Xfce Apps - en to et translation catalogue (146 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
et: Ühenda kõik järjehoidjad, kus on automaatse ühendamise märge ning lõpeta programmi töö

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
et: Eira juba töötavaid selle programmi  protsesse ning sunni avama uus

en: Print a list of supported URI schemes
et: Väljasta toetatud URI-vormingute loend

en: Be verbose
et: Ole jutukas

en: Show version information
et: Näita versiooniteavet

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
et: - lihtne kasutajaliides ühenduse loomiseks väliste failisüsteemidega

en: Unix Device
et: Unixi-põhine seade

en: Windows Share
et: Windowsi võrgukaust

en: WebDAV
et: WebDAV (krüptimata)

en: WebDAV (secure)
et: WebDAV (krüptitud)

en: Network
et: Võrk

en: Archive
et: Arhiiv

en: Photos
et: Fotod

en: Custom Location
et: Kohandatud asukoht

en: Connecting to "%s"
et: Loon ühendust seadmega „%s“

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
et: Lihtne kasutajaliides ühenduse loomiseks väliste failisüsteemidega või  kohalike ja väliste süsteemide haakimiseks

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
et: GVfsi abil suudab Gigolo kasutada järgnevaid protokolle:

en: Supported Protocols
et: Toetatud protokollid

en: The command '%s' failed
et: Käsk „%s“ ebaõnnestus

en: Error
et: Viga

en: Invalid terminal command
et: Vigane käsk terminalis

en: No default location available for "%s"
et: Vaikimisi asukoht „%s“ jaoks pole saadaval

en: Edit _Bookmark
et: Muuda _järjehoidjat

en: Create _Bookmark
et: Loo _järjehoidja

en: Connected
et: Ühendatud

en: Service Type
et: Teenuse tüüp

en: Name
et: Nimi

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Move it now?
et: Kas tõstan nüüd uude kohta?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
et: Enne käivitumist peab Gigolo tõstma ära sinu vanad seadistusfailid.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
et: Sinu vana seadistuste kausta „%s“ ei õnnestunud tõsta uude asukohta „%s“ (%s). Palun tõsta kaust uude kohta käsitsi.

en: Warning
et: Hoiatus

en: Domain: %s
et: Domeen: %s

en: Share: %s
et: Võrgukaust: %s

en: Folder: %s
et: Kataloog: %s

en: Path: %s
et: Otsirada: %s

en: Auto-Connect
et: Loo ühendus automaatselt

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Other information
et: Muu teave

en: _Add
et: _Lisa

en: _Edit
et: Muu_da

en: _Delete
et: _Kustuta

en: Edit Bookmarks
et: Muuda järjehoidjaid

en: _Close
et: _Sulge

en: You must enter a name for the bookmark.
et: Sa pead järjehoidjale andma nime.

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
et: Sisestatud järjehoidja nimi on juba kasutusel. Palun pane mõni muu nimi.

en: You must enter a server address or name.
et: Sa pead sisestama serveri aadressi või nime.

en: You must enter a share name.
et: Sea pead sisestama võrgukausta nime.

en: You must enter a valid URI for the connection.
et: Sea pead ühenduse jaoks sisestama kehtiva URI.

en: _Device:
et: Sea_de:

en: Create Bookmark
et: Loo järjehoidja

en: Edit Bookmark
et: Muuda järjehoidjat

en: Connect to Server
et: Ühenda serveriga

en: Co_nnect
et: _Ühenda

en: _Cancel
et: _Tühista

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
et: Järjehoidjate seadistused

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Color:
et: _Värv:

en: Au_to-Connect:
et: Ühenda au_tomaatselt:

note: Connection Settings
en: Connection Settings
et: Ühenduse seadistused

en: Service t_ype:
et: Teenuse t_üüp:

en: _Location (URI):
et: _Aadress (URI):

en: P_ath:
et: Otsir_ada:

en: _Share:
et: Võrgukau_st:

note: Optional Information
en: Optional Information
et: Lisateave

en: Set the port to 0 to use the default port
et: Vaikimisi pordi kasutamiseks kirjuta 0

en: _Folder:
et: _Kaust:

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
et: Seda ei  kasutata tegelikuks haakimiseks vaid ainult haakepunkti avamiseks failihalduris

en: _Domain:
et: _Domeen:

en: _User Name:
et: Kas_utajanimi:

en: Icons
et: Ikoonid

en: Text
et: Tekst

en: Both
et: Mõlemad

en: Both horizontal
et: Mõlemad ühel joonel

en: Horizontal
et: Rõhtselt

en: Vertical
et: Püstiselt

en: Symbols
et: Suured ikoonid

en: Detailed List
et: Üksikasjalik loend

en: General
et: Üldine

note: Row
en: _File Manager
et: _Failihaldur

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
et: Sisesta programmi nimi, millega soovid avada või vaadata haakepunkte

