Xfce Apps - en to ug translation catalogue (134 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
ug: ‹ئاپتوماتىك باغلان› دەپ بەلگە سېلىنغان بارلىق خەتكۈشلەرنى باغلاپ چېكىنىدۇ

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
ug: ئىجرا بولۇۋاتقان ئۈلگىگە پەرۋا قىلماي، مەجبۇرىي يېڭى ئۈلگە ئاچ

en: Print a list of supported URI schemes
ug: ئىشلەتكىلى بولىدىغان URI تىزىمىنى بېسىپ چىقار

en: Be verbose
ug: ئەتراپلىق بولسۇن

en: Show version information
ug: نەشر ئۇچۇرىنى كۆرسەت

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
ug: - يىراقتىكى ھۆججەت سىستېمىسىغا باغلىنىشنى ئاسانلاشتۇرىدىغان ئاددىي ئالدى ئۇچ

en: Unix Device
ug: يۇنىكىس(Unix) ئۈسكۈنىسى

en: Windows Share
ug: ۋىندوۋس(Windows) ھەمبەھىر

en: WebDAV (secure)
ug: WebDAV(بىخەتەر)

en: Network
ug: تور

en: Archive
ug: ئارخىپ

en: Photos
ug: سۈرەتلەر

en: Custom Location
ug: ئىختىيارى ئورۇن

en: Connecting to "%s"
ug: باغلىنىۋاتقان ئورۇن «%s»

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
ug: يەرلىك ۋە يىراقتىكى ھۆججەت سىستېمىسىغا ئوڭاي باغلىنىدىغان/ئېگەرلەيدىغان ئاددىي ئالدى ئۇچ پروگراممىسى

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
ug: گىگولو(Gigolo) دا GVfs تەمىنلىگەن تۆۋەندىكى كېلىشىملەرنى ئىشلەتكىلى بولىدۇ

en: Supported Protocols
ug: قوللايدىغان كېلىشىملەر

en: The command '%s' failed
ug: بۇيرۇق ‹%s› مەغلۇپ بولدى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Invalid terminal command
ug: ئىناۋەتسىز تېرمىنال بۇيرۇقى

en: No default location available for "%s"
ug: «%s» نىڭ كۆڭۈلدىكى ئورنى يوق

en: Edit _Bookmark
ug: خەتكۈش تەھرىرلەش(_B)

en: Create _Bookmark
ug: خەتكۈش قۇرۇش(_B)

en: Connected
ug: باغلاندى

en: Service Type
ug: مۇلازىمەت تىپى

en: Name
ug: ئاتى

en: Bookmarks
ug: خەتكۈش

en: Gigolo
ug: گىگولو(Gigolo)

en: Move it now?
ug: ھازىر يۆتكىسۇنمۇ؟

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
ug: گىگولو(Gigolo) نى قوزغىتىشتىن بۇرۇن كونا تەڭشەك مۇندەرىجىسىنى يۆتكىۋېتىش كېرەك.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
ug: كونا تەڭشەك مۇندەرىجىسى «%s» نى «%s» (%s) گە يۆتكىگىلى بولمىدى. ئۇنى قولدا يۆتكەڭ.

en: Warning
ug: دىققەت

en: Domain: %s
ug: دائىرە: %s

en: Share: %s
ug: ھەمبەھىر: %s

en: Folder: %s
ug: قىسقۇچ: %s

en: Path: %s
ug: يول: %s

en: Host
ug: كومپيۇتېر

en: Port
ug: ئېغىز

en: Auto-Connect
ug: ئاپتوماتىك باغلىنىش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى

en: Other information
ug: باشقا ئۇچۇرلار

en: _Edit
ug: تەھرىر(_E)

en: _Delete
ug: ئۆچۈر(_D)

en: Edit Bookmarks
ug: خەتكۈش تەھرىرلەش

en: _Close
ug: تاقا(_C)

en: You must enter a name for the bookmark.
ug: خەتكۈش ئاتىنى كىرگۈزۈشىڭىز كېرەك.

