Xfce Apps - en to pl translation catalogue (146 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
pl: Łączy wszystkie zakładki oznaczone jako „Automatyczne nawiązywanie połączenia” i kończy

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
pl: Ignoruje uruchomione wystąpienia programu i uruchamia nowe wystąpienie

en: Print a list of supported URI schemes
pl: Wypisuje listę obsługiwanych schematów adresów URI

en: Be verbose
pl: Wypisuje szczegółowe komunikaty

en: Show version information
pl: Wyświetla informacje o wersji i kończy

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
pl: - Łączy z lokalnymi i zdalnymi systemami plików

en: Unix Device
pl: Nośnik Unix

en: Windows Share
pl: Udział Windows

en: WebDAV (secure)
pl: WebDAV (bezpieczny)

en: Network
pl: Sieć

en: Archive
pl: Archiwum

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Custom Location
pl: Własne położenie

en: Connecting to "%s"
pl: Nawiązywanie połączenia z „%s”

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
pl: Łączy z lokalnymi i zdalnymi systemami plików

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
pl: Program obsługuje następujące protokoły za pośrednictwem GVfs:

en: Supported Protocols
pl: Obsługiwane protokoły

en: The command '%s' failed
pl: Nie udało się wykonać polecenia „%s”

en: Error
pl: Błąd

en: Invalid terminal command
pl: Niewłaściwe polecenie

en: No default location available for "%s"
pl: Domyślne lokacja jest niedostępna dla "%s"

en: Edit _Bookmark
pl: Edytuj _zakładkę

en: Create _Bookmark
pl: _Utwórz zakładkę

en: Connected
pl: Połączony

en: Service Type
pl: Typ usługi

en: Name
pl: Nazwa

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Move it now?
pl: Przenieść go?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
pl: Należy przenieść dotychczasowy katalog konfiguracji przed uruchomieniem programu.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
pl: Nie można przenieść katalogu konfiguracji „%s” do położenia „%s” (%s). Proszę przenieść katalog samodzielnie.

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Domain: %s
pl: Domena: %s

en: Share: %s
pl: Udział: %s

en: Folder: %s
pl: Katalog: %s

en: Path: %s
pl: Ścieżka: %s

en: Host
pl: Komputer zdalny

en: Auto-Connect
pl: Automatyczne nawiązywanie połączenia

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Other information
pl: Inne informacje

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Delete
pl: _Usuń

en: Edit Bookmarks
pl: Edycja zakładek

en: _Close
pl: _Zamknij

en: You must enter a name for the bookmark.
pl: Proszę wprowadzić nazwę zakładki.

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
pl: Wprowadzona nazwa zakładki jest już używana. Proszę wybrać inną.

en: You must enter a server address or name.
pl: Proszę wprowadzić adres lub nazwę serwera.

en: You must enter a share name.
pl: Proszę wprowadzić nazwę udziału.

en: You must enter a valid URI for the connection.
pl: Proszę wprowadzić poprawny adres URI, aby nawiązać połączenie.

en: _Device:
pl: _Urządzenie:

en: _Server:
pl: _Serwer:

en: Create Bookmark
pl: Nowa zakładka

en: Edit Bookmark
pl: Edycja zakładki

en: Connect to Server
pl: Nawiązywanie połączenia

en: Co_nnect
pl: _Połącz

en: _Cancel
pl: A_nuluj

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
pl: Ustawienia zakładek

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _Color:
pl: _Kolor:

en: Au_to-Connect:
pl: Au_tomatyczne nawiązywanie połączenia:

note: Connection Settings
en: Connection Settings
pl: Ustawienia połączenia

en: Service t_ype:
pl: _Typ usługi:

en: _Location (URI):
pl: _Położenie (URI):

en: P_ath:
pl: Ś_cieżka:

en: _Share:
pl: _Udział:

note: Optional Information
en: Optional Information
pl: Dodatkowe informacje

en: Set the port to 0 to use the default port
pl: Ustawia port usługi. Port 0 oznacza domyślny port usługi.

en: _Folder:
pl: _Katalog:

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
pl: Konieczne jedynie do otwarcia punktu montowania w przeglądarce plików, nie do właściwego zamontowania

en: _Domain:
pl: _Domena:

en: _User Name:
pl: _Nazwa użytkownika:

en: Icons
pl: Ikony

en: Text
pl: Etykiety

en: Both
pl: Etykiety poniżej ikon

en: Both horizontal
pl: Etykiety obok ikon

en: Horizontal
pl: Pozioma

en: Vertical
pl: Pionowa

en: Symbols
pl: Ikony

en: Detailed List
pl: Lista szczegółowa

en: General
pl: Ogólne

note: Row
en: _File Manager
pl: _Menedżer plików:

