Xfce Apps - en to nl translation catalogue (149 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
nl: Verbind alle bladwijzers die zijn gemarkeerd voor 'automatisch verbinden' en sluit af

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
nl: Negeer reeds draaiende instanties, forceer het openen van een nieuwe instantie

en: Print a list of supported URI schemes
nl: Druk een lijst af van ondersteunde URI-schema's

en: Be verbose
nl: Wees spraakzaam

en: Show version information
nl: Toon versie-informatie

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
nl: - een eenvoudige grafische schil om makkelijk te verbinden met bestandssystemen op afstand

en: Unix Device
nl: Unix-apparaat

en: Windows Share
nl: Windows-Deel

en: WebDAV (secure)
nl: WebDAV (beveiligd)

en: Network
nl: Netwerk

en: Archive
nl: Archief

en: Photos
nl: Foto's

en: Custom Location
nl: Aangepaste locatie

en: Connecting to "%s"
nl: Verbinding aan het maken met '%s'

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
nl: Een eenvoudige grafische schil om gemakkelijk verbinding te maken met bestandssystemen op afstand en om partities op uw harde schijf aan te koppelen

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
nl: Gigolo kan de volgende door GVfs verstrekte protocollen gebruiken:

en: Supported Protocols
nl: Ondersteunde protocollen

en: The command '%s' failed
nl: De opdracht '%s' is mislukt

en: Error
nl: Fout

en: Invalid terminal command
nl: Ongeldige terminalopdracht

en: No default location available for "%s"
nl: Geen standaardlocatie beschikbaar voor '%s'

en: Edit _Bookmark
nl: Bewerk bladwijzer

en: Create _Bookmark
nl: Maak _bladwijzer

en: Connected
nl: Verbonden

en: Service Type
nl: Diensttype

en: Name
nl: Naam

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Move it now?
nl: Nu verplaatsen?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
nl: Gigolo moet uw oude instellingenmap verplaatsen voordat hij begint.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
nl: Uw oude instellingenmap '%s' kon niet worden verplaatst naar '%s' (%s). Verplaats de map a.u.b. handmatig naar de nieuwe locatie.

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Domain: %s
nl: Domein: %s

en: Share: %s
nl: Deel: %s

en: Folder: %s
nl: Map: %s

en: Path: %s
nl: Pad: %s

en: Host
nl: Gastheercomputer

en: Port
nl: Poort

en: Auto-Connect
nl: Automatisch verbinden

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Other information
nl: Overige informatie

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: Edit Bookmarks
nl: Bladwijzers bewerken

en: _Close
nl: Slui_ten

en: You must enter a name for the bookmark.
nl: U moet een naam voor de bladwijzer invoeren.

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
nl: De ingevoerde bladwijzernaam is al in gebruik. Kies a.u.b. een andere.

en: You must enter a server address or name.
nl: U moet een serveradres of -naam invullen.

en: You must enter a share name.
nl: U moet een Deel-naam invullen.

en: You must enter a valid URI for the connection.
nl: U moet een geldige URI voor de verbinding invullen.

en: _Device:
nl: _Apparaat:

en: Create Bookmark
nl: Maak bladwijzer

en: Edit Bookmark
nl: Bewerk bladwijzer

en: _OK
nl: _Oké

en: Connect to Server
nl: Verbind met server

en: Co_nnect
nl: _Verbinden

en: _Cancel
nl: _Afbreken

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
nl: Bladwijzer-instellingen

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _Color:
nl: _Kleur:

en: Au_to-Connect:
nl: Automatisch verbinden:

note: Connection Settings
en: Connection Settings
nl: Verbindingsinstellingen

en: Service t_ype:
nl: Diensttype:

en: _Location (URI):
nl: _Locatie (URI):

en: P_ath:
nl: P_ad:

en: _Share:
nl: _Deel:

note: Optional Information
en: Optional Information
nl: Optionele informatie

en: _Port:
nl: _Poort :

en: Set the port to 0 to use the default port
nl: Stel de poort in op 0 om de standaardpoort te gebruiken

en: _Folder:
nl: _Map:

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
nl: Dit wordt niet gebruikt voor de eigenlijke aankoppeling, het is slechts benodigd voor het openen van het koppelpunt in een bestandbeheerder

en: _Domain:
nl: _Domein :

en: _User Name:
nl: _Gebruikersnaam:

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Text
nl: Tekst

en: Both
nl: Beide

en: Both horizontal
nl: Beide horizontaal

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Symbols
nl: Symbolen

en: Detailed List
nl: Gedetailleerde lijst

en: General
nl: Algemeen

note: Row
en: _File Manager
nl: Bestandbeheerder

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
nl: Voer de naam in van een programma om te gebruiken voor het openen of bekijken van koppelpunten

note: Row
en: _Terminal
nl: _Terminalvenster

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
nl: Voer de naam in van een programma om te gebruiken voor het openen van koppelpunten in een terminalvenster

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
nl: Tussenpoos voor automatisch verbinden met bladwijzer

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
nl: Hoe vaak te proberen om automatisch verbinding te maken met bladwijzers, in seconden. Nul schakelt controleren uit.

en: Interface
nl: Bediening

en: _Save window position and geometry
nl: _Sla vensterpositie en -afmetingen op

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
nl: Slaat de vensterpositie en -afmetingen op en herstelt die bij het opstarten

en: Show status _icon in the Notification Area
nl: Toon status_pictogram in het meldingenvak

en: Start _minimized in the Notification Area
nl: Start ge_minimaliseerd in het meldingenvak

en: Show side panel
nl: Toon zijpaneel

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
nl: Al dan niet een zijpaneel tonen voor het doorzoeken van het lokale netwerk op beschikbare Samba/Windows-Delen en een bladwijzerlijst

en: Show auto-connect error messages
nl: Toon foutmeldingen voor automatisch verbinden

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
nl: Al dan niet foutmeldingdialoogvensters tonen als het automatisch verbinden met bladwijzers mislukt

en: _Connection List Mode
nl: _Verbindingslijst-modus

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Show _toolbar
nl: Toon _werkbalk

en: St_yle
nl: St_ijl

en: _Orientation
nl: _Oriëntatie

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: No bookmark
nl: Geen bladwijzer

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
nl: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Verbonden: Ja
    Diensttype: %s
    Bladwijzer: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
nl: <b>Unix-apparaat: %s</b>

en: unknown
nl: onbekend

en: Connecting to "%s" failed.
nl: Verbinding maken met '%s' is mislukt.

en: Disconnecting from "%s" failed.
nl: Verbinding verbreken met '%s' is mislukt.

en: Connecting
nl: Verbinding aan het maken

en: No Workgroups found
nl: Geen werkgroepen gevonden

en: No Shares found
nl: Geen Delen gevonden

en: No Hosts found
nl: Geen gastheercomputers gevonden

en: _Connect
nl: Ver_binden

en: Connect to the selected share
nl: Verbinden met het gekozen Deel

en: Create a bookmark from the selected share
nl: Maak een bladwijzer van het gekozen Deel

en: Refresh the network list
nl: Ververs de netwerklijst

en: Close panel
nl: Sluit paneel

en: No bookmarks
nl: Geen bladwijzers

en: Connect to the selected bookmark
nl: Verbind met de gekozen bladwijzer

en: _File
nl: _Bestand

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _Edit Bookmarks
nl: Bladwijzers bewerken

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _View
nl: _Tonen

en: _Toolbar
nl: Werkbalk

en: Side _Panel
nl: Zijpa_neel

en: Status _Icon
nl: Status_pictogram

en: View as _Symbols
nl: Bekijk als _symbolen

en: View as _Detailed List
nl: Bekijk als _gedetailleerde lijst

en: _Actions
nl: _Acties

en: _Disconnect
nl: Verbinding ver_breken

en: _Bookmarks
nl: Blad_wijzers

en: _Open
nl: _Openen

en: Open in _Terminal
nl: Openen in _terminalvenster

en: _Copy URI
nl: URI _kopiëren

en: _Help
nl: _Hulp

en: Online Help
nl: Hulp op het internet

en: About
nl: Over

en: Choose a bookmark to connect to
nl: Kies een bladwijzer om verbinding mee te maken

en: Disconnect the selected resource
nl: Koppel de gekozen bron los

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
nl: Open de bladwijzerbeheerder om bladwijzers toe te voegen, te bewerken of te verwijderen

en: Open the selected resource with a file manager
nl: Open de gekozen bron met een bestandbeheerder

en: Start a terminal from here
nl: Start vanuit hier een terminalvenster

en: Open _Terminal
nl: _Terminalvenster openen

en: Quit Gigolo
nl: Sluit Gigolo

en: _Edit Bookmark
nl: Bladwijzer be_werken

en: Frontend for GIO/GVfs
nl: Bedieningsschil voor GIO/GVfs

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
nl: Een eenvoudige grafische schil om makkelijk te verbinden met bestandssystemen op afstand
