāievada derīgs savienojuma URI

en: _Device:
lv: _Iekārta

en: _Server:
lv: _Serveris

en: Create Bookmark
lv: Izveidot grāmatzīmi

en: Edit Bookmark
lv: Labot grāmatzīmi

en: Connect to Server
lv: Pieslēgties serverim

en: _Color:
lv: Krāsa:

en: Service t_ype:
lv: Pakalpojuma _veids:

en: _Location (URI):
lv: _Vieta (URI):

en: P_ath:
lv: _Ceļš:

en: _Share:
lv: _Koplietotā mape:

en: _Port:
lv: _Ports:

en: Set the port to 0 to use the default port
lv: Uzstādīt portu uz "0" lai izmantotu noklusēto portu

en: _Folder:
lv: _Mape:

en: _Domain:
lv: _Domēns:

en: _User Name:
lv: _Lietotājs:

en: Icons
lv: Ikonas

en: Text
lv: Teksts

en: Both
lv: Abi

en: Both horizontal
lv: Abi horizontāli

en: Horizontal
lv: Horizontāli

en: Vertical
lv: Vertikāli

en: Symbols
lv: Simboli

en: Detailed List
lv: Detalizēts saraksts

en: General
lv: Vispārīgi

note: Row
en: _File Manager
lv: _Failu pārvaldnieks

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
lv: Ievadiet tās programmas nosaukumu, ar kuru atvērt vai apskatīt montēšanas punktus

note: Row
en: _Terminal
lv: Konsole

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
lv: Sagla_bāt grāmatzīmēs auto-pieslēgšanās intervālu

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
lv: Cik bieži mēģināt automātiski pieslēgties grāmatzīmēm, sekundēs. Nulle atslēdz pārbaudi.

en: Interface
lv: Saskarne

en: _Save window position and geometry
lv: _Saglabāt loga atrašanās vietu izmēru

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
lv: Saglabā logs atrašanās vietu un izmēru un atjaunot to palaižoties

en: Show status _icon in the Notification Area
lv: Rādīt statusa _ikonu ziņojumu laukā

en: Start _minimized in the Notification Area
lv: Sākt _minimizētu ziņojumu laukā

en: Show side panel
lv: Rādīt sānu paneli

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
lv: Vai rādīt sānu paneli, lai pārlūkotu Samba koplietošanas mapes lokālajā tīklā un grāmatzīmju sarakstu

en: Show auto-connect error messages
lv: Rādīt auto-pieslēgšanās kļūdas ziņojumus

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
lv: Vai rādīt kļūdu paziņojumu dialogus, kad neizdodas grāmatzīmju auto-pieslēgšanās

en: _Connection List Mode
lv: _Pieslēgšanās sarakstu režīms

en: Toolbar
lv: Rīku josla

en: Show _toolbar
lv: Rādīt _rīku joslu

en: St_yle
lv: _Stils

en: _Orientation
lv: _Novietojums

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: <b>Unix device: %s</b>
lv: <b>Unix ierīce: %s</b>

en: unknown
lv: nezināms

en: Connecting to "%s" failed.
lv: Neizdevās pieslēgties "%s".

en: Disconnecting from "%s" failed.
lv: Atslēgšanās no "%s" neizdevās.

en: Connecting
lv: Pieslēdzas

en: No Workgroups found
lv: Neatradās darba grupas

en: No Shares found
lv: Neatradās koplietošanas mapes

en: No Hosts found
lv: Neatradās resursdatori

en: Connect to the selected share
lv: Pieslēgties izvēlētajai koplietošanas mapei

en: Create a bookmark from the selected share
lv: Izveidot grāmatzīmi no izvēlētās koplietošanas mapes

en: Refresh the network list
lv: Atsvaidzināt tīklu sarakstu

en: Close panel
lv: Aizvērt paneli

en: No bookmarks
lv: Nav grāmatzīmju

en: Connect to the selected bookmark
lv: Pieslēgties izvēlētajai grāmatzīmei

en: _File
lv: _Fails

en: _Quit
lv: I_ziet

en: _Edit Bookmarks
lv: _Labot grāmatzīmes

en: _View
lv: _Skats

en: _Toolbar
lv: _Rīku josla

en: Side _Panel
lv: Sānu _panelis

en: Status _Icon
lv: Statusa _ikona

en: View as _Symbols
lv: Skatīt kā _simbolus

en: View as _Detailed List
lv: Skatīt kā _detalizētu sarakstu

en: _Actions
lv: _Darbības

en: _Bookmarks
lv: _Grāmatzīmes

en: Open in _Terminal
lv: Atvērt konsolē

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: Online Help
lv: Palīdzība internetā

en: Choose a bookmark to connect to
lv: Izvēlieties, kurai grāmatzīmi pieslēgties

en: Disconnect the selected resource
lv: Atslēgt izvēlēto resursu

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
lv: Atvērt grāmatzīmju pārvaldnieku, lai pievienotu, labotu vai dzēstu grāmatzīmes

en: Open the selected resource with a file manager
lv: Atvērt izvēlēto resursu ar failu pārvaldnieku

en: Start a terminal from here
lv: Startēt konsoli šeit

en: Quit Gigolo
lv: Iziet no gigolo

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
lv: Vienkāršs priekšgals, lai viegli pieslēgtos attālinātām failu sistēmām
