Xfce Apps - en to tr translation catalogue (149 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
tr: 'Kendiliğinden bağlan' olarak imlenen tüm yer imlerini bağla ve çık

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
tr: Çalışan örnekleri yoksay, yeni bir örnek açmaya zorla

en: Print a list of supported URI schemes
tr: Desteklenen URI şemaları listesini göster

en: Be verbose
tr: Ayrıntılı çıktı göster

en: Show version information
tr: Sürüm bilgisini göster

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
tr: - uzak dosya sistemlerine bağlanmak için tasarlanmış basit arayüz uygulaması

en: Unix Device
tr: Unix Aygıtı

en: Windows Share
tr: Windows Paylaşımı

en: WebDAV (secure)
tr: WebDAV (güvenli)

en: Network
tr: Ağ

en: Archive
tr: Arşiv

en: Photos
tr: Resimler

en: Custom Location
tr: Özel Konum

en: Connecting to "%s"
tr: "%s" dosya sistemine bağlanılıyor

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
tr: Uzak ve yerel dosya sistemlerini bağlanmak/bağlamak için basit arayüz

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
tr: Gigolo, Gvfs tarafından sağlanan aşağıdaki iletişim kuralları kullanabilir:

en: Supported Protocols
tr: Desteklenen İletişim Kuralları

en: The command '%s' failed
tr: '%s' komutu başarısız

en: Error
tr: Hata

en: Invalid terminal command
tr: Geçersiz uçbirim komutu

en: No default location available for "%s"
tr: "%s" için uygun öntanımlı konum bulunmamakta

en: Edit _Bookmark
tr: Sık Kullanılanı Düzenle

en: Create _Bookmark
tr: Sık Kullanılan Oluş_tur

en: Connected
tr: Bağlandı

en: Service Type
tr: Servis Türü

en: Name
tr: Ad

en: Bookmarks
tr: Yer İmleri

en: Move it now?
tr: Şimdi taşınmasını istiyor musunuz?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
tr: Gigolo, çalıştırılmadan önce eski yapılandırma dizininizin taşınmasına gereksiniyor.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
tr: Eski yapılandırma dizini "%s" yeni hedef "%s" altına taşınamıyor (%s). Lütfen dizini el ile yeni konumuna taşıyın.

en: Warning
tr: Uyarı

en: Domain: %s
tr: Alan Adı: %s

en: Share: %s
tr: Paylaşım: %s

en: Folder: %s
tr: Dizin: %s

en: Path: %s
tr: Yol: %s

en: Host
tr: Sunucu

en: Port
tr: Bağlantı Noktası

en: Auto-Connect
tr: Kendiliğinden Bağlan

en: Username
tr: Kullanıcı Adı

en: Other information
tr: Diğer bilgi

en: _Add
tr: _Ekle

en: _Edit
tr: _Düzenle

en: _Delete
tr: _Sil

en: Edit Bookmarks
tr: Sık Kullanılanları Düzenle

en: _Close
tr: _Kapat

en: You must enter a name for the bookmark.
tr: Sık kullanılan ögeye ad girmelisiniz.

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
tr: Sık kullanılan için yazdığınız ad kullanımda. Lütfen başka ad seçin.

en: You must enter a server address or name.
tr: Sunucu adresi veya sunucu adı girmelisiniz.

en: You must enter a share name.
tr: Paylaşım adı girmeniz gerekmektedir.

en: You must enter a valid URI for the connection.
tr: Bağlantı kurmak için geçerli değeri girmelisiniz.

en: _Device:
tr: Ay_gıt:

en: _Server:
tr: _Sunucu:

en: Create Bookmark
tr: Sık Kullanılan Oluştur

en: Edit Bookmark
tr: Sık Kullanılanı Düzenle

en: _OK
tr: _Tamam

en: Connect to Server
tr: Sunucuya Bağlan

en: _Cancel
tr: _İptal

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
tr: Yer İmleri Ayarları

en: _Name:
tr: _Ad:

en: _Color:
tr: _Renk:

en: Au_to-Connect:
tr: _Kendiliğinden Bağlan:

note: Connection Settings
en: Connection Settings
tr: Bağlantı Ayarları

en: Service t_ype:
tr: Servis tü_rü:

en: _Location (URI):
tr: K_onum (URI):

en: P_ath:
tr: _Yol:

en: _Share:
tr: P_aylaşım:

note: Optional Information
en: Optional Information
tr: İsteğe Bağlı Bilgi

en: _Port:
tr: _Bağlantı Noktası:

en: Set the port to 0 to use the default port
tr: Öntanımlı bağlantı noktası kullanmak için 0 yazabilirsiniz

en: _Folder:
tr: _Dizin:

