Xfce Apps - en to sk translation catalogue (144 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
sk: Pripojiť všetky záložky označené ako "pripojiť automaticky" a ukončiť

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
sk: Ignorovať spustené inštancie, vynútiť otvorenie novej inštancie

en: Print a list of supported URI schemes
sk: Vypísať zoznam podporovaných schém URI

en: Be verbose
sk: Podrobné informácie

en: Show version information
sk: Zobraziť informácie o verzii

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
sk: - jednoduché rozhranie pre ľahké pripojenie k vzdialeným systémom súborov.

en: Unix Device
sk: Zariadenie Unixu

en: Windows Share
sk: Zdieľaný priečinok Windows

en: WebDAV (secure)
sk: WebDAV (zabezbečený)

en: Network
sk: Sieť

en: Archive
sk: Archív

en: Photos
sk: Fotky

en: Custom Location
sk: Vlastné umiestnenie

en: Connecting to "%s"
sk: Pripojovanie k "%s"

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
sk: Jednoduché rozhranie pre ľahké pripojenie k vzdialeným systémom súborov

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
sk: Aplikácia Gigolo môže používať nasledujúce protokoly poskytované systémom súborov GVfs:

en: Supported Protocols
sk: Podporované protokoly

en: The command '%s' failed
sk: Príkaz '%s' zlyhal

en: Error
sk: Chyba

en: Invalid terminal command
sk: Neplatný príkaz terminálu

en: No default location available for "%s"
sk: Nie je predvolené umiestnenie pre "%s"

en: Edit _Bookmark
sk: Upraviť _záložku

en: Create _Bookmark
sk: Vytvoriť _záložku

en: Connected
sk: Pripojený

en: Service Type
sk: Typ služby

en: Name
sk: Názov

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Move it now?
sk: Presunúť teraz?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
sk: Aplikácia Gigolo potrebuje pred spustením presunúť starý priečinok s nastaveniami.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
sk: Váš starý adresár s nastaveniami "%s" nemohol byť presunutý do "%s" (%s). Prosím presuňte ho do nového umiestnenia ručne.

en: Warning
sk: Varovanie

en: Domain: %s
sk: Doména: %s

en: Share: %s
sk: Zdieľaný priečinok: %s

en: Folder: %s
sk: Priečinok: %s

en: Path: %s
sk: Cesta: %s

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Auto-Connect
sk: Pripojiť _automaticky

en: Username
sk: Užívateľské meno

en: Other information
sk: Ďalšie informácie

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: Edit Bookmarks
sk: Upraviť záložky

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: You must enter a name for the bookmark.
sk: Musíte zadať názov záložky

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
sk: Zadaný názov záložky je už použitý. Zvoľte nejaký iný.

en: You must enter a server address or name.
sk: Musíte zadať adresu alebo názov servera.

en: You must enter a share name.
sk: Musíte zadať názov zdieľanej zložky.

en: You must enter a valid URI for the connection.
sk: Musíte zadať platné URI pre pripojenie.

en: _Device:
sk: _Zariadenie:

en: Create Bookmark
sk: Vytvoriť záložku

en: Edit Bookmark
sk: Upraviť záložku

en: Connect to Server
sk: Pripojiť sa k serveru

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
sk: Nastavenia záložiek

en: _Name:
sk: _Názov:

en: _Color:
sk: _Farba:

en: Au_to-Connect:
sk: Au_tomaticky pripojiť:

note: Connection Settings
en: Connection Settings
sk: Nastavenia pripojenia

en: Service t_ype:
sk: _Typ služby:

en: _Location (URI):
sk: _Umiestenie (URI):

en: P_ath:
sk: _Cesta:

en: _Share:
sk: _Zdieľaná zložka

note: Optional Information
en: Optional Information
sk: Voliteľné informácie

en: Set the port to 0 to use the default port
sk: Pre použitie predvoleného portu nastavte hodnotu portu na 0

en: _Folder:
sk: _Priečinok:

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
sk: Toto nie je aktuálne pripojené, je to potrebné iba pre otvorenie prípojného bodu v prehliadači súborov

en: _Domain:
sk: _Doména:

en: _User Name:
sk: _Užívateľské meno:

en: Icons
sk: Ikony

en: Both
sk: Text s ikonami

en: Both horizontal
sk: Text s ikonami vodorovne

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Symbols
sk: Symboly

en: Detailed List
sk: Podrobný zoznam

en: General
sk: Všeobecné

note: Row
en: _File Manager
sk: _Správca súborov

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
sk: Zadajte názov programu používaného pre zobrazovanie prípojných bodov

note: Row
en: _Terminal
sk: _Terminál

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
sk: Zadajte názov programu pre otvorenie prípojných bodov v termináli

