Xfce Apps - en to sl translation catalogue (150 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
sl: Poveži zaznamke z oznako "samodejno poveži" in končaj

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
sl: Prezri vse zagnane primerke in odpri nov primerek

en: Print a list of supported URI schemes
sl: Seznam podprtih URI-jev

en: Be verbose
sl: Podroben izpis

en: Show version information
sl: Podatki o različici

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
sl: - enostavno začelje za povezavo z oddaljenimi datotečnimi sistemi

en: Unix Device
sl: Naprava Unix

en: Windows Share
sl: Souporaba Windows

en: SSH / SFTP
sl: SSH/SFTP

en: WebDAV (secure)
sl: WebDAV (varno)

en: Network
sl: Omrežje

en: Archive
sl: Arhiv

en: Photos
sl: Fotografije

en: Custom Location
sl: Po meri

en: Connecting to "%s"
sl: Povezovanje z "%s"

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
sl: Enostavno začelje za povezavo s krajevnimi in oddaljenimi datotečnimi sistemi

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
sl: Gigolo podpira naslednje protokole, ki jih ponuja GVFS:

en: Supported Protocols
sl: Podprti protokoli

en: The command '%s' failed
sl: Ukaz "%s" je spodletel

en: Error
sl: Napaka

en: Invalid terminal command
sl: Neveljaven ukaz

en: No default location available for "%s"
sl: Za "%s" ne obstaja privzeto mesto

en: Edit _Bookmark
sl: Uredi _zaznamek

en: Create _Bookmark
sl: Ustvari _zaznamek

en: Connected
sl: Povezava

en: Service Type
sl: Storitev

en: Name
sl: Ime

en: Bookmarks
sl: Zaznamki

en: Move it now?
sl: Ali želite premakniti stare nastavitvene datoteke?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
sl: Pred začetkom mora Gigolo premakniti stare nastavitvene datoteke.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
sl: Mape s starimi nastavitvenimi datotekami "%s" ni mogoče prestaviti v "%s" (%s). Prosimo, ročno premaknite mapo na novo mesto.

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Domain: %s
sl: Domena: %s

en: Share: %s
sl: Souporaba: %s

en: Folder: %s
sl: Mapa: %s

en: Path: %s
sl: Pot: %s

en: Host
sl: Gostitelj

en: Port
sl: Vrata

en: Auto-Connect
sl: Samodejna povezava

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Other information
sl: Podrobnosti

en: _Add
sl: Dod_aj

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _Delete
sl: _Izbriši

en: Edit Bookmarks
sl: Uredi zaznamke

en: _Close
sl: _Zapri

en: You must enter a name for the bookmark.
sl: Prosimo, vnesite ime zaznamka.

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
sl: Zaznamek s tem imenom že obstaja. Prosimo, vnesite drugo ime.

en: You must enter a server address or name.
sl: Prosimo, vnesite ime ali naslov strežnika.

en: You must enter a share name.
sl: Prosimo, vnesite ime souporabe.

en: You must enter a valid URI for the connection.
sl: Prosimo, vnesite veljaven naslov URI.

en: _Device:
sl: _Naprava:

en: _Server:
sl: _Strežnik:

en: Create Bookmark
sl: Ustvari zaznamek

en: Edit Bookmark
sl: Uredi zaznamek

en: _OK
sl: _V redu

en: Connect to Server
sl: Poveži se s strežnikom

en: Co_nnect
sl: _Poveži

en: _Cancel
sl: _Prekliči

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
sl: Nastavitve za zaznamke

en: _Name:
sl: _Ime:

en: _Color:
sl: _Barva:

en: Au_to-Connect:
sl: Samode_jno povezovanje:

note: Connection Settings
en: Connection Settings
sl: Nastavitve povezave

en: Service t_ype:
sl: S_toritev:

en: _Location (URI):
sl: _Mesto (URI):

en: P_ath:
sl: _Pot:

en: _Share:
sl: Sou_poraba:

note: Optional Information
en: Optional Information
sl: Dodatne informacije

en: _Port:
sl: _Vrata:

en: Set the port to 0 to use the default port
sl: Če želite uporabiti privzeta vrata, vnesite 0

en: _Folder:
sl: M_apa:

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
sl: Priklopna točka je uporabljena samo za odpiranje zaznamka v upravljalniku datotek

en: _Domain:
sl: _Domena:

en: _User Name:
sl: _Uporabniško ime:

en: Icons
sl: Ikone

en: Text
sl: Besedilo

en: Both
sl: Oboje (navpično)

en: Both horizontal
sl: Oboje (vodoravno)