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
ug: كىرگۈزگەن ئات مەۋجۇت. باشقا ئات كىرگۈزۈڭ.

en: You must enter a server address or name.
ug: مۇلازىمېتىر ئادرېسى ياكى ئاتىنى كىرگۈزۈشىڭىز كېرەك.

en: You must enter a share name.
ug: ھەمبەھىر ئاتىنى كىرگۈزۈشىڭىز كېرەك.

en: You must enter a valid URI for the connection.
ug: باغلىنىدىغان ئىناۋەتلىك URI نى كىرگۈزۈشىڭىز كېرەك.

en: _Device:
ug: ئۈسكۈنە(_D):

en: _Server:
ug: مۇلازىمېتىر(_S):

en: Create Bookmark
ug: خەتكۈش قۇرۇش

en: Edit Bookmark
ug: خەتكۈش تەھرىرلەش

en: Connect to Server
ug: مۇلازىمېتىرغا باغلىنىش

en: _Color:
ug: رەڭ(_C):

en: Service t_ype:
ug: مۇلازىمەت تىپى(_Y):

en: _Location (URI):
ug: ئورۇن(URI)(_L):

en: P_ath:
ug: يول(_P):

en: _Share:
ug: ھەمبەھىر(_S):

en: _Port:
ug: ئېغىز(_P):

en: Set the port to 0 to use the default port
ug: ئېغىز نومۇرى 0 بولسا كۆڭۈلدىكى ئېغىز ئىشلىتىلىدۇ

en: _Folder:
ug: مۇندەرىجە(_F):

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
ug: بۇ رەسمىي ئېگەرلەشتە ئىشلىتىلمەيدۇ، پەقەتلا ھۆججەت كۆرگۈدە ئېگەرلەش نۇقتىسىنى ئېچىش ئۈچۈن كېرەك بولىدۇ.

en: _Domain:
ug: دائىرە(_D):

en: _User Name:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى(_U):

en: Icons
ug: سىنبەلگىلەر

en: Text
ug: تېكىست

en: Both
ug: ئىككىلىسى

en: Both horizontal
ug: ئىككىلىسى گورىزونتال

en: Horizontal
ug: گورىزونتال

en: Vertical
ug: ۋېرتىكال

en: Symbols
ug: بەلگىلەر

en: Detailed List
ug: تەپسىلىي تىزىم

en: General
ug: ئادەتتىكى

note: Row
en: _File Manager
ug: ھۆججەت باشقۇرغۇ(_F)

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
ug: ئېچىش ياكى ئېگەرلەش نۇقتىسىنى كۆرۈش ئۈچۈن پروگرامما ئاتىنى كىرگۈزۈڭ

note: Row
en: _Terminal
ug: تېرمىنال(_T)

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
ug: تېرمىنالدا ئېگەرلەش نۇقتىسىنى ئاچىدىغان پروگرامما ئاتىنى كىرگۈزۈڭ

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
ug: ئاپتوماتىك-باغلىنىشىنى خەتكۈشلەش ئىنتېرۋالى(_B)

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
ug: ئاپتوماتىك باغلىنىشنىڭ ئىنتېرۋالىنى كىرگۈزۈڭ، 0 بولسا تەكشۈرۈش ئىناۋەتسىز بولىدۇ. بىرلىكى سېكۇنت.

en: Interface
ug: ئارايۈز

en: _Save window position and geometry
ug: كۆزنەكنىڭ ئورنى ۋە شەكلىنى ساقلىسۇن(_S)

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
ug: كۆزنەكنىڭ ئورنى ۋە شەكلىنى ساقلاپ قوزغالغاندا ئەسلىگە كەلتۈرىدۇ

en: Show status _icon in the Notification Area
ug: ئۇقتۇرۇش رايونىدا ھالەت سىنبەلگىسىنى كۆرسەتسۇن(_I)

en: Start _minimized in the Notification Area
ug: ئۇقتۇرۇش رايونىدا ئەڭ كىچىك قىلىپ باشلىسۇن(_M)

en: Show side panel
ug: يان كۆزنەكنى كۆرسەتسۇن

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
ug: يەرلىك توردىكى ئىشلەتكىلى بولىدىغان Samba/Windows ھەمبەھىرلىرىنى يان كۆزنەكتە كۆرسىتەمدۇ يوق

en: Show auto-connect error messages
ug: ئاپتوماتىك باغلىنىشتا كۆرۈلگەن خاتالىقلارنى كۆرسەتسۇن