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
tr: Bu asıl bağlama için kullanılmaz, yalnızca bağlama noktasının dosya tarayıcısında açılması için gereklidir

en: _Domain:
tr: _Alan Adı:

en: _User Name:
tr: _Kullanıcı Adı:

en: Icons
tr: Simge

en: Text
tr: Yazı

en: Both
tr: Her ikisi de

en: Both horizontal
tr: Her ikisi de yatay

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Symbols
tr: Semboller

en: Detailed List
tr: Ayrıntılı Liste

en: General
tr: Genel

note: Row
en: _File Manager
tr: _Dosya Yöneticisi

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
tr: Bağlama noktalarını açmak veya görüntülemek için uygulama adı gir

note: Row
en: _Terminal
tr: _Uçbirim

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
tr: Bağlama noktalarını uçbirimde açmak için kullanılacak programın adını girin

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
tr: _Sık Kullanılana Kendiliğinden Bağlanma Aralığı

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
tr: Sık kullanılana kaç saniyede bir kendiliğinden bağlanılacağını tanımlar. Sıfır değeri bu işlemi etkisizleştirir.

en: Interface
tr: Arabirim

en: _Save window position and geometry
tr: Pencere konumunu ve boyutunu _kaydet

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
tr: Pencere konumunu ve boyutunu kaydeder, başlattığınızda bunları geri yükler

en: Show status _icon in the Notification Area
tr: Bildirim alanında durum s_imgesini göster

en: Start _minimized in the Notification Area
tr: Bildiri_m alanında küçültülmüş olarak başlat

en: Show side panel
tr: Yan paneli göster

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
tr: Kullanılabilir Samba/Windows ve yer imlerinin yan panelde gösterilmesi açık/kapalı

en: Show auto-connect error messages
tr: Kendiliğinden bağlan hata iletilerini göster

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
tr: Kendiliğinden bağlanılan sık kullanılanlar bağlanamadığında hata iletisi gösterilip gösterilmeyeceğini belirlemenizi sağlar

en: _Connection List Mode
tr: _Bağlantı Listesi Kipi

en: Toolbar
tr: Araç Çubuğu

en: Show _toolbar
tr: Araç çubuğunu gös_ter

en: St_yle
tr: Görünü_m

en: _Orientation
tr: _Dizilim

en: Preferences
tr: Tercihler

en: No bookmark
tr: Yer imi yok

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
tr: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Bağlı: Evet
    Hizmet Türü: %s
    Yer İmi: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
tr: <b>Unix aygıtı: %s</b>

en: unknown
tr: bilinmiyor

en: Connecting to "%s" failed.
tr: "%s" ile iletişim kurulamadı.

en: Disconnecting from "%s" failed.
tr: "%s" ile bağlantıyı kesme başarısız oldu.

en: Connecting
tr: Bağlanıyor

en: No Workgroups found
tr: Çalışma Grubu bulunamadı

en: No Shares found
tr: Paylaşım bulunamadı

en: No Hosts found
tr: Ana Makine bulunamadı

en: _Connect
tr: _Bağlan

en: Connect to the selected share
tr: Seçilen paylaşıma bağlan

en: Create a bookmark from the selected share
tr: Seçilen paylaşımdan sık kullanılan oluştur

en: Refresh the network list
tr: Ağ listesini yenile

en: Close panel
tr: Paneli kapat

en: No bookmarks
tr: Yer imi yok

en: Connect to the selected bookmark
tr: Seçilen yer imine bağlan

en: _File
tr: _Dosya

en: _Quit
tr: _Çık

en: _Edit Bookmarks
tr: _Sık Kullanılanları Düzenle

en: _Preferences
tr: _Tercihler

en: _View
tr: _Görünüm

en: _Toolbar
tr: _Araç Çubuğu

en: Side _Panel
tr: Yan _Panel

en: Status _Icon
tr: Durum S_imgesi

en: View as _Symbols
tr: _Sembol Görünümü

en: View as _Detailed List
tr: _Ayrıntılı Liste Görünümü

en: _Actions
tr: _Eylemler

en: _Disconnect
tr: _Bağlantıyı Kes

en: _Bookmarks
tr: Sık _Kullanılanlar

en: _Open
tr: _Aç

en: Open in _Terminal
tr: Uçbirimde _aç

en: _Copy URI
tr: URI'yı Kopyala

en: _Help
tr: _Yardım

en: Online Help
tr: Çevrim içi Yardım

en: About
tr: Hakkında

en: Choose a bookmark to connect to
tr: Bağlanmak için bir sık kullanılan seçin

en: Disconnect the selected resource
tr: Seçilen kaynak ile olan bağlantıyı kes

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
tr: Sık kullanılanlar yöneticisini aç

en: Open the selected resource with a file manager
tr: Seçilen kaynağı dosya yöneticisi ile aç

en: Start a terminal from here
tr: Buradan bir uçbirim başlat

en: Open _Terminal
tr: _Uçbirim Aç

en: Quit Gigolo
tr: Gigolo'yu Kapat

en: _Edit Bookmark
tr: Yer İmini _Düzenle

en: Frontend for GIO/GVfs
tr: GIO/GVfs için ön yüz

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
tr: Uzaktaki dosya sistemlerine bağlanmak için basit arayüz