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Symbols
sl: Ikone

en: Detailed List
sl: Seznam

en: General
sl: Splošno

note: Row
en: _File Manager
sl: _Upravljalnik datotek

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
sl: Vnesite ime programa, s katerim želite odpreti priklopne točke

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
sl: Vnesite ime programa, s katerim želite v terminalu odpreti priklopne točke

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
sl: _Razmik med samodejnimi povezavami

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
sl: Kako pogosto naj Gigolo poskuša samodejno povezati zaznamke (v sekundah).

en: Interface
sl: Vmesnik

en: _Save window position and geometry
sl: _Shrani položaj in obliko okna

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
sl: Shrani položaj in obliko okna ter ju obnovi ob zagonu programa

en: Show status _icon in the Notification Area
sl: Pokaži _ikono stanja v obvestilnem področju

en: Start _minimized in the Notification Area
sl: Zaženi v _obvestilnem področju

en: Show side panel
sl: Pokaži stranski pult

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
sl: Ali naj se pokaže stranski pano s krajevnimi souporabami Samba in Windows ter seznamom zaznamkov

en: Show auto-connect error messages
sl: Pokaži obvestila o napakah samodejnih povezav

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
sl: Ali naj se ob neuspešni samodejni povezavi pokaže pogovorno okno z napakami

en: _Connection List Mode
sl: _Pogled

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica

en: Show _toolbar
sl: _Pokaži orodno vrstico

en: St_yle
sl: _Slog

en: _Orientation
sl: _Usmerjenost

en: Preferences
sl: Možnosti

en: No bookmark
sl: Ni zaznamkov

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
sl: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Povezava: Da
    Storitev: %s
    Zaznamek: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
sl: <b>Naprava Unix: %s</b>

en: unknown
sl: neznano

en: Connecting to "%s" failed.
sl: Povezovanje z "%s" ni uspelo.

en: Disconnecting from "%s" failed.
sl: Prekinitev povezave z "%s" ni uspela.

en: Connecting
sl: Povezovanje

en: No Workgroups found
sl: Delovne skupine ni mogoče najti

en: No Shares found
sl: Souporabe ni mogoče najti

en: No Hosts found
sl: Gostitelja ni mogoče najti

en: _Connect
sl: _Poveži

en: Connect to the selected share
sl: Poveži se z izbrano souporabo

en: Create a bookmark from the selected share
sl: Ustvari zaznamek iz izbrane souporabe

en: Refresh the network list
sl: Osveži seznam omrežij

en: Close panel
sl: Zapri pult

en: No bookmarks
sl: Ni zaznamkov

en: Connect to the selected bookmark
sl: Poveži se z izbranim zaznamkom

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Quit
sl: _Končaj

en: _Edit Bookmarks
sl: _Uredi zaznamke

en: _Preferences
sl: _Možnosti

en: _View
sl: _Prikaz

en: _Toolbar
sl: _Orodna vrstica

en: Side _Panel
sl: _Stranski pano

en: Status _Icon
sl: I_kona stanja

en: View as _Symbols
sl: _Ikone

en: View as _Detailed List
sl: _Podroben seznam

en: _Actions
sl: D_ejanja

en: _Disconnect
sl: _Prekini povezavo

en: _Bookmarks
sl: _Zaznamki

en: _Open
sl: _Odpri

en: Open in _Terminal
sl: Odpri v _terminalu

en: _Copy URI
sl: _Kopiraj URI

en: _Help
sl: _Pomoč

en: Online Help
sl: Pomoč na spletu

en: About
sl: O programu

en: Choose a bookmark to connect to
sl: Izberite zaznamek, s katerim se želite povezati

en: Disconnect the selected resource
sl: Prekini povezavo z izbranim virom

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
sl: Odpri upravljalnik zaznamkov

en: Open the selected resource with a file manager
sl: Odpri izbrani vir v upravljalniku datotek

en: Start a terminal from here
sl: Odpri terminal tukaj

en: Open _Terminal
sl: Odpri _terminal

en: Quit Gigolo
sl: Končaj

en: _Edit Bookmark
sl: Ur_edi zaznamek

en: Frontend for GIO/GVfs
sl: Vmesnik za GIO/GVfs

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
sl: Enostavno začelje za povezavo z oddaljenimi datotečnimi sistemi