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
pl: Wprowadza nazwę programu używanego do przeglądania systemów plików

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
pl: Wprowadza nazwę programu używanego do przeglądania systemów plików

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
pl: Odstęp czasu pomiędzy próbami nawiązania
    automatycznego połączenia:

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
pl: Określa czas pomiędzy próbami nawiązywania połączenia z zasobami, wyrażony w sekundach. Wprowadzenie wartości 0 wyłącza automatyczne nawiązywanie połączenia.

en: Interface
pl: Interfejs

en: _Save window position and geometry
pl: _Zachowanie pozycji i rozmiaru okna

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
pl: Zapisuje pozycję oraz rozmiar okna i przywraca je po uruchomieniu programu

en: Show status _icon in the Notification Area
pl: _Ikona obszaru powiadamiania

en: Start _minimized in the Notification Area
pl: Uruchamianie w obszarze p_owiadamiania

en: Show side panel
pl: Panel boczny

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
pl: Wyświetla panel boczny służący do przeglądania zakładek i dostępnych udziałów Samba/Windows

en: Show auto-connect error messages
pl: Komunikaty błędów automatycznego łączenia

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
pl: Wyświetla komunikaty błędów automatycznego nawiązywania połączeń

en: _Connection List Mode
pl: _Widok listy połączeń:

en: Toolbar
pl: Pasek narzędziowy

en: Show _toolbar
pl: _Wyświetlanie

en: St_yle
pl: _Wygląd:

en: _Orientation
pl: _Orientacja:

en: Preferences
pl: Preferencje

en: No bookmark
pl: Brak zakładek

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
pl: <b>%s</b>
    
    Adres URI: %s
    Połączony: Tak
    Typ usługi: %s
    Bookmark: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
pl: <b>Nośnik Unix: %s</b>

en: unknown
pl: nieznany

en: Connecting to "%s" failed.
pl: Nie udało się połączyć z „%s”.

en: Disconnecting from "%s" failed.
pl: Nie udało się przerwać połączenia z „%s”.

en: Connecting
pl: Nawiązywanie połączenia

en: No Workgroups found
pl: Nie odnaleziono grup roboczych

en: No Shares found
pl: Nie odnaleziono udziałów

en: No Hosts found
pl: Nie odnaleziono komputerów zdalnych

en: _Connect
pl: _Połącz

en: Connect to the selected share
pl: Nawiązuje połączenie z zaznaczonym udziałem

en: Create a bookmark from the selected share
pl: Tworzy zakładkę do zaznaczonego udziału

en: Refresh the network list
pl: Wczytuje ponownie listę sieci

en: Close panel
pl: Zamyka panel

en: No bookmarks
pl: Brak

en: Connect to the selected bookmark
pl: Nawiązuje połączenie z zasobem wskazywanym przez zakładkę

en: _File
pl: _Plik

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: _Edit Bookmarks
pl: _Edytuj zakładki

en: _Preferences
pl: P_referencje

en: _View
pl: _Widok

en: _Toolbar
pl: _Pasek narzędziowy

en: Side _Panel
pl: P_anel boczny

en: Status _Icon
pl: _Ikona obszaru powiadamiania

en: View as _Symbols
pl: _Ikony

en: View as _Detailed List
pl: _Lista szczegółowa

en: _Actions
pl: _Czynność

en: _Disconnect
pl: _Rozłącz

en: _Bookmarks
pl: _Zakładki

en: _Open
pl: _Otwórz

en: Open in _Terminal
pl: Otwórz w _terminalu

en: _Copy URI
pl: _Skopiuj URI

en: _Help
pl: Pomo_c

en: Online Help
pl: Pomoc online

en: About
pl: O programie

en: Choose a bookmark to connect to
pl: Łączy z zasobem wskazywanym przez zakładkę

en: Disconnect the selected resource
pl: Przerywa połączenie z zaznaczonymi zasobami

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
pl: Otwiera okno menedżera zakładek

en: Open the selected resource with a file manager
pl: Otwiera zaznaczone zasoby za pomocą menedżera plików

en: Start a terminal from here
pl: Rozpocznij w terminalu od tego miejsca

en: Open _Terminal
pl: Otwórz _terminal

en: Quit Gigolo
pl: Kończy działanie programu

en: _Edit Bookmark
pl: _Edytuj zakładkę

en: Frontend for GIO/GVfs
pl: Nakładka na GIO/GVfs

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
pl: Łączy z lokalnymi i zdalnymi systemami plików