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
sk: _Interval automatického pripojenia záložky

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
sk: Ako často sa majú automaticky pripájať záložky, v sekundách. Nula opakované pripájanie zakáže.

en: Interface
sk: Rozhranie

en: _Save window position and geometry
sk: _Uložiť pozíciu a rozmery okna

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
sk: Uloží pozíciu a rozmery okna a obnoví ich pri štarte

en: Show status _icon in the Notification Area
sk: Zobrazovať _ikonu v systémovej oblasti

en: Start _minimized in the Notification Area
sk: Spustiť _minimalizované v systémovej oblasti

en: Show side panel
sk: Zobraziť bočný panel

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
sk: Zobrazovanie postranného panelu pre prehliadanie dostupných zdieľaných priečinkov Samba/Windows v lokálnej sieti a zoznamu záložiek

en: Show auto-connect error messages
sk: Zobraziť chybové správy automatického pripojenia

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
sk: Zobrazovanie chybových dialógov pri zlyhaní automatického pripojenia záložiek

en: _Connection List Mode
sk: _Režim zoznamu pripojení

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Show _toolbar
sk: Zobraziť _panel nástrojov

en: St_yle
sk: Š_týly

en: _Orientation
sk: _Orientácia

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: No bookmark
sk: Žiadne záložky

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
sk: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Pripojený: áno
    Typ služby: %s
    Záložka: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
sk: <b>Zariadenie Unixu: %s</b>

en: unknown
sk: neznámy

en: Connecting to "%s" failed.
sk: Pripojenie na "%s" zlyhalo.

en: Disconnecting from "%s" failed.
sk: Odpojenie na "%s" zlyhalo.

en: Connecting
sk: Pripojovanie

en: No Workgroups found
sk: Neboli nájdené žiadne pracovné skupiny

en: No Shares found
sk: Neboli nájdené žiadne zdielané zložky

en: No Hosts found
sk: Neboli nájdení žiadny hostitelia

en: _Connect
sk: _Pripojiť

en: Connect to the selected share
sk: Pripojiť sa k vybranej zdieľanej zložke

en: Create a bookmark from the selected share
sk: Vytvoriť záložku z vybranej zdieľanej zložky

en: Refresh the network list
sk: Obnoviť zoznam sietí

en: Close panel
sk: Zatvoriť panel

en: No bookmarks
sk: Žiadne záložky

en: Connect to the selected bookmark
sk: Pripojiť sa k vybranej záložke

en: _File
sk: _Súbor

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: _Edit Bookmarks
sk: _Upraviť záložku

en: _Preferences
sk: Nas_tavenia

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _Toolbar
sk: Panel _nástrojov

en: Side _Panel
sk: Bočný _panel

en: Status _Icon
sk: _Stavová ikona

en: View as _Symbols
sk: Zobraziť ako _ikony

en: View as _Detailed List
sk: Zobraziť ako _podrobný zoznam

en: _Actions
sk: _Akcie

en: _Disconnect
sk: O_dpojiť

en: _Bookmarks
sk: _Záložky

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: Open in _Terminal
sk: Otvoriť v _Termináli

en: _Copy URI
sk: S_kopírovať URI

en: _Help
sk: _Pomocník

en: Online Help
sk: Pomocník online

en: About
sk: O programe

en: Choose a bookmark to connect to
sk: Vyberte záložku k pripojeniu

en: Disconnect the selected resource
sk: Odpojiť vybrané zdroje

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
sk: Otvoriť, upraviť alebo odstrániť záložky pomocou správcu záložiek

en: Open the selected resource with a file manager
sk: Otvoriť vybraný zdroj správcom súborov

en: Start a terminal from here
sk: Otvoriť túto pozíciu v termináli

en: Open _Terminal
sk: Otvoriť _terminál

en: Quit Gigolo
sk: Ukončiť aplikáciu Gigolo

en: _Edit Bookmark
sk: _Upraviť záložku

en: Frontend for GIO/GVfs
sk: Frontend pre GIO/GVfs

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
sk: Jednoduché rozhranie pre ľahké pripojenie k vzdialeným systémom súborov.
