Xfce Apps - en to uk translation catalogue (151 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
uk: З’єднати всі закладки, позначені як 'авто з’єднання', і вийти

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
uk: Ігнорувати вже запущені програми, форсувати відкриття нової

en: Print a list of supported URI schemes
uk: Вивести список підтримуваних URI схем

en: Be verbose
uk: Детально

en: Show version information
uk: Показати інформацію про версію

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
uk: - простий інтерфейс для легкого підключення до віддалених файлових систем

en: Unix Device
uk: Пристрій Юнікс

en: Windows Share
uk: Ресурс Віндовс

en: WebDAV (secure)
uk: WebDAV (захищений)

en: Network
uk: Мережа

en: Archive
uk: Архів

en: Photos
uk: Фотографії

en: Custom Location
uk: Інше місце

en: Connecting to "%s"
uk: З'єднання з "%s"

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
uk: Простий інтерфейс для легкого підключення/монтування до локальних та віддалених файлових систем

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
uk: Жиґоло може використовувати наступні протоколи надані GVfs:

en: Supported Protocols
uk: Підтримувані протоколи

en: The command '%s' failed
uk: Команда '%s' зазнала невдачі

en: Error
uk: Помилка

en: Invalid terminal command
uk: Неправильна команда терміналу

en: No default location available for "%s"
uk: Недоступний типовий шлях для "%s"

en: Edit _Bookmark
uk: Редагуват_и закладку

en: Create _Bookmark
uk: Створити закладк_и

en: Connected
uk: З'єднаний

en: Service Type
uk: Тип сервісу

en: Name
uk: Назва

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Gigolo
uk: Жиґоло

en: Move it now?
uk: Перемістити зараз?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
uk: Gigolo повинне перемістити теку з Вашою старою конфігурацією перед запуском.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
uk: Вашу стара тека з конфігурацією "%s" неможливо перемістити до "%s" (%s). Перемістіть її вручну на нове місце.

en: Warning
uk: Попередження

en: Domain: %s
uk: Домен: %s

en: Share: %s
uk: Ресурс: %s

en: Folder: %s
uk: Тека: %s

en: Path: %s
uk: Шлях: %s

en: Host
uk: Хост

en: Port
uk: Порт

en: Auto-Connect
uk: Авто-з'єднання

en: Username
uk: ім'я користувача

en: Other information
uk: Інша інформація

en: _Add
uk: _Додати

en: _Edit
uk: Редаг_увати

en: _Delete
uk: _Вилучити

en: Edit Bookmarks
uk: Редагувати закладки

en: _Close
uk: _Закрити

en: You must enter a name for the bookmark.
uk: Ви маєте ввести назву для закладки.

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
uk: Введена назва закладки вже використовується. Виберіть іншу назву.

en: You must enter a server address or name.
uk: Ви мусите ввести адресу сервера або його назву.

en: You must enter a share name.
uk: Ви маєте ввести назву ресурсу.

en: You must enter a valid URI for the connection.
uk: Ви маєте ввести правильний URI для з'єднання.

en: _Device:
uk: _Пристрій:

en: _Server:
uk: _Сервер:

en: Create Bookmark
uk: Створити закладку

en: Edit Bookmark
uk: Редагувати закладку

en: _OK
uk: _Гаразд

en: Connect to Server
uk: З'єднатись з сервером

en: Co_nnect
uk: З'є_днатись

en: _Cancel
uk: _Скасувати

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
uk: Налаштування закладок

en: _Name:
uk: _Назва

en: _Color:
uk: _Колір:

en: Au_to-Connect:
uk: Автоматичн_е з'єднання:

note: Connection Settings
en: Connection Settings
uk: Налаштування з'єднання

en: Service t_ype:
uk: _Тип сервісу:

en: _Location (URI):
uk: _Місце (URI):

en: P_ath:
uk: _Шлях:

en: _Share:
uk: _Доступні ресурси:

note: Optional Information
en: Optional Information
uk: Додаткова інформація

en: _Port:
uk: _Порт:

en: Set the port to 0 to use the default port
uk: Встановіть порт в 0 для використання типового порту

en: _Folder:
uk: Тек_а:

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
uk: Це не використовується для справжнього монтування, а тільки необхідно для відкриття точки монтування в переглядачі файлів.