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
et: Sisesta programmi nimi, millega soovid avada haakepunkte

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
et: Mis ajavahemiku järel peaks ühendust kontrollima

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
et: Mis ajavahemiku järel peaks järjehoidjatena salvestatud ühenduse toimimist kontrollima. Kirjutades väärtuseks 0 keelab selle funktsionaalsuse.

en: Interface
et: Liides

en: _Save window position and geometry
et: _Salvesta akende asukoht ja mõõdud

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
et: Salvesta akende asukoha ja mõõdud ning taastab need programmi käivitamisel

en: Show status _icon in the Notification Area
et: Näita teadete ribal oleku_ikooni

en: Start _minimized in the Notification Area
et: Käivita minimiseerituna teadete ribale

en: Show side panel
et: Näita külgpaneeli

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
et: Kas peaksime kuvama külgpaneeli, kus saab sirvida kohalikus võrgus leiduvaid Samba/Windowsi võrgukaustu ning järjehoidjate loendit

en: Show auto-connect error messages
et: Näita automaatselt käivitatud ühenduste veateateid

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
et: Kas peaksime näitama veateadete dialoogiaknaid, kui automaatselt käivitatud ühenustes tekin bigu

en: _Connection List Mode
et: _Ühenduste loendivaade

en: Toolbar
et: Tööriistariba

en: Show _toolbar
et: Näita _tööriistariba

en: St_yle
et: St_iil

en: _Orientation
et: _Paigutus

en: Preferences
et: Eelistused

en: No bookmark
et: Järjehoidjat pole

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
et: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Ühendatud: jah
    Teenuse tüüp: %s
    Järjehoidja: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
et: <b>Unixi seade: %s</b>

en: unknown
et: teadmata

en: Connecting to "%s" failed.
et: Ühenduse loomine seadmega „%s“ ei õnnestunud.

en: Disconnecting from "%s" failed.
et: Ühenduse katkestamine seadmega „%s“ ei õnnestunud.

en: Connecting
et: Ühendan

en: No Workgroups found
et: Windowsi võrgu töögruppe ei leidunud

en: No Shares found
et: Võrgukaustu ei leidunud

en: No Hosts found
et: Hoste ei leidunud

en: _Connect
et: _Ühenda

en: Connect to the selected share
et: Ühenda valitud võrgukaustaga

en: Create a bookmark from the selected share
et: Tee valitud võrgukausta kohta järjehoidja

en: Refresh the network list
et: Värskenda võrguvaadet

en: Close panel
et: Sulge paneel

en: No bookmarks
et: Järjehoidjaid pole

en: Connect to the selected bookmark
et: Ühendus loodud valitud järjehoidja alusel

en: _File
et: _Fail

en: _Quit
et: _Välju

en: _Edit Bookmarks
et: _Muuda järjejehoidjaid

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _View
et: _Vaade

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: Side _Panel
et: Külg_paneel

en: Status _Icon
et: Oleku_ikoon

en: View as _Symbols
et: Kuva _sümbolitena

en: View as _Detailed List
et: Kuva üksikasjaliku loen_dina

en: _Actions
et: T_oimingud

en: _Disconnect
et: Katkesta ühen_dus

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _Open
et: _Ava

en: Open in _Terminal
et: Ava _terminalis

en: _Copy URI
et: _Kopeeri URI

en: _Help
et: _Abi

en: Online Help
et: Võrgupõhine abiteave

en: About
et: Teave

en: Choose a bookmark to connect to
et: Vali järjehoidja, mille alusel soovid ühendust luua

en: Disconnect the selected resource
et: Katkesta valitud ühendus

en: Open the bookmark manager to add, edit or delete bookmarks
et: Järjehoidjate lisamiseks, muutmiseks ja kustutamiseks ava järjehoidjate haldur

en: Open the selected resource with a file manager
et: Kuva ühendust failihalduris

en: Start a terminal from here
et: Käivita siin terminal

en: Open _Terminal
et: Ava _terminal

en: Quit Gigolo
et: Välju Gigolost

en: _Edit Bookmark
et: _Muuda järjejehoidjat

en: Frontend for GIO/GVfs
et: Graafiline kasutajaliides GIO/GVfs jaoks

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
et: Lihtne kasutajaliides ühenduse loomiseks väliste failisüsteemidega

en: remote;filesystem;connect;network;GIO;GVfs;file;manager;
et: kaugseade;kaugühendus;failisüsteem;ühendus;võrk;GIO;GVfs;fail;haldur;failihaldur;