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
ug: ئاپتوماتىك باغلىنىش خەتكۈشلىرىدە خاتالىق كۆرۈلگەندە خاتالىق سۆزلەشكۈسىنى كۆرسىتەمدۇ يوق

en: _Connection List Mode
ug: باغلىنىش تىزىم ھالىتى(_C)

en: Toolbar
ug: قورال بالداق

en: Show _toolbar
ug: قورال بالداقنى كۆرسەتسۇن(_T)

en: St_yle
ug: ئۇسلۇب(_Y)

en: _Orientation
ug: يۆنىلىشى(_O)

en: Preferences
ug: تەڭشەكلەر

en: No bookmark
ug: خەتكۈش يوق

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
ug: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    باغلاندى: ھەئە
    مۇلازىمەت تىپى: %s
    خەتكۈش: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
ug: <b>يۇنىكىس(Unix) ئۈسكۈنىسى: %s</b>

en: unknown
ug: نامەلۇم

en: Connecting to "%s" failed.
ug: ئورۇن «%s» غا باغلىنىش مەغلۇپ بولدى.

en: Disconnecting from "%s" failed.
ug: ئورۇن «%s» دىن ئۈزۈلۈش مەغلۇپ بولدى.

en: Connecting
ug: باغلىنىۋاتىدۇ

en: No Workgroups found
ug: خىزمەت گۇرۇپپىسى(Workgroups) يوق ئىكەن

en: No Shares found
ug: ھەمبەھىرلەر يوق ئىكەن

en: No Hosts found
ug: كومپيۇتېرلار(Hosts) يوق ئىكەن

en: Connect to the selected share
ug: تاللانغان ھەمبەھىرگە باغلىنىش

en: Create a bookmark from the selected share
ug: تاللانغان ھەمبەھىردىن خەتكۈش قۇرۇش

en: Refresh the network list
ug: تور تىزىملىكىنى يېڭىلايدۇ

en: Close panel
ug: كۆزنەكنى تاقا

en: No bookmarks
ug: خەتكۈشلەر يوق

en: Connect to the selected bookmark
ug: تاللانغان خەتكۈشكە باغلىنىدۇ

en: _File
ug: ھۆججەت(_F)

en: _Quit
ug: ئاخىرلاشتۇر(_Q)

en: _Edit Bookmarks
ug: خەتكۈش تەھرىرلەش(_E)

en: _View
ug: كۆرۈنۈش(_V)

en: _Toolbar
ug: قورال بالداق(_T)

en: Side _Panel
ug: يان كۆزنەك(_P)

en: Status _Icon
ug: ھالەت سىنبەلگىسى(_I)

en: View as _Symbols
ug: بەلگە سۈپىتىدە كۆرسەت(_S)

en: View as _Detailed List
ug: تەپسىلىي تىزىم كۆرۈنۈشى(_D)

en: _Actions
ug: مەشغۇلاتلار(_A)

en: _Bookmarks
ug: خەتكۈش(_B)

en: _Open
ug: ئاچ(_O)

en: Open in _Terminal
ug: تېرمىنالدا ئاچ(_T)

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: Online Help
ug: توردىكى ياردەم

en: Choose a bookmark to connect to
ug: باغلىنىدىغان خەتكۈش تاللايدۇ

en: Disconnect the selected resource
ug: تاللانغان مەنبەدىن ئۈزۈلىدۇ

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
ug: خەتكۈش باشقۇرغۇنى ئېچىپ، خەتكۈشلەرنى تەھرىرلەيدۇ، قوشىدۇ ياكى ئۆچۈرىدۇ

en: Open the selected resource with a file manager
ug: ھۆججەت باشقۇرغۇدا تاللانغان مەنبەنى ئاچىدۇ

en: Start a terminal from here
ug: تېرمىنالنى بۇ يەردىن قوزغىتىدۇ

en: Quit Gigolo
ug: گىگولو(Gigolo) نى ئاخىرلاشتۇر

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
ug: يىراقتىكى ھۆججەت سىستېمىسىغا ئوڭاي باغلىنىدىغان ئالدى ئۇچ پروگراممىسى