en: _Domain:
uk: _Домен

en: _User Name:
uk: Ім'я _користувача:

en: Icons
uk: Іконки

en: Text
uk: Текст

en: Both
uk: Обидва

en: Both horizontal
uk: Обидва горизонтально

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Symbols
uk: Символи

en: Detailed List
uk: Детальний список

en: General
uk: Загальне

note: Row
en: _File Manager
uk: _Менеджер файлів

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
uk: Введіть назву програми для відкривання і перегляду пунктів монтування

note: Row
en: _Terminal
uk: _Термінал

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
uk: Введіть назву програми для відкриття пунктів монтування в терміналі

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
uk: Інтервал авто_з’єднання з закладками

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
uk: Як часто намагатися з’єднатися з закладками, в секундах. Нуль відключає перевірку.

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: _Save window position and geometry
uk: _Зберегти положення вікна і геометрію

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
uk: Зберігає положення вікна і його розміри, і відновлює їх на старті

en: Show status _icon in the Notification Area
uk: Показати _іконку статусу в області сповіщення

en: Start _minimized in the Notification Area
uk: Стартувати _мінімізованим в області сповіщення

en: Show side panel
uk: Показати бічну панель

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
uk: Чи показувати бічну панель для показу локальної мережі для можливих відкритих Samba/Windows тек і списку закладок

en: Show auto-connect error messages
uk: Показати повідомлення про помилки авто-з’єднання

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
uk: Чи показувати діалог повідомлень про помилки, якщо не вдається авто-з’єднання з закладками

en: _Connection List Mode
uk: _Список режимів з’єднання

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Show _toolbar
uk: Показати панель _інструментів

en: St_yle
uk: С_тиль

en: _Orientation
uk: _Орієнтація

en: Preferences
uk: Улюблене

en: No bookmark
uk: Немає закладок

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
uk: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    З’єднано: Так
    Тип сервісу: %sЗакладка: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
uk: <b>Пристрій Unix: %s</b>

en: unknown
uk: невідомо

en: Connecting to "%s" failed.
uk: З’єднання з "%s" не вдалося.

en: Disconnecting from "%s" failed.
uk: Завершення з’єднання з "%s" не вдалося.

en: Connecting
uk: З’єднуюся

en: No Workgroups found
uk: Не знайдено робочих груп

en: No Shares found
uk: Не знайдено доступних ресурсів

en: No Hosts found
uk: Не знайдено серверів

en: _Connect
uk: _З'єднання

en: Connect to the selected share
uk: З’єднатися з вибраним доступним ресурсом

en: Create a bookmark from the selected share
uk: Створити закладку для вибраного доступного ресурсу

en: Refresh the network list
uk: Оновити список мереж

en: Close panel
uk: Закрити панель

en: No bookmarks
uk: Немає закладок

en: Connect to the selected bookmark
uk: З’єднатися з вибраною закладкою

en: _File
uk: _Файл

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Edit Bookmarks
uk: Редаг_увати закладки

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _View
uk: _Перегляд

en: _Toolbar
uk: _Панель

en: Side _Panel
uk: Бічна _панель

en: Status _Icon
uk: _Значок стану

en: View as _Symbols
uk: Переглянути як _символи

en: View as _Detailed List
uk: Вигляд _Детальним списком

en: _Actions
uk: Д_ії

en: _Disconnect
uk: Роз'є_днання

en: _Bookmarks
uk: _Закладки

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Open in _Terminal
uk: Відкрити в _Терміналі

en: _Copy URI
uk: Ко_піювати посилання

en: _Help
uk: _Допомога

en: Online Help
uk: Довідка з павутини

en: About
uk: Про

en: Choose a bookmark to connect to
uk: Виберіть закладку для з’єднання

en: Disconnect the selected resource
uk: Від'єднати вибраний ресурс

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
uk: Відкрити менеджер закладок для додавання, редагування чи видалення закладок

en: Open the selected resource with a file manager
uk: Відкрити вибраний ресурс менеджером файлів

en: Start a terminal from here
uk: Запустити термінал звідси

en: Open _Terminal
uk: Відкрити _термінал

en: Quit Gigolo
uk: Вийти з Жиґоло

en: _Edit Bookmark
uk: Р_едагувати закладки

en: Frontend for GIO/GVfs
uk: Оболонка для GIO/GVfs

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
uk: Простий інтерфейс для легкого підключення до віддалених файлових систем
